29 Nisan , 2024, 08:31:32

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

yağmur nisa nazlının bebeğide yoğun bakımdaymıs dua edelim

Başlatan HASRET!M S@N@, 09 Nisan , 2012, 09:21:45

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

kızlar kuzumu kucağıma aldım ama oğlum şuan hastanede yoğun bakımda yatıyor sağ böbreğinde büyüme varmış idrarında mikrop varmış antibiyotik tedavisi görüyor kuzum ne olur dua edin bize oğlumu sağlıklı sıhatli evimize götüreyim allahım ona uzun ömürler versin canımdan can gitti ne olur bize dua edin
nazlı bunu yazmıs kızlar ne olur onun için de dua edelim

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:-\ :-\ :sad1: :y25: ALLAH IM ACİL ŞİFA VERSİN  :amin: :amin: OĞLUNU YAVRUSUNU ONLARA BAGIŞLASIN  :amin:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

tulayysl

ยรlคภ๓คz göภlüm

Allahım şifasını versin ve onu ailesine bağışlasın...
Eşimin kuzeninin çocuğu da ağır böbrek hastası olarak doğmuştu. doktorlar bu şekilde yaşayan bebeklerin çok az olduğunu herşeye hazır olmalarını, yaşam ihtimalinin olmadığını  söylemişti ... uzun süre hastanede yattı... sonuçta iyileşti şu anda dört yaşında ve hiçbir sorunu yok

Aytii

Allahım şifa versin inşallah  :amin:

bu sıralar çok fazla kötü haber okuyoruz bebeklerle ilgili  :honk:

Allahım sonumuzu hayır et  :amin: :amin:

CAN TANEM

Rabbim Şafi ismiyle Şifa versin minik bebeğine  :amin: en kısa zamanda annesinin kucağında yuvasına dönmek nasip etsin inşallah dualarımız onunla :amin: :amin: :amin: :amin:

tweety0555

allahım yardımcısı olsun kucuk bebecık ıyılesıp aılesının yanına gelsın :amin:

mutluluk

rabbim kuzusunu hastaneden çıkarıp, evinde büyütüp bize günlük yazmasını nasip etsin inşşş. :amin: :amin: :amin:

suzannn

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 09 Nisan , 2012, 09:39:50
Allahım şifa versin inşallah  :amin:

bu sıralar çok fazla kötü haber okuyoruz bebeklerle ilgili  :honk:

Allahım sonumuzu hayır et  :amin: :amin:

canım sabah ben de aynı şeyii düşünmüştüm. Allahım tüm çocukları ailelerine bağışlasın

<<<peri masalı >>>

allah yardımcısı olsun bebeğini annesine ve babasına bağışlasın rabbim  :amin:

Balböceği

melek100lü

ÇOK GEÇMİŞ OLSUN  :flowers: RABBİM ŞİFA VERSİN YAVRUNUZA  :amin:SİZLERE BAĞIŞLASIN İNŞALLAH ACILARINI GÖSTEWRMESİN  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

destina06

DENİZGÖZLÜM81

geçmiş olsun canım benim Rabbim bebeğinizle sağlıklı sıhatli yuvanıza dönmeyi nasip etsin canım