28 Nisan , 2024, 07:00:11

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kalp atıslarımızı duyduk sayfa 16.

Başlatan HASRET!M S@N@, 14 Nisan , 2012, 14:25:43

« önceki - sonraki »

nazlıyarim

:basardim: tebrikler  :nazar: yat dinlen bol bolda naz yap emi çoookkk sevindim degerlerinde çok iyi çıkmış. :angel12: meleğim sımsıkı tutun annene bırakma sakın.
BENİM HALA UMUDUM VAR...

tuba_alanya

çooooooooooooooooookkkkkkkkkkkkk sevindim canım allah tamamına erdirsin dikkat et kendine  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

mutluluk

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 14 Nisan , 2012, 14:25:43
kızlar kan sonucun 394 çıktı pıhtılaş ma için kan verdim iki gün sonra tekrar bakılacak  çatlamayan yumurtalar kist olmus sıkı takip edilecekmisim allah herkese nasip etsin

CANIM HADİ GÖZÜN AYDIN :opucuk:

serserim

CANANNNNNNNNNNNNNNN HAYIRLI UĞURLU OLSUN CANIM BENİM ALLAH TAMAMINI ERDİRSİN İNŞALLAH MELEĞİN SIMSIKI TUTUNUR AY ÇOKKK SEVİNDİM HATTA ÇIĞLIK ATTIM ANNEM NE OLDU DİYE KOŞTU ŞÜKÜRLER OLSUN ALLAHIMA :amin: :amin: :amin: :amin: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış:

cute552

canım çok sevindim allah kucagına almayı nasip etsin  :amin: sorunsuz hamileleik geçir inşallah  :amin:

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

elfo

canancım Rabbim sağlıkla tamamına erdirsin çok sevindim senin adına  :muzz:  :muzz:  :muzz:
çok üzüldün çok stres yaşadın bu ay ama Rabbim seni ödüllendirdi.
Okumayı biliyorsan hatime başla hamilelik boyunca en az bir kere Kur'an-ı Kerim hatim edersen hem senin hem bebeğin için çok iyi olacaktır  :opucuk:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

ยรlคภ๓คz göภlüm

CANIM TEBRİKLER... İNŞALLAH SAĞLIKLA KUCAĞINA ALIRSIN....

HASRET!M S@N@

kızlar hepinize cok tesekkür ederim allah isteyen herkese nasip etsin

(A)yşe (D)eniz (A)da

canımmmmm benim çok çok çooook güzel bir haber bu  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: Allahım gönlüne göre verdi dualarım hep seninleydi yine seninle olacak. içini ferah tut iyi şeyler düşün meleğin hep seninle olsun inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Lă_Tăhzen!

Konuyu görunce çok mutlu oldum ya

Allah'ım hayırlarla kucagına da almayı nasıp etsin insallah canan'cım saglıkla hayırlarla alırsın evladını kucagınaa

Şükürler olsun rabbimeee  :amin:

HASRET!M S@N@

çok tesekkür ederim kızlar sağolun

rümeysaa

canancım gözün aydın çok sevindim  :flowers:
rabbim sağlıklı bir şekilde tamamına erdirsin  :amin:

hümeyra_t_e

aaaaaaaaaa çooooooooookkkk sevindim canan valla anlatamam hayırlı olsunnn  :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :wav: :wav: :wav: :wav:

fıstık

çok sevindim canancım çoooookkk  :opucuk:

rabbim ikinizide birbirinize sağ salim kavuştursun inşallah  :amin: :amin: :amin:

ayy

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:TATLIM TEBRİKLER ÇOOOK SEVİNDİM RABBİM SAĞLICAKLA KOKUSUNU DUYMAKTA NASİP ETSİN İNŞALLAH  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :opucuk: :opucuk: :flowers: :love9: