08 Mayıs , 2024, 08:31:06

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

bende hamileyim Mart kedisiyim yanii

Başlatan Böcüğüm, 11 Nisan , 2012, 13:30:19

« önceki - sonraki »

Böcüğüm

pco lu arkadaşlara özellikle sölüyorum pco yum 2. bebeğime hamileyim tedavisiz kafanıza takmayın bayanlar okadarda önemsemeyin ben pco yum deyip heralde hamile kalmam dedim bebeğim daha 17 aylık süpriz yapmış bebeğim artık pco ya güvenmiyorum doğumdan sona spral taktırırm heralde . bütün bebeiş isteyenlere RABBİM nasip etsin işlh
Rahman ve Rahim Olan ALLAH'ın adıyla...

Gerçeklerin dağlarına, umutsuzlukla çıkılmaz....

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

hayirli olsun Rabbim tamamina erdirsin  :opucuk: :nazar: :nazar:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

kelebegimm

hayirli olsun rabbim tamamina erdirsin :amin: :amin: :amin:

]

melek100lü

ALLAH KUCAĞINA ALMAYIDA NASİP ETSİN İNŞALLAH CANIM  :flowers: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

elfo

hayırlı olsun sağlıkla kucağına al inşaAllah  :amin:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

HASRET!M S@N@

Böcüğüm

çok teşekkür ediyorum heppinize ama bulantılardan ayağa kalkacak halim yok ne yapcam bilmiyorum serum bile yazdı doktorum 1 tane dün taktım ama banamısın demedi hiç bişey fayda edecek gibi deil  :igrenc:
Rahman ve Rahim Olan ALLAH'ın adıyla...

Gerçeklerin dağlarına, umutsuzlukla çıkılmaz....

serserim

ALLAH SAĞLIKLA KUCAĞIN LMAYI NASİP ETSİN CANIM :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

_inci_tanem_

Tebrik ederim :nazar:
RABBİM sağlıkla hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin :amin: :amin: :amin:
Bir pco'lu olarak iki kat sevindim :)

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

EMEL 26

hayırlı olsun allah tamamına erdirsin :amin:
Kızlarımla hayat çok güzel💖

^Sükeyna^

Alıntı yapılan: Böcüğüm - 11 Nisan , 2012, 13:30:19
pco lu arkadaşlara özellikle sölüyorum pco yum 2. bebeğime hamileyim tedavisiz kafanıza takmayın bayanlar okadarda önemsemeyin ben pco yum deyip heralde hamile kalmam dedim bebeğim daha 17 aylık süpriz yapmış bebeğim artık pco ya güvenmiyorum doğumdan sona spral taktırırm heralde . bütün bebeiş isteyenlere RABBİM nasip etsin işlh

Tebrik ederim canım  :)  Rabbim ol dedikten sonra hiç bir sey onemli degil zaten.. bir kür falan kullandın mı kendi kendine mi oldu canım bende de pco var 1 bucuk senedir olmuyor bebişim
MutLuLuk ; Elimizde Olmayanı Elde Etmekle Değil , Elimizde Olanı Anlayıp Kanâat Etmekle Olur . . .

Yaşamsebebim

hayirli olsun canim rabbim eline aldigin günleride göstersin insallahhh

nazlıyarim

:nazar: maşallah sorunsuz bi gebelik sağlıklı bi bebiş dilerim.
BENİM HALA UMUDUM VAR...

ayy

:nazar:tebriker canım rabbim sağlıcakla kucağına almakt naip etsin inşallah :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar:  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

mutluluk