Kızlaarrr şükürler olsun maviibeyaz (esracığım) hamileeee........

Başlatan elfo, 30 Mart , 2012, 17:52:41

« önceki - sonraki »

esracım

Alıntı yapılan: elfo - 30 Mart , 2012, 18:38:55
bu gece bi rahat uyu esracım aylardır bekledin ne zor günler geçirdin sıkıntılı şeyler aklına getirme değerin çok güzel artacak inşaAllah  :amin: şulem bana da dua ediyon di mi  :opucuk:
sağol Elifcim canım.bu sabah 6 gibi uynadığımda daha uyuyamamıştım.acabaları soruyordum kendime çok şükür ki evetmiş.artık huzur doluyum.katlanarak artacağını umut ediyorum.çünkü dualarınız benimle biliyorum ki.

esracım

Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 30 Mart , 2012, 18:43:13
esracım Allah ın izniyle inşll değerin güzel artacaktır benimde ilk değerim 23.02 di tatlım inşAllah iki gün sonrada güzel haberini alıcaz sen bu gün güzel bi uyku çek yarına daha dinç başlarsın  :opucuk:
sağol canım içime su serptin :muzz: :muzz: :hello2: :hello2:

esracım

Alıntı yapılan: melek100lü - 30 Mart , 2012, 18:44:09
inşallah canım değerin katve kat artsın inşallah dualarımız seninle ve bütün bebek isteyen herkes için dua ediyorum rabbim yüzümüzü güldürdü yarı yolda bırakmasın inşallah  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
amin canım.inşallah bizim hamişliklerimiz tamamına erer Rabbim bekleyenlerede versin en kısa zamanda inşalalh.

esracım

Alıntı yapılan: tuba_alanya - 30 Mart , 2012, 18:49:47
tebrikler :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: bu yıl nufus patlaması yaşanacak heralde allah analı babalı büyütsün canım allah tamamına erdirsin kucağınada almayı nasip etsin  :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
çok sağol canım  :opucuk: :opucuk: inşallah Rabbim tamamına erdirir.Rabbim sana da isteyen tüm arkadşlarıma da versin ve tüm isteyen herkese.

esracım

Alıntı yapılan: melek100lü - 30 Mart , 2012, 18:51:04
inşallah canım inşallah aynı zamanlarda olur bebelerimiz tahminen kaç haftalık çıkyor  :amin: :amin:
4+3 müş canım beniki muhtmeelen seninde öyledir.ben en son 28 şubatta adet oldum ben.ya sen ???

esracım

Alıntı yapılan: serserim - 30 Mart , 2012, 18:52:14
tebriklerrrrrrrrrrr canım hayılısı olsunnn değerin kat be kat artar inşallahhh darısı tüm isteyenlerinnn başınaaaaaa  :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:
sağol canım.inşallah aratarak artar.dua et bol bol..en çok duaya ihtiyacım var.

esracım

Alıntı yapılan: elfo - 30 Mart , 2012, 18:47:53
Alıntı yapılan: maviibeyaz - 30 Mart , 2012, 18:41:03
Alıntı yapılan: elfo - 30 Mart , 2012, 17:52:41
kendisi konuşamadı görevliyle ben konuştum değeri 23.67 çıkmış. Biraz düşük bikaç gün sonra tekrarlasın dediler. İnanamıyorum ağlıyorum aylardır bekliyordu canım arkadaşım. Şükürler olsun haberini vermek de bana nasip oldu  :crybaby2:  :crybaby2:  :crybaby2: İnşaAllah değeri kat kat yükselir  :amin:
Elifim öncelikle sana çok teşekkür ederim.uzun zaman oldu arkadaş olalı ve hep desteğini arkamda hissettim.seninle konuşmuştuk hamilelik haberlerimizi karşılıklı vereceğimizi.sen benimkini verdin inşallah en kısa zamanda bende seninkini vereceğim.ne kadar şoklarda olduğumu anlamışsındır sesimden.öncesinde nasıldım ve sonrasında nasıl.nerdeyse iki kelimeyi bir araya getiremiyordum.Rabbimden dileğim seninde ve diğer arkadaşlarımında anne olması ve inşallah kendimde.şunu çok iyi biliyorsunki bu küreler başlama olayı seninle beraber gerçekleşti.ilk önce soğan kürünü yaptım sayande sonra incir ve çok şükür Rabbim bi şeyleri vesile etti.ve cidden bu ay çok umutluydum.

nasıl şaşkın olduğunu farkettim 0366 olan kod numarasını 0336 dedin  :ehi: sen de benim haberimi verirsin inşaAllah tez zamanda  :amin: seni çok seviyorum.
en büyük dileğim benimde senin haberini vermek canım.kendimle ilgili hiçbir şey yazamazdım zaten.eve geldim açtım sayfayı ama inan aklıma bi şey gelmedi.eminim sende benim gibi olursun o yüzden senin sayfanıda konuştuğumuz gibi ben açacağım :opucuk: :opucuk: biliyorsunki bende seni çok seviyorum.iyiki varsın Elifim.

esracım

Alıntı yapılan: DENİZGÖZLÜM81 - 30 Mart , 2012, 18:52:58
:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav:TEBRİKLER CANIM BENİM DEĞERİN KAT KAT ARTAR İNŞALLAH :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
inşallah canım.çok teşekkür ederim.

esracım

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 30 Mart , 2012, 19:01:27
hayırlı olsun canım
bugün aldığım 3.güzel haber inşallah üçünüzde sağ salim kucağınıza alırsınız
heyecanını çok iyi anlıyorum ve ilk duyduğum güne gidiyorum
Allah tamamına erdirsin
sağol canım.evet çok heycanlandım ve hiçbir şey anlayamaz oldum cümle kuramaz haldeyim.değişik duygular içindeyim.inşallah Rabbim tamamına erdirir.benimkinide diğer arkadaşlarımınkinide.ve Rabbim isteyen herkese versin.

esracım

Alıntı yapılan: elfo - 30 Mart , 2012, 19:04:02
Alıntı yapılan: maviibeyaz - 30 Mart , 2012, 19:00:31
Alıntı yapılan: elfo - 30 Mart , 2012, 17:58:35
hatırlıyorum selinin de düşük çıkmıştı bir hafta sonra 4000 leri buldu inşaAllah esracığımın da öyle olacak  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:
Elifim inşallah benimkide bulur.hatırlıyormusun hamile olduğumu düşündüğümde sana şunu demiştim.sanki herkesin olurda benim olmazmış gibi geliyor demiştim.ama negatifti bu düşünce yine sarmıştı.sonra kürler girdi hayatıma ve çok şükür her şey bitti.

inanki aynısını düşündüm esram sanırım benim hiç olmayacak demiştin ama bunu hiç unutmayalım Hz Meryem'e kocasızken Hz. İbrahim'e kocamışken veren Rabbim bize de verir inşaAllah. çünkü onun hazinesi çok geniş
sende bana hep bunu derdin canım.beni hep teselli ettin umut verdin.şimdi sıra bende.inşallah peş peşe gelecek güzel haberlerimiz.hep umutlu ol canım.

ayy

Alıntı yapılan: maviibeyaz - 30 Mart , 2012, 18:28:53
kızlar hepinize çok teşekkür ederim.verdiğiniz destekler için ve her şey için bana kattıklarınız için.iyiki ısrar ettiniz kan vermem için.yoksa kan vermeye gitmeyecektim belki doktorada gidemeyeceğim için bebeğim tutunamayacaktı.bi şey daha var sanki hamile olduğumu duyunca çok şeyler yazacaktım ama her şey aklımdan uçtu gitti.inanın hiçbir şey gelmiyor aklıma.dümdüz bir şey oldum.beynim uyuşmuş durumda.

ama daha çok dualarınıza ihtiyacım var canlarım çünkü değerim artmalı.benim için dua edin değerim artsın.dualarınızda olayım.

kürler sayfamız cidden bana çok uğurlu geldi.hem hep birlikte yola koyulduk hem de teker teker hamile kalıyoruz daha ne olsun değil mi.ya arkadaşlar ben kafamı toplayabilecekmiyim.
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:ESRACIMMM ÇOOK MUTLU OLDUM RABBİME ŞÜKÜRLER OLSUN Bİ GÜZEL HABER DAHA ALDIK MART BİTMEDEN İNŞALLAH DEĞERİN KATKAT ARTAR TATLIM KAFANI YORMA BUNUN İÇİN VE DARISI SAĞLICAKLA KUCAĞINA ALMAYA NASİP OLSUNN :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

ayy

BU ZIPIRLARI YAPMAYA BAYILIYORUM İNŞALLAH BOL BOL YAPACAK SEBEBİMİZ OLACAK :amin: :amin: :amin: :nazar:

esracım

Alıntı yapılan: ayy - 30 Mart , 2012, 19:45:58
Alıntı yapılan: maviibeyaz - 30 Mart , 2012, 18:28:53
kızlar hepinize çok teşekkür ederim.verdiğiniz destekler için ve her şey için bana kattıklarınız için.iyiki ısrar ettiniz kan vermem için.yoksa kan vermeye gitmeyecektim belki doktorada gidemeyeceğim için bebeğim tutunamayacaktı.bi şey daha var sanki hamile olduğumu duyunca çok şeyler yazacaktım ama her şey aklımdan uçtu gitti.inanın hiçbir şey gelmiyor aklıma.dümdüz bir şey oldum.beynim uyuşmuş durumda.

ama daha çok dualarınıza ihtiyacım var canlarım çünkü değerim artmalı.benim için dua edin değerim artsın.dualarınızda olayım.

kürler sayfamız cidden bana çok uğurlu geldi.hem hep birlikte yola koyulduk hem de teker teker hamile kalıyoruz daha ne olsun değil mi.ya arkadaşlar ben kafamı toplayabilecekmiyim.
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:ESRACIMMM ÇOOK MUTLU OLDUM RABBİME ŞÜKÜRLER OLSUN Bİ GÜZEL HABER DAHA ALDIK MART BİTMEDEN İNŞALLAH DEĞERİN KATKAT ARTAR TATLIM KAFANI YORMA BUNUN İÇİN VE DARISI SAĞLICAKLA KUCAĞINA ALMAYA NASİP OLSUNN :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
canım çok teşekkür ederim.Rabbim tüm isteyenlere versin.inan çok mutluyum ama birazda şoktayım.hala etkisinden çıkmış değilim.inşallah değerim artacaktır sayenizde.dualarınızı bekliyorum.

ayy

DUALARIMIZ SENİN VE MELEĞİNLE TATLIM SEN YORMA KAFANI MELEĞİN ANNECİĞİNE SIKISIKI TUTUNMUŞTUR KOY ELİNİ GÖBÜŞÜNE SEV O MİNİİCK MERCİMEĞİNİ :nazar: :nazar: :nazar: