yyeliz( bebegini saglikli dogurmak icin) Salavat-ı Tefriciye Okuyoruz

Başlatan destina06, 03 Nisan , 2012, 13:18:22

« önceki - sonraki »

mutluluk

Alıntı yapılan: nisan rüzgar - 07 Nisan , 2012, 14:59:43
kızlarrrr herkesten allah razıolsunnnnnn inş hayırlı haberlerle dönerim sizeee :)  :amin: çok sagolun kızlarrrrr allahım kabul etsin inşşşşş  :amin:

pınoşum bacımmmm inş iyi haberini alırız

destina06

saadetcim vallaha söyledim ben kimse oralı olmadı bir kaç kişi okunsa iyi olur dedi ama arkası gelmedi öyle olunca da ben de üstünde durmadım istemiyoler heralde diye

@@@gözde@@@

canım ben farketmedim eğer başka bi arkadaşımız içinde okuncaksa elimden geldiği kadar okumaya çalışırım

destina06

Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 07 Nisan , 2012, 15:50:22
canım ben farketmedim eğer başka bi arkadaşımız içinde okuncaksa elimden geldiği kadar okumaya çalışırım

tubacım çok teşekkür ederim canım Allah razı olsun senden minikleri sağ sağlim kavuştursun sana :amin: :amin: aslında liste yapılsa okunmasını isteyenler adını yazdırıp okunmaya başlansa iyi olur ama henüz istekli kimseyi bulmadım :opucuk: liste oluşturulursa senin için de okuruz canım doğumun kolay olsun diye :opucuk:

@@@gözde@@@

:amin: amin canım Allah sendende Razı olsun  :opucuk: Rabbim sizlerede nasip etsin inşAllah  :amin: isterseniz şimdi senden yada saadetten başlayalım konu güncellendikce yardım eden ollur mutlaka bu aradada isim yazdırmak isteyenler yazdırır

destina06

Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 07 Nisan , 2012, 15:55:57
:amin: amin canım Allah sendende Razı olsun  :opucuk: Rabbim sizlerede nasip etsin inşAllah  :amin: isterseniz şimdi senden yada saadetten başlayalım konu güncellendikce yardım eden ollur mutlaka bu aradada isim yazdırmak isteyenler yazdırır

canım ben şimdilik istemiyorum aşılama yaptıracağımız ay başlayayım diye düşünüyorum o zaman ya senden ya da saadetten başlayalım canım nasıl olur?

@@@gözde@@@

tamam olur saadetten başlayalım ozaman nasip olursa ondan sonrada bizim için okuruz sende aşılamanın olcağı ay yazarsın listeye adını

destina06

07 Nisan , 2012, 16:02:37 #97 Son düzenlenme: 09 Nisan , 2012, 17:14:34 destina06
o zaman liste yapalım canım araya ben aşılama yapılacak ay kendimi sokarım

1- (mutluluk) saadet
2-gözde( tuba)   (meleklerine sağlıklı sıhhatli kavuşmak için)
3 moonlight(Aynur)
4 papatyam (Suzan)

destina06

:director: :director: :director: :director :Arkadaşlar pınarınki bitti şimdi saadet arkadaşımız için okuyacağız yine sayıları yazın okudukça ben toplar yazım

aleyna635

cnm ben pınar için biliyordum daha.madem onun tamamlanmış bu okuduklarım sıradaki arkadaşlarıma gitsin.
200 tane okudum...rabbim hayırlara vesile etsin inş. :amin: :amin: :amin:

destina06

Alıntı yapılan: aleyna635 - 07 Nisan , 2012, 17:08:57
cnm ben pınar için biliyordum daha.madem onun tamamlanmış bu okuduklarım sıradaki arkadaşlarıma gitsin.
200 tane okudum...rabbim hayırlara vesile etsin inş. :amin: :amin: :amin:

canım onun niyetine okuduysan başkasına olmaz sanırım :opucuk:

destina06

@@@gözde@@@

destina06

destina06