DIARY OF OZLEM'S DIET:)))

Başlatan tweety0555, 02 Nisan , 2012, 10:02:18

« önceki - sonraki »

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

tweety0555

eda cım ayten ım ve aysegul um  :flowers: :opucuk: sagolun vallahı ...
sabırla ıyı gıdıyorum kızlar allaha bınlerce sukur :amin:
sevgılı gunlugum;sabah en buyuk sınavı verdıkten sonra oglen bıraz saatım gec kaldı ara ogunler bıraz aksadı ama olsun oglen 4 tane kofte bır domates bır dılım ekme ve ıkı kasık yogurt ıle gene dıyetısyenımı uzmedım :hello2: umarım dıyetısyenın tartısındada ben bu ozverılerımın hepsını gorurum ınsaallh :tongue3: :suclu: :laughing7:hadı oppuyorum gıdıyorum ara menum ıcın bır portakal yemeye :wave:

portakal orda kal byeeeee :toothy10:

tweety0555

sevgılı gunlugum ;
      dıger dıyet kardeslerımın gunluklerıne baktımda onların dıyet gunluklerı aglıyor cunkı hepsı kacamak seyler yapıyorlar  :toothy10:eda gecenlerde dondurma yedı aysegul de odul nıyetıne goturmus ooooo bak bır benım sana sadık gordun mu :tongue3: :tongue3: :tongue3: :ehi:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

özloşum günlüğünle dedikodumu yapıyormuşsun

seni ispitledi bana :ehi:

bende liste olsa saat bile şaşmam hıh :ehi:

tweety0555

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 03 Nisan , 2012, 17:07:36
özloşum günlüğünle dedikodumu yapıyormuşsun

seni ispitledi bana :ehi:

bende liste olsa saat bile şaşmam hıh :ehi:
hahahahhaa yakalandık be sevgılı gunlugum ...
aysegul cum vallahı super hosuma gıttı bu gunluk ısı ama hepımız gunlugumuze daldık ya asıl sayfaya ılgı azldı  hepsını de okuyamıyorum ben aslında uzuluyorum...tablonun sayfasına takılınmıyor artık aslında toplu gecıs yapsak gerı :ehi:

Balböceği

ayyy hakkaten dedikodu almis basini gidiyor  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ama ben sakli gizli yiyememki  :ehi: :ehi: :ehi:

tweety0555

sevgılı dıyet kardesım eda;
  gızlı de yesen  soyleyerekte yesen sana onlar kılo olarak gerı dondu  :ehi: mumkunseee elma protakal ve bılımum meyvelerle dondurma ıstegını bastır bak bacım zayıflıcaz dıyoruz allah allah :cussing:

Balböceği

daha yok yok anacim yok evde bisi dur esim markete gitti isteyim elma falan  :ehi: :ehi:

tweety0555

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 03 Nisan , 2012, 17:28:07
daha yok yok anacim yok evde bisi dur esim markete gitti isteyim elma falan  :ehi: :ehi:
bak avatarına bıle koymussun kız allah senı ne yapsın :ehi: ben gecen hafta basladım ya dıyete gecen hafta elma ve protakallar cuma gunu bıttı esım dıyorkı elmalara ne oldu ben yadım dıyorum ınanmıyor  :toothy10:cunkı genelde bızde meyveler curur ve cope gıderdı :ehi:sımdı de elma protakal yıyorum ara ogunlerımde hıc daha kacamak yapmadım ben  :nazar:

Balböceği

oo masallah esimi aradim  :ehi:

aynen soyle dedim; elma al meyvelerden al muz haric diyetteyim bak dedim.  :ehi:

tweety0555

canım cım muz da yıyebılırsın cılekte yıyebılırsın dr her meyveyı yıyebılırsın dedı bana :toothy10:

Balböceği

Her muz 100 cl'dir ben nasil verecem onu  :ehi: :ehi:

tweety0555

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 03 Nisan , 2012, 17:38:08
Her muz 100 cl'dir ben nasil verecem onu  :ehi: :ehi:
her mesajda avatarın degısıyor kız nasıl yaptın onu :ehi: ben yıyorum vallahı :suclu:yemım ozman kadın sınırlama yapmadı banada :toothy10:

Balböceği

ayrı siteden senin tickerin

Onu bilmiyorum ben  :honk:  

tweety0555

SEVGILI GUNLUGUM MAALESEF ;DIYET KARDESLERIMI KINASAMDA BUGUN SU BOREGINE HAYIR DESEMDE  :y25: AKSAM CARSIYA CIKTIK VE ALISVERIS SIRASINDA  COK ACIKTIGIM ICIN 4 KERE SIMITTEN ISIRDIM :BangHead: COK UZGUNUM :crybaby2:AMA ONU YEMESEYDIM BAYILACAKTIM ..AMA MUHRIBE VE EDA ARKADASLARIMI DINLEYIP SU ICTIM YAKLASIK BIR BUCUK LITRE KADAR... :hieyt: NE OLUR O SIMIT BANA KILO OLARAK GERI DONMESIN :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: