28 Nisan , 2024, 01:50:43

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kilolar bebisle geldi bakalim nasil gidicek

Başlatan susanna, 07 Nisan , 2012, 03:34:40

« önceki - sonraki »

doğangüneş

Aytii

Alıntı yapılan: doğangüneş - 10 Nisan , 2012, 14:16:05
Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 10 Nisan , 2012, 14:13:09
Sezen  :k06:
tuzu kuru ya nasılda sırıtıyor
:ehi: :ehi:

yaa sen öyle san :D

yüzüm çok zayıf

vücuttan memnunum çok şükür ama yüzüme botox mu yaptırcam  :tongue3:

susanna

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 10 Nisan , 2012, 14:30:46

yüzüm çok zayıf

aytim dolgu yaptirmayi dusundunmu hic ??? hani vucudun bi yerinden yag alip baska biyere dolduruyolarya

hani lazim olursa cekinme bol bol dolgu malzemesi mevcut bizde  :k06:
maksat isin gorulsun  :suclu:

susanna

sabah kahvaltim iki tane ketcapli kasarli tost 1 kupa yesil cay

oglen yemek yemedim onun yerine bi minnak kornet dondurma yedim  :suclu:

doğangüneş

Alıntı yapılan: susanna - 10 Nisan , 2012, 17:14:59
Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 10 Nisan , 2012, 14:30:46

yüzüm çok zayıf

aytim dolgu yaptirmayi dusundunmu hic ??? hani vucudun bi yerinden yag alip baska biyere dolduruyolarya

hani lazim olursa cekinme bol bol dolgu malzemesi mevcut bizde  :k06:
maksat isin gorulsun  :suclu:

ayy sezennn  :toothy10: :toothy10:
bende gönüllülerden biriyim  ;)

ayten resimlerden aklımda kaldığı kadarıyla yüzün çok güzeldi zayıfta durmuyordu..

KONYALI

cnm ya zeren dıs cıkartıyor hic gıremıyorum buralara acayip huysuz..yenı gordugum gunlugu hadı yağ gibi eriyelim inşallah

susanna

sevgili gunlugum cumaya kadar arkadasta kalacagim icin seni biraz ihmal edebilirim ama meraklanma egzersizlerimi aksatmiyorum  :icon_thumright: \dun aksami makarna salatasi ve maden suyuyla noktalayip
bu sabahi;
yarim sosis biraz domates salatalik ve maydonozdan olusan salata ve bir haslanmis yumurta esligindeki kahvaltimda hic ekmek yemeden baslattim
bu saate kadar bir fincan sutlu kahve ictim

birazdanda balkonun keyfini cikarticacagimiz bir sofra kurup  :hungry: izgara balik ve coban salatasi yicez

aksamada allah kerim  :sunny:

susanna

Alıntı yapılan: KONYALI - 11 Nisan , 2012, 01:07:31
cnm ya zeren dıs cıkartıyor hic gıremıyorum buralara acayip huysuz..yenı gordugum gunlugu hadı yağ gibi eriyelim inşallah
sagol canim zerenimede massallah ilk inciyi patlatti he  :nazar: sira sira dertsiz ciksinlar insallah  :amin:

susanna

sevgili gunlugum bugun yiyip ictigimi sana yazmayacagim cunku bu diyet listesindeki hatunlar cok sinirimi bozdular  :crybaby2:
hatunlar fistik gibi 10 kilo fazlaliklardan bahsediyolar  :nazar:
gordumki ben bildigin polyannaymisim onlar gibi olmak icin enaz 15 kilo vermem lazim  :cildir:
nasil gidicek bu kilolar yaa butun enerjim dustu  :sad1: umutsuzluk tememde dolasmaya basladi yeniden  :'(

susanna

evime doneli 3 gun oldu bu aralar oyle tek tek yazasim yok sunu yedim bunu yedim diye ama porsiyonlarim yarima dustu canim pek bisey istemiyo bakalim yarin tartida kac cikicam  :dontknow:

susanna

buarada kaburgama bisey oldu yarim mekigimi cekemiyorum insallah bu aci gecene kadar cektigim mekikler bosa gitmez  :-ooo

KONYALI

gecmıs olsun sezenım ya..zorladınmı kız kendını naptın...bu arada uzme kendını kılolarla alakalı bende öleyım napalım bunlar kutsal kılolar sekerım yavas yavas vercez..bırde sezencım sen sezeryan olmadınmı..mekık cekmeye erken basladın sen cnm ya...ben korkuyorum vallahı..8 ay zorlama kendını dedı doktor...

tweety0555

YARIN TARTI GUNU SAYFAYA KILONU YAZMAYI UNUTMA :caca: :opucuk:

KONYALI

sezencım noldu kız,kaburgan acıyordu bır dahada yazmamıssın merak ettım cnm..nasılsın ınsallah önemlı bısı yoktur???