ASYANIN ADIM ADIM ERİYİŞİ:))

Başlatan asya81, 06 Nisan , 2012, 09:30:06

« önceki - sonraki »

asya81

SEVGİLİ VÜCUDUM SANA SESLENİYORUM KENDİNE GEL ARTIKIN.ÖNCEDEN FİLİNTA GİBİYDİN NE OLDU LÖMBÜR LÖMBÜR OLDUN :toothy10: HERNEYSE HAMİLELİĞİME 62 KİLOYLA BAŞLAMIŞTIM GERÇİ EVLENDİĞİMDE 49 KİLOYDUMYA EVLİLİK YARADI SANA SEVGİLİ VÜCUTUM.DOĞUMDAN SONRA VERE VERE 4KİLOCUK VEREREK 69KİLOYA DÜŞTÜM SÜTÜMÜN KESİLMESİYLE BAŞLADI  DİYET MACERAM.SON 25 GÜNDE 5 KİLO VERDİM. SABAH BİR KASE NESFİTİMİ YEDİM DİĞER YEDİKLERİMİ ADIM ADIM YAZCAM SANA BAKALIM 60 KİLOYA İNCEZMİ ŞUAN 63 KİLOYUM

muhribe

kız öyle başlık olur mu ödüm koptu  :-ooo :-ooo :-ooo

tövbe tövbe bi an okuyunca asya bi çocuk ismi sandım dedim eyvah biri hasta oldu  :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo

oy oy ömrümden ömür gitti  :sad1:

neyse canım hayırlı olsun günlüğün ve diyetin. 3 kilocuk bişey değil tatlım, verirsin kısa sürede  :opucuk:

asya81

Alıntı yapılan: muhribe - 06 Nisan , 2012, 09:33:28
kız öyle başlık olur mu ödüm koptu  :-ooo :-ooo :-ooo

tövbe tövbe bi an okuyunca asya bi çocuk ismi sandım dedim eyvah biri hasta oldu  :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo

oy oy ömrümden ömür gitti  :sad1:

neyse canım hayırlı olsun günlüğün ve diyetin. 3 kilocuk bişey değil tatlım, verirsin kısa sürede  :opucuk:
:toothy10: NAPİM BACIM ERİMEM LAZIM  :toothy10:B İNŞALLAH VERİRİM.

asya81

ŞUAN YEŞİL ÇAYIMI İÇİYORUM GÜNLÜK MALUM METABOLİZMAYI HIZLANDIRIYOR.BİDE ELMALI LİMONLU KARABİBER TARÇINLI SUDANMI YAPIP İÇSEM AMAAN ODA ÇOK İŞ POFF.SOĞAN SUYUDA ZAYIFLATIYORDA ODA SABAH SABAH ÇEKİLMİYOR YA :igrenc: :igrenc:

tweety0555

YA BU EMZIREN HATUNLARIN DIYETINE KIZIYORUM ASLINDA...KIZLAR SIZLER ZATEN ILK 1 YIL ICINDE BAYAGA KILO VERECEKSINIZ NIYE BU TELAS ...
AMA HAYIRLI OLSUN DIYETIN...BENIM DIYETIME ILK SAYFAMADAN BAKABILIRSIN HEM SUTUNUN BESLEYICI DEGERINDEDE AZLMA OLMAYABILIR BEN DIYETISYENLE ZAYIFLIYORUM 63 200 LE BASLADIM SUAN 10 GUN 2 KILO VERDIM YANI SEN RAHAT 2 HAFTADA BILEMEDDIN UC HAFTADA INERSIN 60 A

Aytii

haydi bismillah Asya  :k06:

bende başlığı görünce birine bişey oldu sandım

Allah korusun

Özlem ben artık emzirmiyorum diyete girebilirmiyim ablacığım  :tongue3:

tweety0555

SENIN COK IHTIYACIN VAR YA AMAN BASLA KACIRMA :ehi: :ehi: :ehi:

Aytii

tulayysl

ayten diyet sayfalarında ne işin var senin. depresyona neden olursun mazallah

Aytii

Alıntı yapılan: tulayysl - 06 Nisan , 2012, 10:22:29
ayten diyet sayfalarında ne işin var senin. depresyona neden olursun mazallah

ben hayatımda hiç diyet yapmadım

ihtiyacım olmadı çok şükür

lazım olur diye birgün bilgilenmek amaçlı felan filan  :tongue3:

Lă_Tăhzen!

Başlıktan bende korktum kızına bişey oldu sandım Allah korusun

Hayırlı olsun canım Özleminde dedigi gibi  yeni dogum yapanların hiç telaşa kapılmamsı lazım en 1 yıl vucudun toparlanmaları için  ama kendimden de biliyorum depresyona sokuyor nıye kaldı hıc gitmicekmi bu kılolar dıye insallah istedigin kiloya ulasırsın  :flowers:

Aytii

Nur sen bi yağ kullanıyorum demiştin

çatlakların için

işe yaradımı ???

Lă_Tăhzen!

Devam etmedim ki işe yarasa  :-\ 

Aynen devam çatlaklarla  mahkumum  :sad1:

Aytii

cildi yeniliyo diye almıştım ben o yağdan

hiç kullanmadım

neydi ismi

ozon yağımıydı  :icon_scratch: