29 Nisan , 2024, 15:03:37

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

doğan bebeğini kız olduğu için döverek öldürdü...

Başlatan beynâ, 13 Nisan , 2012, 09:29:03

« önceki - sonraki »

beynâ

Allah ıslah etsin seni.. daha fazlasını demek istiyorum ama !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

biz bu kadar uğraşırken&gözyaşı dökerken..!!!!!!

http://www.ensonhaber.com/kiz-dogdugu-icin-doverek-olduruldu-2012-04-13.html

Canavar baba, erkek doğmadı diye kundaktaki kızını döverek hastanelik etti, minik bebek dün bir haftalık yaşam savaşını kaybetti.

HASTANELİK EDENE KADAR DÖVDÜ
Hindistan'ın Bangalore kentinde yaşayan 22 yaşındaki boyacı Umar Faruk, 3 aylık kızı Neha'yı hastanelik edene kadar dövdü. Hastaneye kaldırılanminik Neha tedavi altına alındı.

KALBİ İŞKENCEYE DAYANMADI
Ancak minik Neha'nın kalbi yaşadığı işkenceye dayanamadı. Neha, dün bir haftalık yaşam savaşını kaybetti. Doktorlar, minik bebeğin ani kalp durması nedeniyle öldüğünü açıkladı. Bebeğinin cansız bedenini morgdan teslim alan anne sinir krizi geçirdi. Tutuklanan baba, bebeği kız doğduğu için öldürdüğünü itiraf etti.

CAN TANEM

Allahım ne günlere kaldık ya Rabbim sen insanlara hidayet ver :amin: :amin: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

°•.ℓανιηуα.•°

of güzin keşke okumasaydım haberi, çok fena oldu içim..

Rabbim o canavar insanlara en ağır cezayı verir ... aslında bu insanlara şer-i ceza vermek lazım. o ellerini keseceksin meydanda sallandıracaksın ki ibret olsun...

HASRET!M S@N@

:y25: :y25: :y25: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
KİMİ COCUKLA İMTİHAN EDİLİR KİMİ COCUKSUZLUKLA
:crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
ALLAH CEZASINI VERSİN NASIL YÜREK VARYA KÜÇÜCÜK YAVRUCAGI DÖVMEYE ELİN NASIL KALKIYOR
ALLAHIM SEN BETER ET O ADAMI ANNESİNE DE SABIR VER BEBEĞİN  :caca: :caca: :caca:

beynâ

beynâ

hümeyra_t_e

nasıl yaaaa nasıl dövebilir insan değil mi bunlar anlamıyorum o savunmasız yavrucağı çok kötü oldum of gerizekalı ahmak  :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:

@Melek Yüzlüm@

çok kötü oldum okurken  :crybaby2:  :crybaby2:  :crybaby2:  Allah ıslah etsin ne diyebilirim  :violent1:

iklima

şükürsüz insanlar.,çoğu insanın arayıp da bulamadığı minicik bi nefesi bile bile katletmek,allah korkusu olmayan canı insanın yaptığına bak tüylerim dikenlendi.
rabbim merhametini bizden esirgeme,böyle vahşi insanları da sen islah eyle
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

✿sweet_sweet✿

insan demeye bin sahit isteyen hayvan bile diyemiyorum kaldiki hayvanlar bile yavrularini icguduleriyle sahipleniyorlar.... senin sifatina sicayim sen dunyada olsan ne olur olmasan ne olur..  :cussing: saydiricam simdi ama ulu orta yerde ayip kacicak..  :cussing:

tek kelimeyle o... cocugu diyorum  :icon_thumright: seni doguran anayida yedi ceddinide  :cussing:

Balböceği

dünde bir haber okudum okumaz olsaydım  :cildir:

Tokat'ta ilkokula giden kızlarını annesi babası ve hatta ablası

Şiddet dolu seks yapmışlar kızla   :-ooo 100 cd kayıtları bile varmış  :-ooo

Bu nasıl düzen boyle anasın yaa insan kendi öz kızına nasıl yapar bunu

Ne günlere kaldık  :crybaby2: dusundukce korkuyorum  :sad1:

Rabbim akıl fikir versin, bizleride o duruma düşürmesin.  :amin:

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: ✿sweet_sweet✿ - 21 Nisan , 2012, 17:03:17
insan demeye bin sahit isteyen hayvan bile diyemiyorum kaldiki hayvanlar bile yavrularini icguduleriyle sahipleniyorlar.... senin sifatina sicayim sen dunyada olsan ne olur olmasan ne olur..  :cussing: saydiricam simdi ama ulu orta yerde ayip kacicak..  :cussing:

tek kelimeyle o... cocugu diyorum  :icon_thumright: seni doguran anayida yedi ceddinide  :cussing:

aman sakın ol duygucum ne bu hıddet bu şiddet bu celal hamılesın sennn  :k06: