05 Mayıs , 2024, 00:56:49

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

yenidoğan sünneti

Başlatan sabr, 31 Mart , 2012, 13:48:40

« önceki - sonraki »

sabr

İçinizde bebeğine yenidoğan sünneti yaptıran var mı? Kaç günlükken yaptırdınız? zor oldu mu? Tavsiye ediyor musunuz?

sabr

Arkadaşlar içinizde sünnet ettiren tok mu bebişi daha küçükken

ecrin.su79

canım öncelikle bebişin hayırlı uğurlu olsun :amin:benim oğlum 2ay bir haftalık bende sünneti  :k06: düşünüyorum geçen gün dr. danıştık oda tavsiye ettiğini bebiş için hem iyileşme sürecinin hemde sağlık açısından daha iyi olacağını söyledi :icon_thumright:iki günde iyileşir anne sütü aldığından hiç anlamaz ağrısı çok az olur dedi inş. bir aksilik olmazsa biz mayısta yaptırıcaz :laughing7:

sabr

Ne güzel benim oğlum 13 günlük bugün konuşacaktı eşim dr la. Benim de annem kızıyo. Diyor büyüyünce yaptırın sünnet düğünü yapalım. Oda şanıdır felan ama ben düğğün istememe rağmen bebek için en sağlıklısı diye şimdi olmasını istiyorum.

ecrin.su79

Alıntı yapılan: sabr - 02 Nisan , 2012, 13:01:04
Ne güzel benim oğlum 13 günlük bugün konuşacaktı eşim dr la. Benim de annem kızıyo. Diyor büyüyünce yaptırın sünnet düğünü yapalım. Oda şanıdır felan ama ben düğğün istememe rağmen bebek için en sağlıklısı diye şimdi olmasını istiyorum.
bu anneler hep aynı desene  :laughing7:benimkide illa büyüsün düğünlü dernek yaparız diye tutturdu ama bende oğluşumun sağlığını düşündüğüm için mayısta yaptıracağım kısmetse :amin:bide ben gurbetteyim ailem ist. eşimin ailesi hatayda bense ş.urfadayım kimsemiz olmayacağı için düğün değilde arkadaş komşu falan çağırıp kuran okuttururum diye düşünüyorum inş. nasip olur :amin: :amin:

Aytii

oğlum 27 günlükken yaptırdık

çok ağladı  :sad1:

uyuşturması zor oldu  :'(

10 günde tamamen iyileşti  :nazar:

sabr

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 03 Nisan , 2012, 08:33:41
oğlum 27 günlükken yaptırdık

çok ağladı  :sad1:

uyuşturması zor oldu  :'(

10 günde tamamen iyileşti  :nazar:

bak korktum şimdi neden uyuşmadı

Pınar86

ARKADAŞIM BENDE OĞLUMU 25 GÜNLÜKKEN SÜNNET YAPTIRDIM BEN DIŞARI ÇIKTIM BABASI ODADA KALDI DAYANAMADIM TAM BAŞLADILAR BEN KORİDORU TERK ETTİM AĞLAMASI HALA KULAKLARIMDA :( AMA BEBEKTİ SONUÇTA AĞLAMAYAN ÇOCUK OLUR MU? :) KORKMUŞTUR YİNE OĞLUM OLSA YİNE YAPTIRIRIM :)) BEN HASTANEDEN ÇIKTIĞIM ZAMAN YAPTIRIP ÇIKACAKTIM AMA OĞLUMUN SAĞLIK PROBLEMİ ÇIKTI YOĞUN BAKIMA ALINDI. SÜNNET OLDUKTAN SONRA İLK İKİ GÜN BİRAZ SIKINTI OLDU AĞLADI FALAN AMA KREMİ VE FİTİLİ VAR SIKINTI OLMUYOR ÇOK ÇABUK İYİLEŞTİ ŞİMDİ O KADAR SEVİNİYORUM Kİ OĞLUMU BU SIKINTIDAN KURTARDIM DİYE ÇOK MUTLUYUM :)

BEN SANADA TAVSİYE EDERİM MAYISI BİLE BEKLEME HAVALAR TAM ISINMADAN YAPTIR Kİ ÇOCUK SICAKTAN BUNALMASIN BİZ YAZIN TAM ORTASINDA YAPTIRDIK MECBUR TEMMUZDA DOĞDU OLDUM.

ŞİMDİDEN ÇOK GECMİŞ OLSUN :opucuk:
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

Dilara Ebrar

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa benimde randevum yarın. :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: çok korkuyorum bakalım nasıl olcak. :-\ :-\ :-\ :-\ ben yazarım sana canım aaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhh  :y25: :y25: :y25: :y25: :y25:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

Alıntı yapılan: Pınar86 - 08 Nisan , 2012, 10:29:23
ARKADAŞIM BENDE OĞLUMU 25 GÜNLÜKKEN SÜNNET YAPTIRDIM BEN DIŞARI ÇIKTIM BABASI ODADA KALDI DAYANAMADIM TAM BAŞLADILAR BEN KORİDORU TERK ETTİM AĞLAMASI HALA KULAKLARIMDA :( AMA BEBEKTİ SONUÇTA AĞLAMAYAN ÇOCUK OLUR MU? :) KORKMUŞTUR YİNE OĞLUM OLSA YİNE YAPTIRIRIM :)) BEN HASTANEDEN ÇIKTIĞIM ZAMAN YAPTIRIP ÇIKACAKTIM AMA OĞLUMUN SAĞLIK PROBLEMİ ÇIKTI YOĞUN BAKIMA ALINDI. SÜNNET OLDUKTAN SONRA İLK İKİ GÜN BİRAZ SIKINTI OLDU AĞLADI FALAN AMA KREMİ VE FİTİLİ VAR SIKINTI OLMUYOR ÇOK ÇABUK İYİLEŞTİ ŞİMDİ O KADAR SEVİNİYORUM Kİ OĞLUMU BU SIKINTIDAN KURTARDIM DİYE ÇOK MUTLUYUM :)

BEN SANADA TAVSİYE EDERİM MAYISI BİLE BEKLEME HAVALAR TAM ISINMADAN YAPTIR Kİ ÇOCUK SICAKTAN BUNALMASIN BİZ YAZIN TAM ORTASINDA YAPTIRDIK MECBUR TEMMUZDA DOĞDU OLDUM.

ŞİMDİDEN ÇOK GECMİŞ OLSUN :opucuk:

cnm oğlunu neden yoğun bakıma aldılar
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

Pınar86

ARKADAŞIM OĞLUM KARNIMDAYKEN KAKASINI YAPIP YUTMUŞTU BUDA CİĞERLERİNE KAÇMIŞTI BU NORMALDE OLAN BİR DURUMMUŞ FAKAT CİĞERE KAÇINCA SIKINTI OLUYORMUŞ NEFES ALMA FONKSİYONLARI KÖTÜLEDİ KALBİ FALAN 9 GÜN KALDI O GÜNLER AKLIMA GELDİKÇE HALA GÖZLERİM DOLUYOR YOGUN BAKIMDAYKEN GİZLİ GİZLİ KÜVEZDEN BİR RESMİNİ ÇEKTİK TEL EKRANIMA KOYDUM 3 SAATTE BİR ONA SÜT SAGIYORDUM RESİMDE KARŞIMDA BAKIP BAKIP AĞLIYORDUM :(
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

Dilara Ebrar

oğlumun sünneti bitti kızlar.odadan çıkıp tekrar odaya girmesi tam 20 dk sürdü.kucata oturarak gitti kucakta oturarak geldi.giderkende gelirkende ağlamıyordu.ama yarım saat sonra kadar biraz mızıldanma oldu.yani hiç bayıltma falan olmadı.lokal anestesi yapıldı.şimdi evdeyiz.bakalım perşembe kontrol var işallah ii olur sıkıntı olmaz. :amin: :amin: :amin: :amin:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

muhribe

geçmiş olsun canım oldu da bitti maşallah  :nazar:

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: muhribe - 09 Nisan , 2012, 14:04:06
geçmiş olsun canım oldu da bitti maşallah  :nazar:

inşalah nşallah  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

Alıntı yapılan: Pınar86 - 09 Nisan , 2012, 01:15:20
ARKADAŞIM OĞLUM KARNIMDAYKEN KAKASINI YAPIP YUTMUŞTU BUDA CİĞERLERİNE KAÇMIŞTI BU NORMALDE OLAN BİR DURUMMUŞ FAKAT CİĞERE KAÇINCA SIKINTI OLUYORMUŞ NEFES ALMA FONKSİYONLARI KÖTÜLEDİ KALBİ FALAN 9 GÜN KALDI O GÜNLER AKLIMA GELDİKÇE HALA GÖZLERİM DOLUYOR YOGUN BAKIMDAYKEN GİZLİ GİZLİ KÜVEZDEN BİR RESMİNİ ÇEKTİK TEL EKRANIMA KOYDUM 3 SAATTE BİR ONA SÜT SAGIYORDUM RESİMDE KARŞIMDA BAKIP BAKIP AĞLIYORDUM :(

cnm benim seni çok iyi anlıyorum allahım bir daha yaşatmasın benimde oğlum yattı 5gün ama canımdan can gitti allahım bir daha yaşatmasın
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis