29 Nisan , 2024, 07:58:14

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

:(

Başlatan tuba_hkn, 08 Nisan , 2012, 23:48:19

« önceki - sonraki »

tuba_hkn

:(
08 Nisan , 2012, 23:48:19 Son düzenlenme: 08 Nisan , 2012, 23:50:37 tuba_hkn
söze nerden başlayacagımı bilmiyrm...mutsuzum umutsuzum
cok cooook mutlu oldugum bı evlılıgım vardı vardı dıyrm cunku asla olamz dedıgım bısey oldu ve mutluluguğm  yerle bır oldu..gecen hafta esımın ınternette bısuru sacma sıtelere kayıtlı oldugunu ve kadınlara konustugunu ogrendım..Şok olmak az kaldır o ankı duygularımı anlatmaya :'( delirdim yıkıldım yok oldum bıan..neden yaptı kı bunu? niyeeee? Çünkü .bebek dısında bızı uzen bı sorun yoktu. Çok yogun çalışıyrdu esım dr.a gıtmemız gerekıydu ama bu yogunluk yuzunden cok ertelemıstı anlamaya calısırdum arada kızsamda..gecelerı gec yatıyrdu uzluyrdm ona..basta da dedım cok mutluydum belkı herkez kendı esı ııcn aynı seyı dusunuyrdur ama ben esımın eşsiz oldugunu sanıyrdm cınku asla benı kırmaz ksııtlamaz( maddi manevi) ne istersem en zor anda bıle yapardı.ben baba evınde bu kadar rahat olmamıstım kı!benım herseyımdı ya herkezın gıpta ıle baktıgı bı cıftık bız..7 senedı hayatımda 1 kez bıle bı kadına baktıgını gormedıgım esımın erotık sıtelrde, arkadaslk sıtelerında kadınlarla konustugunu öğrenmek allah ımm bianda tepetaklak oldu hersey..

Herkezin mutlu olmak için başka bir yolu varmış.Kendi yolumu çizdiğimde anladım....

Sır_Çiçegi

cnm ne diyecegimi bilemedim eşinle konuştunmu bu durumu neden böle yapmış tavşan daga küsmüş dagın haberi yok olayını yapma otur konuş eşinle belki bi eksikliği filan wardır  :-\
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

tuba_hkn

konustum tabii  ne dıyebır kı agladı olmayacak bır daha dedı ama bıttı bır kere...  kı bunua benxer bı yanlıs kardesı yaptı gecen yıl mahfettı onu simdi kendisi aklım almıyr yaa..ınan dunyada tek yapmayacak ksı esım derdım o kadar guvernıurdk bız bırbıırmıze

Herkezin mutlu olmak için başka bir yolu varmış.Kendi yolumu çizdiğimde anladım....

Lă_Tăhzen!

Bu yaşadıgın cok zor bi durum ama bence hemen bıtırme kafanda madem eşin aglamıs pişman olmus gerekirse evden interneti kaldırırsınız yolunuza devam edersınız aynı durum tekrarladıgı vakıt demekki huylu huyundan vazgecmıcek gıbısınden dusunulur

Malesefkı bu artık hastalık gıbı bısey olmus kadınlar bile yapıyor degilki erkekler yapmasın sonumuz pek hayra alamet degıl ya Allah sonumuz hayr etsın dogrudan ayırmasın

ღ♥ Nilda♥ღ

çok ilginç  :-\ :dontknow:

allah ıslah etsin diycek bişi yok  :dontknow:

ama belki gelip geçici bi heves tir inş. :-[ :-[
.   

tuba_hkn

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 09 Nisan , 2012, 00:43:37
Bu yaşadıgın cok zor bi durum ama bence hemen bıtırme kafanda madem eşin aglamıs pişman olmus gerekirse evden interneti kaldırırsınız yolunuza devam edersınız aynı durum tekrarladıgı vakıt demekki huylu huyundan vazgecmıcek gıbısınden dusunulur

Malesefkı bu artık hastalık gıbı bısey olmus kadınlar bile yapıyor degilki erkekler yapmasın sonumuz pek hayra alamet degıl ya Allah sonumuz hayr etsın dogrudan ayırmasın

ya cogunu iş yerınde yapmıs evden kaldırsam ne olacak kı? tv de o gun eger aldatlır ve affedersenz kesın yıne yapar ya oyle yasamayı kabul edeceksınz ya da ayrılacaksınz dedı.. benm once bı dr bulup kendıme gelemem gerk

tuba_hkn

Alıntı yapılan: ღ♥ Nilda♥ღ - 09 Nisan , 2012, 00:48:15
çok ilginç  :-\ :dontknow:

allah ıslah etsin diycek bişi yok  :dontknow:

ama belki gelip geçici bi heves tir inş. :-[ :-[

inan öyle olmasını o kadar cok ısterdım kı.. 1 anda herşeyım tepetaklak oldu

ღ♥ Nilda♥ღ

tabiyki affetmiyceksin uzuuuuunnn bi süre ama sonrasını sen bilirsin artık  :'(
.   

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: tuba_hkn - 09 Nisan , 2012, 00:49:13
Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 09 Nisan , 2012, 00:43:37

ya cogunu iş yerınde yapmıs evden kaldırsam ne olacak kı? tv de o gun eger aldatlır ve affedersenz kesın yıne yapar ya oyle yasamayı kabul edeceksınz ya da ayrılacaksınz dedı.. benm once bı dr bulup kendıme gelemem gerk

hm.. işyerınden de girebılıyor dusunmemıstım orasını haklısın guven gıdınce tekrar saglanmaz bencede senın ıyı bır  danısmandan destek alman lazım ALLah yardımcın olsun :(

Balböceği

bir anlik merak olamaz mi  :dontknow:

ne biliyim diyecek soz bulamiyorum  :'(

tuba_hkn

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 09 Nisan , 2012, 00:54:14

neyı merak edeck kı bız daha 4 senelk evlıyız neyı tukettık de baska heveslere dalacak
ben onsuz anımı gecırmazken o 1 sene benı uyutmus yaa

Balböceği

Alıntı yapılan: tuba_hkn - 09 Nisan , 2012, 01:00:10
Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 09 Nisan , 2012, 00:54:14

neyı merak edeck kı bız daha 4 senelk evlıyız neyı tukettık de baska heveslere dalacak
ben onsuz anımı gecırmazken o 1 sene benı uyutmus yaa
bir sene mi ???????????

canim tek seferlik sandim  :-ooo :-ooo

ღ♥ Nilda♥ღ

tmm da erkektir bu her ne kadar olamaz yapamaz desekte erkek bu kardeşim herşey beklenir onlardan bazen çok doyumsuz olurlar senle eşleriyle ilgili diil buu ama genede salim kafayla yap ne yapcaksan allah yardımcın olsun  :-\
.   

hümeyra_t_e

canım valla seni daha fazla üzmek istemem çok zor ben  böle bise yasasam aynı sen gbi olurdum.ve süründürürdüm onu tabiri caizse bitirmek öyle kolay deil.of ya nie yaparlarki.allah korkusu olcak biraz ya bende eşime çok güwenirim ama nefis bu çok zor ya

Lă_Tăhzen!

09 Nisan , 2012, 01:13:17 #14 Son düzenlenme: 09 Nisan , 2012, 08:34:50 Lă_Tăhzen!
Yusuf a.s bile her defasında beni nefsimle bas basa bırakma dıye dua edermiş

Şimdiki gunumuzdeki erkeklerde bu coookk zor nildanın da dedigi gibi

Erkek bunlar uskurlarına sahıp cıkıp elındekılerle yetınmezlerkı hep daha fazlasını isterler

oNLAR dakı o beynı anlamıyorum ben akılları fıkırleri baska seye calısmıyor malesef