28 Nisan , 2024, 15:26:28

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Yarım kaldığımız yoldan devam !

Başlatan Balböceği, 01 Nisan , 2012, 14:46:21

« önceki - sonraki »

ღ♥ Nilda♥ღ

.   

Balböceği

sevgili günlük;

Duygularımı kısaca anlatacam, yarından ümidim yok maalesef :( Baskül iyice dangalak oldu. Yeni bir Baskül şart almam lazım. Kocam olacak adam beni tınmiyor. :( alacağı olsun  :crybaby2: en büyük korkum diyet kardeslerin beni fircalamasi  :ehi: oysaki ben diyetini bozmadan direniyorum. Bugün hasta gözüküyorsun dediler. Gözlerimin altı morarmış yorgunluktan olsa gerek  :icon_scratch: allahım sana geliyorum  :ehi: gelecek taslardan sen kotu Rabbim  :ehi: yarın bir mucize olsun  :amin:   

Balböceği

kiz allah iyiligini versin koyma  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

sayfamin icine ettin  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

bunlar cok fena  :ehi:

Balböceği

Alıntı yapılan: tweety0555 - 08 Nisan , 2012, 20:52:18
1,5 2 LITREYI ZOR ICIYORUM YAHUUUU WC DEN CIKAMIYORUM SIZ NE YAPIYORDUNUZ OKADAR ICINCE
gece bile tuvalte gider oldum napacam  :ehi:

ღ♥ Nilda♥ღ

fazla vermeyin deyi koydum ders olsun  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
.   

Balböceği

tweety0555

ABOWWWW BIZ GR GR VERIYOZ YAWWW... :BangHead: EDOSSS BILMEM KACINCI KEZ SORUYORUM AMA SEN NERDE YAISYORDUN :icon_scratch:ISTERSEN OZELE GONDERDE BIR DAHA UNUTUNCA ORAYA BAKIM :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Balböceği

italya  :ehi: :ehi: :ehi:

valla ogunde betul cevaplamisti  :toothy10: :toothy10:

tweety0555

WOWWWW ITALY HAAAA IT'S VERY NICE ... :tongue3: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 08 Nisan , 2012, 20:59:47
sevgili günlük;

Duygularımı kısaca anlatacam, yarından ümidim yok maalesef :( Baskül iyice dangalak oldu. Yeni bir Baskül şart almam lazım. Kocam olacak adam beni tınmiyor. :( alacağı olsun  :crybaby2: en büyük korkum diyet kardeslerin beni fircalamasi  :ehi: oysaki ben diyetini bozmadan direniyorum. Bugün hasta gözüküyorsun dediler. Gözlerimin altı morarmış yorgunluktan olsa gerek  :icon_scratch: allahım sana geliyorum  :ehi: gelecek taslardan sen kotu Rabbim  :ehi: yarın bir mucize olsun  :amin:   

oy kıyamam ya kızmak yok herkes kendi çapında çabalıyor

bugün çok yumuşak gördüm kendimi hayırdır inşallah :ehi:

ღ♥ Nilda♥ღ

.   

Balböceği

ღ♥ Nilda♥ღ

açlıktandır tontiim :ehi: :ehi: bide zıkkımın kökünü yiyince bi yumuşuyoo insan  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
.   

Balböceği

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 08 Nisan , 2012, 21:23:48
Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 08 Nisan , 2012, 20:59:47
sevgili günlük;

oy kıyamam ya kızmak yok herkes kendi çapında çabalıyor

bugün çok yumuşak gördüm kendimi hayırdır inşallah :ehi:
bugun yumusaksin yarin sertlesecen  :ehi: :ehi: :ehi:

yeme beni yumusagim diye  :ehi: :ehi: :ehi:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

sanırım ondan yada başka türlü bilenirken size yumuşuyorum