29 Nisan , 2024, 02:27:23

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

bebeğimin kalp atışını gördüm ama:(

Başlatan oslem0320, 08 Nisan , 2012, 11:01:11

« önceki - sonraki »

oslem0320

perşembe günü doktora gittim bebeğim şu an 8 haftayı doldurdu kalp atışını duyduk 147 atıyordu herşey güzeldi ama kesesinin alt kısmında küçük bir kanama alanı gördü progesteron verdi ufak bi düşük riski var dedi dinlen dedi çok korkuyorum böyle bişey yaşayan oldu mu daha önce:(

DENİZGÖZLÜM81

Geçmiş olsun canım bol bol dinlen kendini yorma

<<<peri masalı >>>

geçmiş olsun canım bende düşük tehlikesi atlattım halada dikkat ediyorum bol bol dinlen kalkmamaya çalış inşallah tez zamanda atlatırsın  :amin:

oslem0320

teşekkür ederim öğretmenim ben ister istemez okulda hareketli oluyosun off off rapor alsam o da bi türlü ne kadar alabilicem ki kafam çok karışık:(

<<<peri masalı >>>

canım çalıştığın için zorlana bilirsin ama yinede elinden geldiği kadar dinlen çok ayakta kalma rapor işinide değerlendir derim ben  ;)

serserim

Alıntı yapılan: oslem0320 - 08 Nisan , 2012, 11:01:11
perşembe günü doktora gittim bebeğim şu an 8 haftayı doldurdu kalp atışını duyduk 147 atıyordu herşey güzeldi ama kesesinin alt kısmında küçük bir kanama alanı gördü progesteron verdi ufak bi düşük riski var dedi dinlen dedi çok korkuyorum böyle bişey yaşayan oldu mu daha önce:(

canım ben 6 haftalık duydum 130 atıyodu banada kesenin yanında çok hafif kan birikimi var bunu 1 hafta sonra atabilirsin ama bu düşükle sonuçlanıcak diye birşey değil halk arasında üstüne görme denir dedi çok az lekelenmen olabilir dedi kendine dikkat et dedi 10 gün işe gitme dedi bende evdeyim dinleniyorum canım geçmiş olsun sende dinlenmeye çalış

serserim

bak canım bide böyle bir yazı buldum
Beklenen adet döneminde oluşan kanama ("üstüne görme"), implantasyonda (beklenen adetten bir hafta önce) oluşan kanama, 8. hafta civarında plasentanın corpus luteum işlevlerini üzerine almasına bağlı oluşan kanama da sağlıklı seyreden bir gebelikte ender olarak görülen "lekelenmenin" nedeni olabilir.

oslem0320

benimde kesenin etrafında çok küçük bi alanda gördü dışarda ne bi lekelenme var ne bi kanama var şimdilik ama bilmiyorum ki ister istemez kaygılanıyorum salı günü tekrar bi doktora gitsem diorum:(

oslem0320

Alıntı yapılan: serserim - 08 Nisan , 2012, 12:45:12

bak canım bide böyle bir yazı buldum
Beklenen adet döneminde oluşan kanama ("üstüne görme"), implantasyonda (beklenen adetten bir hafta önce) oluşan kanama, 8. hafta civarında plasentanın corpus luteum işlevlerini üzerine almasına bağlı oluşan kanama da sağlıklı seyreden bir gebelikte ender olarak görülen "lekelenmenin" nedeni olabilir.

bebek göbek bağı oluşturuyomuş ondan mı ki offf off :( teşekkür edeim moral verdin

serserim

yok canım endişelenme ben dr uma on kere sordum düşük tehlikesi değil dedi hatta keseyle birlikte yumurtam varmış buda sağlıklı gebelik olduğunu gösterir dedi birde sarı sıvı oluşmuş oda sağlıklı bir gebeliği gösteriri dedi kesenin dışında dimi canım kan birikmesi banada dinlenme verdi sende rapor almaa çalış canım hiç iş yapma bırak eşin yapsın ama ban dr um korkulucak birşey yok dedi ama tabi her ihtimale karşı dinlenme verdi benim 1 düşüğüm birde kimyasal gebeliğiğm var çünkü tedbir alalım dedi Allah a emanet canım bebişlerimiz :amin: :amin: :amin:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

geçmiş olsun cnm
bence doktor bilir ne kdar rapor vereceğini
biraz dinlen öğretmenlik zor iş valla
çok yoruyo çocuklar
bi süre dinlen gitmeokula
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

serserim

tekrar dr a gittiğindede sor canım üstüne görme olabilirmi diye :flowers:

ayy

:nazar:canım kaygılanma bende duydum bu şekilde ama kaygılanacak bişey yok diye biliyorum..bence git rapor al birhafta dinlen hem için rahat olur bende öğretmenim ve ne kadar yorucu biliyorum ama en önemlisi sters yapma boşuna üzme kendini inşalah atlatıp meleğini sağlıcakla kucağına alırsın :amin: :amin: :amin: :nazar: :opucuk:

cute552

Canım stres yapma kendine bi tanidigimdada aynısı olmuştu daha önceden de düşük.yaptığı için doktoru kan sulandirici hap ve progestan vermişti kesenin yanında kan pihtilasmasi varmış ama ayan çok iyi 10 hafta sonra doğum yapicak allah bebeğini sana bağışlasın  :amin:

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

oslem0320

teşekkür ederim stress yapmamaya çalışıyorum umarım bişey olmaz:(