Kızlar çok üzgünüm Esra (maviibeyaz) bebeğini kaybediyor :'(

Başlatan elfo, 01 Nisan , 2012, 15:58:05

« önceki - sonraki »

DoctorGunel

her isde bir hayir vardir,RABBIM boyle buyurdusa vardir bundada bir hayir..insallah en kisa zamanda saglikli sekilde gebe kalir esracim...
RABBIM BEBEGIM SANA EMANET...

KasrıCinan

Çok üzüldüm.Allah sabır versin canım.insallah tutunur  :amin:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

ne desek acini azaltmaz ama güclü ol derim sana sabirli ol  :opucuk: bende bu yoldan gectim hemde 2kere simdi sükür kizim kucagimda  :amin: :nazar: :nazar: :love9: sende insallah kucagina alcan bebegini  :amin: :amin: :opucuk:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

melek100lü

:crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: çok üzüldüm ALLAH SABIR VERSİN İNŞALLAH  :crybaby2: :crybaby2: kelimeler boğazıma düğmlendi çok üzüldüm offfffffff  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

ღ♥ Nilda♥ღ

.   

melek100lü

esracım inşallah en kasa zamanda rabbim sağlıklı sıhatli bebekler versin inşallah canım biliyorum çok üzülüyorsun ama nedesem boş olcak şimdi bizde çok üzüldük birdaha aynı acıları yaşatmasın rabbim  :amin:

kuzucuk

esracım üzülme canım vardır herşeyde bir hayır bak ben senin adın inanıyorum ki en kısa sürede bebişin gelecek ve sımsıkı sana tutunacak inşallah canım Allahım sabır versin  :amin:   :amin:  :amin:  :flowers:  :flowers:  :flowers:

burcum

her şer de bir hayır vardır ALLAH tez zamanda sağlıklı gebelik nasip etsin canım :amin:

mutluluk

inanmıyorum ya.kanaması çokmu.az ise sorun olmaz canım ya.inş durur kanaması dr lar kanı durdurabiliyorlar :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

esracım

canlarım hepinize çok teşekkür ediyorum hepinizden Allah razı olsun.inanın şimdi çok daha iyiyim.ben umudumu koruyorum.bebeklerimiz yine gelecek bizlere ve sımsıkı tutunacak bu sefer.nasıl desem hamile kalabildiğim için umudum bundan sonra geçmişe göre çok daha fazla olacak.ama bebeğimi kaybettiğim için yinede çok üzülüyorum.sımsıkı tutunsun istedim salıya değerim artmış olsun istedim.ama salıya kadar bile beklemedi.belkide hemen gidip beni ümitlendirmek istemedi.nasıl olsa zaten gidecekti.işin özü kendimizi Allah a teslim edelim.inşallah hepimiz burdan çok güzel haberler verebileceğiz.

tweety0555

rabbım tez zamanda yenıden bebek sahıbı olmanızı nasıp etsın :amin:

melek100lü

esra canım arkadaşım  :opucuk:  inşallah en kısa zamanda yeniden sağlıklı bir bebeğin olur inşallah :amin: çok üzüldük :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: hepimiz ama elimizden bişey gelmiyor aynı acyı bende yaşadım anlaya biliyorum üzüntünü ve hala korkuyorum yine AYNI ACYI YAŞARMIYIM DİYE  RABBİME SIĞINDIM HER ŞERDE Bİ HAYIR VARDIR İNŞALLAH SAĞLIKLI SIHATLİ BEBEKLERİMİZ OLUR  :amin: :amin: :amin:

CAN TANEM

Sevinmemli üzülmem bir oldu  :y25:

Rabbim en kısa zamanda yeniden sağlıklı sıhhatli bi bebek gönderir inşallah canım  :amin: :amin:

HASRET!M S@N@

gelir gelmez değerin katlanmıs mı diye
actım ama üzücü bir haberle karsılastımmm canımmm  :y25: :y25: :y25:
o kadar iyi anlıyorum ki yasadıgın acıyı ne desem bos
rabbim yar ve yardımcın olsun gülüm  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
allahım bol sabır versin galiba kimyasal gebelik gecirdinnn
üzülme desemde bos biliyorummm kendine dikkat et
dilerim rabbim en kısa zamanda sağlıklı ve uzun ömürlü bebek nasip etsin