HAMİLELİĞİNDE CLEXANA 4000 0.4ML KULLANAN VARMI???

Başlatan serserim, 29 Mart , 2012, 11:08:08

« önceki - sonraki »

serserim

bana doktorum bir düşüğüm ve kimyasal gebeliğim olduğu için clexana 4000 verdi hergün karından vurulucam kan sulandırması için kullanan varmı aranızda??? :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

CANIM BEN HERGUN CORASPİRİN İÇMİŞTİM BENDE KAN PIHTILAŞMASI VARDI BENDE KİMYASAL GEBELİK 2KERE GECİRMİŞTİM

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

serserim

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 29 Mart , 2012, 11:11:50
CANIM BEN HERGUN CORASPİRİN İÇMİŞTİM BENDE KAN PIHTILAŞMASI VARDI BENDE KİMYASAL GEBELİK 2KERE GECİRMİŞTİM

banada kor aspirin verdi ama kan pıhtılaşması yok bende demekki önlem almak için verdi çünkü daha önce vukaatlarımız var o yüzden yazdım dedi ama iğnenin içeriği çok değilmi yani büyük bir iğne göbektenmi vuruluyosun canım????

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: serserim - 29 Mart , 2012, 11:21:08
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 29 Mart , 2012, 11:11:50

banada kor aspirin verdi ama kan pıhtılaşması yok bende demekki önlem almak için verdi çünkü daha önce vukaatlarımız var o yüzden yazdım dedi ama iğnenin içeriği çok değilmi yani büyük bir iğne göbektenmi vuruluyosun canım????
CANIM BEN İĞNE OLMADIM 36.HAFTAYA KADAR 1 TANE CORASPİRİN İÇTİM
AMA DOĞUMDAN SONRA 60 TANE CELEKSAN VURULDUM KAN PIHTISI OLMASIN DİYE BENDE VARİSTE VAR O YUZDEN ÇOK KÜÇÜK İĞNE

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

melek100lü

canım keseyi görmüşsünüz çok sevindim inşallah darısı bizim başımıza bide pıtpıtları duysak daha rahat olcazda hayırlısı artık sağsalim olsunlarda  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

serserim

Alıntı yapılan: melek100lü - 29 Mart , 2012, 14:49:15
canım keseyi görmüşsünüz çok sevindim inşallah darısı bizim başımıza bide pıtpıtları duysak daha rahat olcazda hayırlısı artık sağsalim olsunlarda  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

ay sorma canım ya kese derdi bitti şimdi kalp atışına geldi :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: Allah ın izniyle sağ salim duyarız inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: