ALLAH IM BEBEĞİMİN KALP ATIŞINI DA GÖSTERDİN ŞÜKÜRLER OLSUN SANA :))))))))))))

Başlatan serserim, 06 Nisan , 2012, 15:02:10

« önceki - sonraki »

serserim

Alıntı yapılan: melek100lü - 06 Nisan , 2012, 15:09:43
:love9: :love9: :love9: DAYANAMADIN DEMİ PAZARTESİYE KADAR  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

AY SORMA MELEKÇİM YA EŞİMDE BANA TAKILIYOR BENSİZ DUYDUN DİYE  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: O İŞTEYDİ ANNEMLE GİTTİM İNŞALLAH ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA GİDER YİNE DİNLERİZ DEDİMDE RAHATLADI :ehi: :ehi: :ehi: :k06: :k06: :k06:

serserim

Alıntı yapılan: gökçe58 - 06 Nisan , 2012, 15:14:19
canımmmm gözünaydın darısı benim başıma bende çok merak ediyorum bneim bir haftam var daha kalp atışını duymak için. sen kaç aylık hamilesin canım.

SAĞOL CANIM İNŞALLAH DARISI BAŞINA EN SAĞLIKLISINDAN BEN BUGÜN 6+1 İM CANIM SEN KAÇ HAFTALIKSIN :flowers: :flowers:

serserim

Alıntı yapılan: melek100lü - 06 Nisan , 2012, 15:21:31
BİLİYORUMDA 11 YIL GEÇTİ ÜSTÜNDEN UNUTTUK NERDEYSE  :love9: :love7: :love9:

MAŞALLAH NE GÜZEL GENÇ ANNE DERMİSİN HİÇ 2 ÇOCUK ANNESİ :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

serserim

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 06 Nisan , 2012, 15:18:15
:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav:
:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav:
COK SEVİNDİM CNMM

CANANIM ÇOK SAĞOL CANIM BENİM İNŞALLAH DARISI TEZ VAKİTTE BAŞINA İNŞALLAHHHHH HEP DUALARIMDASIN HEPİNİZ DUALARIMDASINIZ İYİKİ GİRMİŞİM BU SİTEYE ZATEN SİZİN DULARINIZ SAYESİNDE ALLAH IMA ŞÜKÜRLER OLSUN KİMBİLİR HRBİRİMİZ NERELERDE NELER YAPIYORUZ VE BURADA HER GÜN BULUŞUYORUZ İYİKİ VARSINIZ :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

HASRET!M S@N@

serserim

Alıntı yapılan: Ya-semin - 06 Nisan , 2012, 15:19:36
gözün aydın canım, kucağına aldığın günleri de görmeyi nasip eder inşallah Rabbim

AMİN CANIM İNŞALLAH İSTEYEN HERKESLERE TEZ VAKİTTE NASİP ETSİN  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

gökçe58

Alıntı yapılan: serserim - 06 Nisan , 2012, 15:25:10
canımmmm gözünaydın darısı benim başıma bende çok merak ediyorum bneim bir haftam var daha kalp atışını duymak için. sen kaç aylık hamilesin canım.

SAĞOL CANIM İNŞALLAH DARISI BAŞINA EN SAĞLIKLISINDAN BEN BUGÜN 6+1 İM CANIM SEN KAÇ HAFTALIKSIN :flowers: :flowers:

6+5 canım benimkide çok merak ediyorum bende benimde kasıklarım ağrıyor kramp giriyor bende çok korkuyorum hayırlısı hakkımızda.

melek100lü

Alıntı yapılan: serserim - 06 Nisan , 2012, 15:27:15

MAŞALLAH NE GÜZEL GENÇ ANNE DERMİSİN HİÇ 2 ÇOCUK ANNESİ :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
:love9: :love9: SAĞOL CANIM BENİM GENÇ ANNE OLMANIN AVANTAJI  :love9: :love9:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

serserim

Alıntı yapılan: destina06 - 06 Nisan , 2012, 15:22:44
gözünaydın busecim çok sevindim Allah tamamına erdirsin sağlıklı sıhhatli sizi bizbirinize kavuştursun :amin: :opucuk:

SAĞOL CAIM BEKLEYEN İSTEYEN HASRET ÇEKEN HERKESLERE NASİP ETSİN İNŞALLAHHHHHHHHHHHH :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

serserim

Alıntı yapılan: melek100lü - 06 Nisan , 2012, 15:32:13
Alıntı yapılan: serserim - 06 Nisan , 2012, 15:27:15

:love9: :love9: SAĞOL CANIM BENİM GENÇ ANNE OLMANIN AVANTAJI  :love9: :love9:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: BENDE İSTERDİM VALLA GENÇ ANNE OLMAYI AMA NASİP BİZ ŞİMDİ 1 TANEYİ BULALIMDA  :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10:
:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

kelebegimm

gözun aydin canim cok sevindimm
agrilarinda olur normal ama hemen dinlen agrin oldugunda cok sukur duydun bak sonundaa :amin: :amin: :amin: :amin: :love9: :love9: :love9: :love9:

]

nazlıyarim

maşallah çok sevindim  :nazar: allahım bana ve tüm bebiş isteyenlerede  en kısa zamanda bu duyguyu yaşatsın :amin:
BENİM HALA UMUDUM VAR...

_inci_tanem_

maşallah canım gözün aydın pıt pıtları duymuşsun :nazar: çok sevindim RABBİM hayırlısıyla sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin  :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

serserim

Alıntı yapılan: gökçe58 - 06 Nisan , 2012, 15:31:26
Alıntı yapılan: serserim - 06 Nisan , 2012, 15:25:10

CANIM SEN GİTSEN DUYARSIN HAYIRLISIYLA İNŞALLAH DUYUCAN CANIM KASIK AĞRISI NORMALMİŞ CANIM ENDİŞELENİCEK BİRŞEY YOK RAHAT OL :opucuk: :opucuk:

6+5 canım benimkide çok merak ediyorum bende benimde kasıklarım ağrıyor kramp giriyor bende çok korkuyorum hayırlısı hakkımızda.

serserim

Alıntı yapılan: kelebegimm - 06 Nisan , 2012, 15:34:58
gözun aydin canim cok sevindimm
agrilarinda olur normal ama hemen dinlen agrin oldugunda cok sukur duydun bak sonundaa :amin: :amin: :amin: :amin: :love9: :love9: :love9: :love9:

ÇOK ŞÜKÜR ALLAHIMA 1 HAFTA 10 GÜN İŞE GİTMİCEM DİNLENİCEM CANIM SEN NASILSIN :flowers: :flowers: