Kızlar çok üzgünüm Esra (maviibeyaz) bebeğini kaybediyor :'(

Başlatan elfo, 01 Nisan , 2012, 15:58:05

« önceki - sonraki »

esracım

yarın giderim artık ama c.tesi baktı kist varmı diye.tertemiz demişti.

Sır_Çiçegi

inş. güzel haberler werir doktor ben dşükten spnra hiç korunmadım cnm :)
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

esracım

bende kesinlikle korunmam  :ehi: :ehi:hiçbir kuvvet beni korundurtamaz  :cildir: :cildir:

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: maviibeyaz - 02 Nisan , 2012, 15:37:32
bende kesinlikle korunmam  :ehi: :ehi:hiçbir kuvvet beni korundurtamaz  :cildir: :cildir:

canım korunmana gerek yok...

melek100lü

bende hiç korunmadım hemda tam randımanlı çalıştık   :k06: :k06: :k06: napalım istiyorum dedim doktorda korunma ozaman hemen kalırsın zaten dedi  :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:olduda şükür olsun sende devam et çalışmalara bişey olmaz  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

doruk38

canım korunma zaten sal gitsin  :ehi: :ehi: 2. adetin biraz geç gelebilir

Nezo

Harika  :D Yüzler Gülüyor. Geçmiş Olsun Arkadaşım En Kısa Zamanda Göbüşün Tekrar Dolsun Sağlıklı Bi Hamilelik Yaşarsın Umarım  :flowers:

esracım

Balböceği

Alıntı yapılan: maviibeyaz - 02 Nisan , 2012, 16:15:23
Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 02 Nisan , 2012, 15:38:06
sende benim gibisin korunma kız  :ehi: sal getsin
ne gerek var değil mi  :toothy10: :toothy10:
canim uzulme, bende 1 ay korundum sonra hamile kaldim  :opucuk:

gecmis olsun  :opucuk:

esracım

Alıntı yapılan: güzgüneşim - 02 Nisan , 2012, 15:41:53

canım korunmana gerek yok...
o zaman korunmak yok.zaten memlekete gidip gelmiş olacağım.şu anda eşimde ank.ya gitti.15 gün birbirimizi görmemiş olacağız.ve yumurtlamamın en verimli döneminde birbirimize kavuşmuş olacağız.bu sefer kesin olacak hissediyorum :)

Lă_Tăhzen!

Allah tekrar nasıp etsın hayırlı saglıklı canım  :flowers:

esracım

Alıntı yapılan: melek100lü - 02 Nisan , 2012, 15:45:52
bende hiç korunmadım hemda tam randımanlı çalıştık   :k06: :k06: :k06: napalım istiyorum dedim doktorda korunma ozaman hemen kalırsın zaten dedi  :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:olduda şükür olsun sende devam et çalışmalara bişey olmaz  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
bizde eşimle 15 gün görüşmemiş olmanın mutluluğuyla bol bol çalışırız  :ehi: :ehi: hasretlik canımıza tak etmiş gibi  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

esracım

Alıntı yapılan: doruk38 - 02 Nisan , 2012, 15:49:16

canım korunma zaten sal gitsin  :ehi: :ehi: 2. adetin biraz geç gelebilir
ikincisinde mümkünse hiç gelmesin birtek bebeğim gelsin :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:  şaka bir yanada ben hemencik hamile kalmak istiyorum :hieyt:

esracım

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 02 Nisan , 2012, 15:55:50
Harika  :D Yüzler Gülüyor. Geçmiş Olsun Arkadaşım En Kısa Zamanda Göbüşün Tekrar Dolsun Sağlıklı Bi Hamilelik Yaşarsın Umarım  :flowers:
teşekkür ederim canım :opucuk: :opucuk: dünden bugüne sabahtan akşama insan çok değişiyor.yani moral anlamında.hep üzülmek ağlamak olmaz.onu dünde bırakmak lazım.şimdi yola devam. o güzel duan için Aminn :amin: :amin: