bebeğimin kalbi durmuşşşş

Başlatan nescafe, 04 Nisan , 2012, 17:34:28

« önceki - sonraki »

nescafe

merhaba arkadaşlar geçen perşembe doktor kontrolüne gitmiştik kontrolde bebeğimin kabinin durduğunu öğrendik ve hemen ertesi gün kürtaj oldum. allahım hakkımızda bunu hayırlı görmüş. inşallah  en kısa zamanda tekrar hamile kalır kavuşturum yavruma sağlıkla.

muhribe

canım benim ben de aynısını yaşamıştım  :sad1:
Allahım sabır versin. bebeğin melek oldu cennette anne babasını bekleyecek inş.
ama üzülme, arkası hemen gelir inş.
biz 3 ay korunduk 4. ay hamile kaldım  :amin:

HASRET!M S@N@

cok gecmiş olsun cnm cok üzüldüm
inş tekrar sağlıklı uzun ömürlü bir şekilde bebğin gelir
allahım bir daha yasatmasın cok zor bir durum
sanada bol sabır versin

tulayysl

gecmiş olsun canım rabbim kısa zamnda kucağını doldursun inş.

nescafe

çok sağolun arkadaşlar allah razı olsun gerçekten çok zormuş. bir tek merak ettiğim birşey var onu sorsam size ruhu var mıydı bebeğimin.acı çekti mi acaba bu kadar ince düşünmek beni çok yoruor ama o allahımın yanında bir melek oldu.

serserim

canım çok çok geçmiş olsun
Allah bir daha yaşatmasın  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: bende yaşadım seni çok iyi anlıyorum
cennette bekleyen bir meleğin var artık
bende bebeğimin kalp atışını duyamadım ve onu kaybettim ama
çok yakın bir arkadaşımın sözü beni biraz da olsa toparlatmıştı
senin gibiler şanslı anneler dedi seni bekleyen bir meleğin var dedi öteki dünyada
seni annecim diye karşılıcak dedi hakikattende öyleymiş
inşallah en kısa sürede sağlıklı bebişine kavuşursun canım  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

destina06

canım çok geçmiş olsun Allah sağlıklı sıhhatlisinden tekrar nasip etsin :amin:

mutluluk

melek100lü

canım çok geçmiş olsun çok üzüldüm :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:  canım cennette seni bekleyen bir şefaatçin var :amin: :amin: :amin:  inşallah kısa sürede toparlanır yeniden sağlıklı bir bebek sahibi olursunuz canım  :amin: :amin:

doruk38

çook geçmiş olsun Allah bir daha yaşatmasın canım

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

cok gecmis olsun cnm Rabbim gene yasatmasin  :amin: :amin: güclü ol önüne bak ins gene hamis olcan bak beni örnek al 2keren yasadim o aciyi ama sükürler olsun kizim kollarimda  :amin: :nazar: :nazar:
kac haftaliktin kalbi durdugunda  ???
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

xxcansuxx

geçmiş olsun canım... rabbim en kısa zamnda sağlıkla bebeğine kavuştursun  :amin: :amin:

°•.ℓανιηуα.•°

:y25: :y25: :y25:

çok geçmiş olsun arkadaşım. inşallah en kısa zamanda Rabbim yeniden bi evlat verir  :amin:

DENİZGÖZLÜM81

canım geçmiş olsun üzülme bebişin seni cennette bekliyor hayırlı buymuş demekki inşallah tekrar hamile kalırsın :flowers: :flowers: bebişin

nescafe

Alıntı yapılan: gulum22 - 04 Nisan , 2012, 18:40:34
cok gecmis olsun cnm Rabbim gene yasatmasin  :amin: :amin: güclü ol önüne bak ins gene hamis olcan bak beni örnek al 2keren yasadim o aciyi ama sükürler olsun kizim kollarimda  :amin: :nazar: :nazar:
kac haftaliktin kalbi durdugunda  ???

9. haftamızın bittiği gün öğrendik kalbinin durduğunu.