Kızlaarrr şükürler olsun maviibeyaz (esracığım) hamileeee........

Başlatan elfo, 30 Mart , 2012, 17:52:41

« önceki - sonraki »

esracım

melek100lü

CANIM GÜNAYDIN  :opucuk: NASILSINIZ BAKALIM BUGÜN KÜÇÜK MERCİMEĞİN HİSSETTİRMEYE BAŞLADIMI BUGÜN  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: maviibeyaz - 31 Mart , 2012, 11:28:51
Alıntı yapılan: yyeeliz - 31 Mart , 2012, 08:38:56
Alıntı yapılan: maviibeyaz - 30 Mart , 2012, 18:46:25
Alıntı yapılan: yyeeliz - 30 Mart , 2012, 17:54:34
Tebrik ederim esra'yı :opucuk: evet canım değer düşükmüş ama geç döllenmedir belki :dontknow: RABBİM değerlerini hayırlısyla kat  kat artırmayı ve sağlıkla kucağına almayı nasip etsin  :amin: :amin: :amin:  :muzz: :muzz:
yelizcim canım teşekkür ederim.Allah hepinizden razı olsun.sizlerin desteği ile duaları ile bugün hamileyim belkide.bana herzaman moral oldunuz.hepiniz mükemmelsiniz.inşallah sizlerdende güzel haberler duyacağım.
Aminnnn canım :amin: RABBİM cümlemizden razı olsun :opucuk: İnşallah canım darısı bizlere hayırlısıyla en kısa sürede inşallah :amin: :amin: :amin:
canım inşallah darısı sizlere olsun.sizlerde güzel haberlerinizi verince daha mutlu olacağım.şu anda mutluyum ama sizlerin haberlerinizide duymak istiyorum.bu şimdilik yarım kalmış mutluluk gibi.sizlerde gelince bu tamamlanacak.
aminnnnnnn inşallah esracım RABBİM tez vakitte hepimize hayırlısıyla sağlıka yaşatır kucağımıza almayı nasip eder inşallah  :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

esracım

Alıntı yapılan: melek100lü - 31 Mart , 2012, 11:38:00
CANIM GÜNAYDIN  :opucuk: NASILSINIZ BAKALIM BUGÜN KÜÇÜK MERCİMEĞİN HİSSETTİRMEYE BAŞLADIMI BUGÜN  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
canım aslında dünde kasıklarım ağrıyordu ve Elif orayı arayacağı sırada benim kasıklar feolaket ağrıyor.kendi kendime diyorumki.kasıkların ağrıyor test yapmaya gidiyorsun.şimdi nerdeyse adet olacaksın neler yapıyorsun diyordum ama sonra peki onlar niye pozitifti diyorum.onları birbir düşünürken Elifim aradı çok şükür hamileymişim.şimdi o ağrılar yine bu bakımdan hissediyorum meleğim.peki sen hissediyor musun?

esracım

Alıntı yapılan: yyeeliz - 31 Mart , 2012, 11:38:19
Alıntı yapılan: maviibeyaz - 31 Mart , 2012, 11:28:51
Alıntı yapılan: yyeeliz - 31 Mart , 2012, 08:38:56
Alıntı yapılan: maviibeyaz - 30 Mart , 2012, 18:46:25
Alıntı yapılan: yyeeliz - 30 Mart , 2012, 17:54:34
Tebrik ederim esra'yı :opucuk: evet canım değer düşükmüş ama geç döllenmedir belki :dontknow: RABBİM değerlerini hayırlısyla kat  kat artırmayı ve sağlıkla kucağına almayı nasip etsin  :amin: :amin: :amin:  :muzz: :muzz:
yelizcim canım teşekkür ederim.Allah hepinizden razı olsun.sizlerin desteği ile duaları ile bugün hamileyim belkide.bana herzaman moral oldunuz.hepiniz mükemmelsiniz.inşallah sizlerdende güzel haberler duyacağım.
Aminnnn canım :amin: RABBİM cümlemizden razı olsun :opucuk: İnşallah canım darısı bizlere hayırlısıyla en kısa sürede inşallah :amin: :amin: :amin:
canım inşallah darısı sizlere olsun.sizlerde güzel haberlerinizi verince daha mutlu olacağım.şu anda mutluyum ama sizlerin haberlerinizide duymak istiyorum.bu şimdilik yarım kalmış mutluluk gibi.sizlerde gelince bu tamamlanacak.
aminnnnnnn inşallah esracım RABBİM tez vakitte hepimize hayırlısıyla sağlıka yaşatır kucağımıza almayı nasip eder inşallah  :amin: :amin: :amin:
bunu yürekten diliyorum yelizcim..AMİN :amin: :amin: :amin: :amin:[/color][/size]

_inci_tanem_

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

HASRET!M S@N@

esracım bence testi tekrarlayıp pazartesi hemen doktora git benm kaldıgım ay günümde ve birkaç gün sonrasında sancım cok olmustu adet sancısı
yani oda bir nevi gebelik belirtisi cok dikkat et kendine inş ikiye katlar değerin canım benm

esracım

canancım bugün hemen randevü aldım doktordan.13.45 randevüm var.bakalım ne diyecek.belki ilaç falan verir tutunması için.şu progesteran mı ne varmış ya ondan işte.sabah erkenden uyandım uyuyamadım.heycandan gözlerim kapanmıyordu resmen.kasık aağrılarım var böyle hafiften.zaten adet olduğum zamanlarda da çok şiddetli olmazdı ağrılarım.inşallah değerim artar en büyük dileğim bu.

HASRET!M S@N@

_inci_tanem_

ayyy bende ilk öğrendiğim günün sabahında erkenden uyanmıştım o nasıl bir mutluluk tarifi imkasız yaa  :y25: RABBİM hepimize yaşatmayı hayırlısıyla nasip etsin seninde tamamına erdirsin esracım

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

esracım

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 31 Mart , 2012, 12:00:36
inş cnm inşşşş bize haber ver mutlaka
haber veririm canım.eve geldiğimde ilk pc yi açıp sizlere yazmak.akşam eşim eve geldi.ben burda tebriklere cevap veriyorum.düşünün yani gözüm onu görmüyor :))

kelebegimm

aa cok sevindim canim gozun aydinnn rabbim kucagina almayida nasip etsin ins... :amin: :amin: :amin: :amin:

]

esracım

Alıntı yapılan: yyeeliz - 31 Mart , 2012, 12:01:50
ayyy bende ilk öğrendiğim günün sabahında erkenden uyanmıştım o nasıl bir mutluluk tarifi imkasız yaa  :y25: RABBİM hepimize yaşatmayı hayırlısıyla nasip etsin seninde tamamına erdirsin esracım
cidden çok değişik bir duygu.normalde c.tesi yerimden kalkamam işe gelmediğim zamanlar hariç.ama bu sabah uyuyamadım inanılmaz bir şey.inşallah kucağıma almamda nasip olur.inşallah sizlerde aynılarını yaşarsınız yeniden ve tüm arkadaşlarım inşallah.

esracım

Alıntı yapılan: kelebegimm - 31 Mart , 2012, 12:04:12
aa cok sevindim canim gozun aydinnn rabbim kucagina almayida nasip etsin ins... :amin: :amin: :amin: :amin:
teşekkürler canım.Amin Amin..inşallah hepimiz kucağımıza alırız bebeklerimizi :amin: