29 Nisan , 2024, 09:00:37

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

yyeliz( bebegini saglikli dogurmak icin) Salavat-ı Tefriciye Okuyoruz

Başlatan destina06, 03 Nisan , 2012, 13:18:22

« önceki - sonraki »

destina06

destina06

suzannn

az okuyorum ama 25 tane eklermisin canım fırsat bulamıyorum       

ayy

ohhh yaaa buldum sayfayı sonunda kızlar ben kaçtane okuyayım ama yarın başlıcam bugün reglim bitiyor akşam banyo yapcam.bide ne okucaz salavatı tefriciye yazıyor ama özür dilerim anlayamadım kızlar salavatmı getireceğiz yani bilgilendirin beni hem ben burda arkadaşımın annesine akşammda verebilirim dün sordum oda okurum demişti fakat ben din sayfasını kaçırmışım :dontknow: :dontknow:bide kızlar benim içinde okuyalım istiyorum sırasıyla herkese okuyalım rabbim kabul etsin tüm dualraımızı inşallah :amin: :amin: :amin:

ayy

tamma kızlar baktım ben ilk sayfada yazıyormuş ne okuyazcağımız hemen arkadasımın annesini arayım evdeyse hemen başlar evde değilse akşam söylerim sonra yazarım kaç okuyacağımız çoook heycanlanlandm biraz önce okumaya başlamak istiyorum

ayy

kızlarrrrr çok mutluyum yaa nerdesiniz şimdi yengemi aradım o hergün okuyormuş megerse zaten( ben ne cahilmişim yaaa) 500 tane aldı canım akşama bitirrim ben ne var okumakta dedi hatta sürekli ona söylücem okuyacak bizim için ..şulecim 500 eklermisin hemen...yaaa var ya yengem dediki nerdeyse ben hergün okurum dedi ben hergün arıcam şukadra oku diyecem şimdi kızkardeşimide arıyorum okurum derse sayıyı yazacağım :amin: :amin: :amin:

destina06

1- (mutluluk) saadet
2-(gözde) tuba   (meleklerine sağlıklı sıhhatli kavuşmak için)
3 (moonlight) Aynur
4 (papatyam) Suzan
5 (Ayy) Ayşe

destina06

destina06

suzannn

destina06

CAN TANEM

suzannn

melek100lü

biz kayın validedemle birlikde okuduk  100 tane ALLAH KABUL ETSİN İNŞALLAH  :amin: KUSURA BAKMAYIN BEN BU DUAYI BİLMEDİĞİM İÇİN SERİ OKUYAMIYORUM YANLIŞ OLMASIN DİYE YAVAŞ OKUYORUM  :amin: :amin:

CAN TANEM