29 Nisan , 2024, 03:39:55

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kalp atıslarımızı duyduk sayfa 16.

Başlatan HASRET!M S@N@, 14 Nisan , 2012, 14:25:43

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

14 Nisan , 2012, 14:25:43 Son düzenlenme: 02 Mayıs , 2012, 09:32:27 HASRET!M S@N@
kızlar kan sonucun 394 çıktı pıhtılaş ma için kan verdim iki gün sonra tekrar bakılacak  çatlamayan yumurtalar kist olmus sıkı takip edilecekmisim allah herkese nasip etsin

muhribe

canaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

o kadar mutluyum ki anlatamaaaammmmmmmmmm  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

demiştim sana içime doğmuştuuuuuuuuuu  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

HASRET!M S@N@

sağol cnm telden giriyorum cvp yazamayabilim dua edin beni bırakmasın

muhribe

canım çok dikkat et kendine.

sağlıkla kucağına al inş  :amin: :amin: :amin:

sakın yorma kendini iş falan yapma  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Allahım sana bağışlasın miniğini inşşşş  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Belgink.

kendıne cokkk dıkkat et cnmm allahım bebeiğini sana bağışlasınnn yavrunda sana sımsıkı tutunsun inşşşşşş :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

tulayysl

ayyyyyyyyyy cok mutlu oldum sanki kendi haberimi aldımmmmmmmmmmm yuppyyyyy tebrikler canannnn

suzannn

CANAN .OK SEVİNDİM ARKADAŞIM BU SEFER KUCAĞINA ALMAK NASİP OLSUN BEBEĞİNİ İNŞALLAH ÇOK ŞÜKÜR

°•.ℓανιηуα.•°

canan ben yanlış mı okuyorum..

inanmıyorum canım ya harika bi haber bu  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

canım çok sevindim, tebrik ediyorum... inanamıyorum hala  :hello2: :hello2:

burcum

canancım çok sevindim :muzz: :hello2: :occasion5: :occasion14: :hieyt: ALLAH sağlıkla kucağına aldığın günleri de göstersin canım :amin: :nazar: yorma kendini neden 2 gün sonraya attı ki eğer kan pıhtılaşması varsa hemen ilaç kullamaya başlaman gerekmiyor mu? :dontknow:
ALLAH ın izniyle sağ salim doğar annesi :amin: :nazar: :hello2: :muzz: :occasion5: :occasion14: :hieyt: :occasion16: :wav: :alkış: :icon_flower: :occasion16: :wav: :alkış: :icon_flower: :wav: :occasion16: :alkış:

gökçe58

canımmmm çok çokkk sevindim gözünaydın olsun.

hüzünden_gelme

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

Bugun duydugum en güzel haberr buu  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: inşallah bebişimiz bu sefer tutunur canımm dualarımızdasın  :amin: :amin: :amin:

ayten

:nazar:cok mutlu odum canim gozun aydin allah sagsalim kucagina almayi nasip etsin :amin: :amin: :amin: demeki agrilar bebeistenmis kendine dikar=tet canim yorma kendini :flowers:

@@@gözde@@@

canancım çookk sevindim yaa   :occasion5: :occasion5:  :nazar: Allah sağsalim kucağınıza aldığınız günleride göstersin  :amin: :nazar:

Sır_Çiçegi

canaaaaaaaaaaaaan duyar duymaz nete girdim misafirleri bırakıp nasıl sewindim anlatamam  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

hayırlı güzel hamilelik gecirirsin inş.  :amin: :amin: :amin: :amin:
rabbim herkese nasip etsin inş. bu güzel duyguyu   :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

oslem0320

çokkk sevindim :) hayırlı uğurlu olsun:)