29 Mart , 2024, 03:38:24

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Yarım kaldığımız yoldan devam !

Başlatan Balböceği, 01 Nisan , 2012, 14:46:21

« önceki - sonraki »

Balböceği

Oooo gülom çoktan  :k06: 22.5 kilo verdim Ramazan'da epey düştüm 62 ile başlamıştım ramazana 59 ile kapattım toplam 22.5 kilo verdim ama son 3 kilo kendiliğinden gitti Ramazan çok kötü geçti.  :k06:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Ay maşallah innamıyorum az uz değil nasıl verdin bu kadar kuzi
bebiş öncesi süper hazırlık olmuş inşallah hamileykende sağlıklı bişekilde çok kilo almazsın

Balböceği

Hiç zor olmadı diyebilirim   :k06: insanın istemesi yetiyormuş gülom benimki doğum kilosu değildi ama 3 senedir boşa kendimi heder etmişim  :k06:

Veremiyorum diyenlere inanmıyorum, azimli olmak yeter  :basardim: Aralık'ta başladım Ramazan'dan önce hedefe ulaştık  :k06: Ramazan'da da 3 kilo istemeden gitti.. Sağlıklı bi şekilde kilo verdim..

Aman bi daha o günlere dönmek istemiyorum  :cildir: Allah korusun  :ehi:

Bluegirl

:-ooo Aboww o kadar verdinmi kız iyi maşallah süper   :icon_thumright: hamilelik öncesi cok iyi olmuş  :k06:
E halsizlik falan olmadımı  ???
Halsizlik oluyor bende uykusuzluk falanda olunca yemesem bayılır kalırım herhalde  :k02:

_inci_tanem_

eda nasıl zayıfladın ya benim doğum kilolarından  7 kilosu kaldı ama ben 10 kilo vernek istiyorum nelere dikkat ettin peki ben yemek yemeyi çok seviyorum  :BangHead:  ??

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

Balböceği

Alıntı yapılan: Sarıpapatya - 09 Eylül , 2013, 21:01:09
:-ooo Aboww o kadar verdinmi kız iyi maşallah süper   :icon_thumright: hamilelik öncesi cok iyi olmuş  :k06:
E halsizlik falan olmadımı  ???
Halsizlik oluyor bende uykusuzluk falanda olunca yemesem bayılır kalırım herhalde  :k02:
iyi de yemeyelim yapmadım ki  :k06: bilakşs yiyerek verdim  :ehi:

Balböceği

Alıntı yapılan: _inci_tanem_ - 10 Eylül , 2013, 11:55:01
eda nasıl zayıfladın ya benim doğum kilolarından  7 kilosu kaldı ama ben 10 kilo vernek istiyorum nelere dikkat ettin peki ben yemek yemeyi çok seviyorum  :BangHead:  ??

Sabah, ara, ara, akşam, ara. Bu şekilde yedim hep 2.5 3 saatten fazla aç kalmamak lazm, aralar olunca ana öğünlere tok oturuyorsun..

Abur cubur, tatlıları pek tüketmedim zaten yemek değilde onlar kilo aldırıyor bana  :k06:

Ama zamanla alışıyor insan  :k06:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: Balböceği - 10 Eylül , 2013, 12:35:35
Alıntı yapılan: _inci_tanem_ - 10 Eylül , 2013, 11:55:01

Sabah, ara, ara, akşam, ara. Bu şekilde yedim hep 2.5 3 saatten fazla aç kalmamak lazm, aralar olunca ana öğünlere tok oturuyorsun..

Abur cubur, tatlıları pek tüketmedim zaten yemek değilde onlar kilo aldırıyor bana  :k06:

Ama zamanla alışıyor insan  :k06:

aslında haklısın canım hamilelikten önce bende diyet yapmıştım 6-7 kilo vermiştim ama gebelikte pisboğaz birşey oldum çıktım şimdide hala pisboğazlığa devam :( biri dur desin bana diyetisyene gitmek istiyorum birde hala sıkılaşamadım :(  bendede abur cubur sorunu var

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin: