ALLAH IM BEBEĞİMİN KALP ATIŞINI DA GÖSTERDİN ŞÜKÜRLER OLSUN SANA :))))))))))))

Başlatan serserim, 06 Nisan , 2012, 15:02:10

« önceki - sonraki »

beynâ

busecim inan gördükçe konunu ilk söylediğin gün gibi seviniyorum,doğumunda da böyle heyecanlanırım galiba.. bi de senin kızın olacak sankim,içime öyle doğdu,genelde çıkar hislerim unutma bakalım ;D ;D ;D

serserim

Alıntı yapılan: beynâ - 15 Nisan , 2012, 00:12:18
busecim inan gördükçe konunu ilk söylediğin gün gibi seviniyorum,doğumunda da böyle heyecanlanırım galiba.. bi de senin kızın olacak sankim,içime öyle doğdu,genelde çıkar hislerim unutma bakalım ;D ;D ;D

sağol canım  benim Allah isteyen herkeslere tez vakitte nasip etsin :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:  bana da çoğu kişi kız diyor ama benim hep oğlum olucak gibi geliyor herşeyden önce sağlıklı olsunlarda en önemlisi bu canım inşallah 1 kaç ay sonra hayırlısıyla belli olur inşallahh  bakalım aklımda tutucam canım tahminini :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

serserim

Alıntı yapılan: ayy - 24 Nisan , 2012, 22:56:30
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

İNŞALLAH CANIM SENİN GİBİ BEKLEYEN İSTEYEN HERKESLERE NASİP ETSİN TEZ VAKİTTE İNŞALLAHHHHHHHHHHHH :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

serserim