GÜZEL ALLAH'IM ŞÜKÜRLER OLSUN SANA DEĞERİM YÜKSELMİŞ:)))))))))))))))))))

Başlatan serserim, 03 Nisan , 2012, 21:07:48

« önceki - sonraki »

serserim

ALLAH IMA ŞÜKÜRLER OLSUN AKŞAM TEST YAPTIRDIM DEĞERİMMMMMMMMMMMM 9966    :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav:

doruk38

:alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış:   maşallahhh minik meleğimize annesine sıkı sıkı tutunmuşş  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış:

serserim

Alıntı yapılan: doruk38 - 03 Nisan , 2012, 21:09:16
:alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış:   maşallahhh minik meleğimize annesine sıkı sıkı tutunmuşş  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış:

ÇOK ŞÜKÜR CANIM SAĞOLASIN İNŞALLAH TUTUNMUŞTUR MELEĞİM BENİ İNŞALLAH BİR DAHA BIRAKMAZ ARKANDANDA BİZLER GELİRİZ BENİM ARKAMDANDA BİR SÜRÜ KİŞİ SIRADAN GELİR İNŞALLAH BETA HCG NİN KALP ATIŞIYLA BİR İLGİSİ VARMI YANİ YÜKSELMESİ KALP ATIŞI DUYMA OLASILIĞINI ARTTIRIMI CANIM :flowers: :flowers: :flowers:

doruk38

aminnn  :amin: :amin: :amin: :amin:  canım. kalp atışlarının duyulmasının betahcg ile alakası yok diye biliyorum canım. 5 6 7 8 . haftalarda duyuluyor kalp atışı. bu arada sen clxane kullanıyormusun? kan sulandırıcı iğne

serserim

Alıntı yapılan: doruk38 - 03 Nisan , 2012, 21:16:21
aminnn  :amin: :amin: :amin: :amin:  canım. kalp atışlarının duyulmasının betahcg ile alakası yok diye biliyorum canım. 5 6 7 8 . haftalarda duyuluyor kalp atışı. bu arada sen clxane kullanıyormusun? kan sulandırıcı iğne

İNŞALLAH CANIM DUYARIZ HAYIRLISI İLE KULLANIYORUM CANIM KAN PIHTILAŞMASI İÇİN SEN  :flowers:

doruk38

bende kullanıyorum canım. tabi birde sabahları aspirin kullanıyorum. canım aklında hiç şüphe kalmasın ALLAHIN izniyle o iğne bebeğin sağlıklı olmasına vesile oluyor. şimdiye kadar iğne kullanıp bebeğini kaybedeni hiç duymadım. inşallah bizede vesile olur. hayırlısıyla bebeklerimizi kollarımıza alırız aminnn  :amin: :amin: :amin:  için rahat olsun.

rümeysaa

gözün aydın canım rabbim sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin  :amin:

serserim

Alıntı yapılan: doruk38 - 03 Nisan , 2012, 21:20:27
bende kullanıyorum canım. tabi birde sabahları aspirin kullanıyorum. canım aklında hiç şüphe kalmasın ALLAHIN izniyle o iğne bebeğin sağlıklı olmasına vesile oluyor. şimdiye kadar iğne kullanıp bebeğini kaybedeni hiç duymadım. inşallah bizede vesile olur. hayırlısıyla bebeklerimizi kollarımıza alırız aminnn  :amin: :amin: :amin:  için rahat olsun.

bende aspirin içiyorum canım birde jel kullanıyorum inşallah herkesler sağlıkla alır bebişlerini kucağına alır emekleri kimsenin boşa çıkmaz inşallah :amin:  :amin: :amin: :amin: :amin: yolu yarılamışsın canım sen inşallah Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsinn :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

serserim

Alıntı yapılan: rümeysaa - 03 Nisan , 2012, 21:46:33
gözün aydın canım rabbim sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin  :amin:

amin canım inşallah Allah herkeslere nasip etsin :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

doruk38

Alıntı yapılan: serserim - 03 Nisan , 2012, 21:53:23

bende aspirin içiyorum canım birde jel kullanıyorum inşallah herkesler sağlıkla alır bebişlerini kucağına alır emekleri kimsenin boşa çıkmaz inşallah :amin:  :amin: :amin: :amin: :amin: yolu yarılamışsın canım sen inşallah Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsinn :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

aminn canım  :opucuk:  ne jeli kullanıyorsun anlamadım. progestanın jel olanınımı kullanıyorsun

serserim

Alıntı yapılan: doruk38 - 03 Nisan , 2012, 21:58:36
Alıntı yapılan: serserim - 03 Nisan , 2012, 21:53:23

aminn canım  :opucuk:  ne jeli kullanıyorsun anlamadım. progestanın jel olanınımı kullanıyorsun

evet canım progestan jeli kullanıyorum 3 ay kullanıcakmışım düşük yaşadığım için :flowers: :flowers:

doruk38

bende kullandım o jelden canım.  :opucuk:  12. haftadan sonra bıraktırıyo doktor

cute552

Canım çok sevindim meral etme allahın izniyle duyucaksin kalp atışlarını merakla bende senden haber bekliyorum

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

melek100lü

Alıntı yapılan: doruk38 - 03 Nisan , 2012, 21:09:16
:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
çok şükür canım bende yarından sonra gidicem doktora inşallah kalp atışlarınıda duyarız hepbirlikde canım  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

serserim

Alıntı yapılan: doruk38 - 03 Nisan , 2012, 22:02:32
bende kullandım o jelden canım.  :opucuk:  12. haftadan sonra bıraktırıyo doktor

bende kullanıcam galiba 12. haftaya kadar hayırlısı inşallahhh :amin: :amin: :flowers: :flowers: