DIARY OF OZLEM'S DIET:)))

Başlatan tweety0555, 02 Nisan , 2012, 10:02:18

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

Alıntı yapılan: tweety0555 - 03 Nisan , 2012, 22:43:59
SEVGILI GUNLUGUM MAALESEF ;DIYET KARDESLERIMI KINASAMDA BUGUN SU BOREGINE HAYIR DESEMDE  :y25: AKSAM CARSIYA CIKTIK VE ALISVERIS SIRASINDA  COK ACIKTIGIM ICIN 4 KERE SIMITTEN ISIRDIM :BangHead: COK UZGUNUM :crybaby2:AMA ONU YEMESEYDIM BAYILACAKTIM ..AMA MUHRIBE VE EDA ARKADASLARIMI DINLEYIP SU ICTIM YAKLASIK BIR BUCUK LITRE KADAR... :hieyt: NE OLUR O SIMIT BANA KILO OLARAK GERI DONMESIN :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
çeyrek simit 1 dilim ekmeğe eş canım korkma masumca 4 ısırıktn birşey olmaz açlıktan kan şekerin düşmüştür kasma o kadar birşey olmaz hem o kadar gezmişsindir alışverişte kalori harcamışsındır  :icon_thumright: :opucuk:

tweety0555

CANAN CIM UMARIM YA UMARIM :amin: VALLAHI  COK HIRS YAPTIM BARI ILK DIYETI BOZUSUM BASKA GUZEL BIR SEYDEN OLAYDI :ehi:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: tweety0555 - 03 Nisan , 2012, 23:32:41
CANAN CIM UMARIM YA UMARIM :amin: VALLAHI  COK HIRS YAPTIM BARI ILK DIYETI BOZUSUM BASKA GUZEL BIR SEYDEN OLAYDI :ehi:
meselaaaaaaaaaaa su böreği dimi  :toothy10: :toothy10:
özlem ya hırs iyidir tam gaz devamda doyumluk değil tadımlık ye 1-2 lokma canının istediğini... şöyle düşün ondan 1 lokma alsana ağzında kalan tat aynı 1 porsiyon yesende...
sen başaracaksın bu işi  :opucuk:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

özlemcim tamam bişey olmaz 4 lokmacık simitten devamı gelmedikten sonra

ha yarın ne yiyeceksin yaz bacım evde varsa aynısını yiyecem bakalım kim uyacak listeye

tulayysl

özlemin sevgili günlüğü...
özlemi 4 gözle bekliyorum. acaba sabah kahvaltıda ne yedi.. gün boyu ne yiyecek.. istikrarı hala sürüyor mu..
biliyorum basaracak özlem bu işi..
haydi özlem haydi özlem haydiii tam zamanı tam zamanı şimdi oley oley oleyyyyyyyyyyyyyyy

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

bende 4 gözle bekledim listeyi yazcakta bende uyacam diye

bugün geçti yarın inşallah artık

tulayysl

bugun program yoğun galiba. hala gelmedi özlem baksana. aç kaldım onun yüzündennnnnnnnnnnnnn

Balböceği

pehriz gardasim nirdesunnn?  :dontknow: :dontknow: :k06:

muhribe

simit yedi diye pişmanlıktan kendine bişey mi yaptı acaba  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

özlem gel kız, yediği simitin kalorisi benim olsun  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

tulayysl

açlıktan bayıldı mı naptı bu özlemm..

tweety0555

sevgılı gunlugum;
BUGUN BENIM ICIN OLDUKCA YOGUN BIR GUNDU SABAH 8 DE BABAMI DR A  GOTURMEK ICIN YOLA CIKTIK AMA BEN HER SABAH GIBI SAAT 7 DE SAYFA BIR DE VERDIGIM DIYET KAHVALTIMI YAPTIM ..AMA YOGUN GECECEGINI BILDIGIM ICIN YANIMA 1 DILIM EKMEK OLAKI BABAM BANA YEMEK ISMARLARSA SEFIL KALMIM DIYE :suclu: :laughing7:VE IKI ARA  OGUN ICIN ELMA DILIMLERI KOYDUM :occasion5:
    BABAM EFOR TESTINDEYKEN BEN ARA OGUNUM ELMAMI YEDIM SONRA OGLEN DISARDA YEMEK FDIRATIM OLMADI GENE ELMA ILE GECISTIRDIM VE GENE YARIM SIMIT YEMEK DURUMUNDA KALDIM CUNKI OTURUP KOFTE YEME ZAMANIM YOKTU :BangHead:  NEYSE ELMALARIM BITTI EVE GELDIM SAAT 4 TE ...6 DA YURUYUSE GITTIM VE 35 DK TEMPOLU YURUDUM  :hieyt:COK KEYIFLI IDI MERT DUSMESEYDI DAHA COK YURUYEBILIRDIM O PARKTA DUSTU ALLAHTAN BIRSEYI YOK :k06:
       SEVGILI DIYET KARDESLERIMINDE DEDIGI GIBI AZMIM HALAL DEVAM EDIYOR HELE HER SABAH TATIYA CIKTIKCA HIRSIM DEVAM EDIYOR FAKAT BUGUN YURUYUSTE SUSNU OGRENDIM BOL SU BEN COK ICMIYORDUM AMA ARTIK ICIYORUM EN AZ IKI LITRE SU ICINDE GAYRET EDIYORUM :muzz:
         SEVGILI DIYET KARDESLERIM BENI MERAK ETMISLER SAGOLSUNLAR VALLAHI COK IYIYIM VE TAM GAZ DEVAM EDIYORUM ...AYSEGUL CUM DIYETIM BASTA YAZIYOR ONA UYUYUYORUM TAMAMEN COK TA IYI GIDIYOR GERCI BU SIRALAR EKMEGI DAHA AZ YIYORUM NEDENSE :k06:
         GUNLUGUM SUAN YESIL CAYIMLA VE SENINLE YORGUNLUK ATIYORUM YIKANAN BIR MAKINA CAMASIRIM VE YIKANACAK BIR MAKINA DAHA CAMASIRIM VAR IKI GUN EVDE IDIM SON DKLARDA GAZA GELDIM :ehi: :ehi:

xxcansuxx

tweety0555

CANAN CIM  :opucuk: HAYIRLI YOLCULUKLAR OZLETME BIZI  :flowers:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: tweety0555 - 04 Nisan , 2012, 21:06:48
CANAN CIM  :opucuk: HAYIRLI YOLCULUKLAR OZLETME BIZI  :flowers:
tşk canım inş. değişiklik iyi olcak...

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

özloş yarın bende seninle aynı listeyi yapacam  bakalım :muzz: