kızlar sizce ne yapmalıyım

Başlatan <<<peri masalı >>>, 26 Mart , 2012, 16:39:11

« önceki - sonraki »

<<<peri masalı >>>

kızlar 15 gün önce evime gelen bir misafir belime vurdu ve ertesi gün kanamam oldu düşük tehlikesi geçirdim şükür kanamam ve tahlikem geçti ama şu bu cuma tekrar kontrolüm var ve doktorum erken doğum olabilir dedi bunun için iğne tedavisine başlıcaz dedi ve cuma günü geldiğinde alttan muyane edicem dedi şimdi sizce alttan muayene tehlikeli olurmu sizce ve bu arada arada kanamlarım ara ara geliyor ve ayakta çok kalmam yasaklandı sadece tuvalete gidip geliyorum ve çok ayakta kalmıyorum kalırsam kanamam oluyor  :icon_scratch: ama doktorum korkma bişi olmaz dedi ama yinede korku var içimde  ???

muhribe

canım öncelikle çok geçmiş olsun.

ben de hamileliğimin başındayken doktorum alttan muayene etti. o da bişey olmaz demişti. ama muayeneden sonra kırmızı kanamam oldu damla şeklinde bikaç kez. çok korktum bebeğim düşecek diye. şükür bişey olmadı oğluma.  :amin:

<<<peri masalı >>>

Alıntı yapılan: muhribe - 26 Mart , 2012, 16:44:01
canım öncelikle çok geçmiş olsun.

ben de hamileliğimin başındayken doktorum alttan muayene etti. o da bişey olmaz demişti. ama muayeneden sonra kırmızı kanamam oldu damla şeklinde bikaç kez. çok korktum bebeğim düşecek diye. şükür bişey olmadı oğluma.  :amin:
teşekkür ederim canım
inşallah b enim oğlumada bişi olmaz  :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım çok geçmiş olsun, inşallah sorunsuz atlatırsın. vajinal ultrason sakıncalı mı bilmiyorum... ben de beş aylıkken düşük tehlikem vardı  doktor alttan bakmıştı. senin gibi sadece tuvalete kalkabiliyordum iğne yapılıyordu. kendi doktorum bu durumda  alttan bakmak sakıncalıydı demişti

Lă_Tăhzen!

Geçmiş olsun canım konu hakkında fikrim yokda anlamadıgım konu mısafır belıne nasıl vvurdu yaa  :icon_scratch:

<<<peri masalı >>>

Alıntı yapılan: güzgüneşim - 26 Mart , 2012, 16:46:42
canım çok geçmiş olsun, inşallah sorunsuz atlatırsın. vajinal ultrason sakıncalı mı bilmiyorum... ben de beş aylıkken düşük tehlikem vardı  doktor alttan bakmıştı. senin gibi sadece tuvalete kalkabiliyordum iğne yapılıyordu. kendi doktorum bu durumda  alttan bakmak sakıncalıydı demişti

saol canım zaten ilk aknamam olduğunda iki hafta alttan bakmayalım dedi ama erken doğumda olabilir dedi bu hafta alttan bakıcak ama düşük tehlikesi geçti dedi :icon_scratch: ilaçla tedaviye devam ediyoruz zaten aynı zamandada iğneye başlıcak

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 26 Mart , 2012, 16:52:02
Geçmiş olsun canım konu hakkında fikrim yokda anlamadıgım konu mısafır belıne nasıl vvurdu yaa  :icon_scratch:

teşekkür ederim canım  :flowers: güya şaka yapmış aniden belime vurdu işte bende beklemiyordum

serserim

canım çok çok geçmiş olsun konu hakkında bilgim yok bende 5 haftalığa yakınım çarşamba gidicem bende tereddüt ediyorum alttan bakıcakmış çünkü ama o nasıl bir insanmışki hamile bir kadına şaka yapmış olurmu böyle bir dengesizlik çok geçmiş olsun sakın kalkma yataktan

Lă_Tăhzen!

Hay Allahım o nasıl şakaymıs öyle  insanlar da bir garip  inşallah hiçbir sorun olmaz canım kalbını rahat tut sen

<<<peri masalı >>>

Alıntı yapılan: serserim - 26 Mart , 2012, 17:15:32
canım çok çok geçmiş olsun konu hakkında bilgim yok bende 5 haftalığa yakınım çarşamba gidicem bende tereddüt ediyorum alttan bakıcakmış çünkü ama o nasıl bir insanmışki hamile bir kadına şaka yapmış olurmu böyle bir dengesizlik çok geçmiş olsun sakın kalkma yataktan

teşekkürler canım kalkmıyorum canım işte yatıyorum bende inşallah bişi olmaz senin bebeğinede  :amin:

insanları anlamıyorum ki amaçları ne bilemiyorum ki  :caca:

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 26 Mart , 2012, 17:16:51
Hay Allahım o nasıl şakaymıs öyle  insanlar da bir garip  inşallah hiçbir sorun olmaz canım kalbını rahat tut sen

inşallah canım ya bişi olmasın bebeğimi kaybetmek istemiyorum  :y25:

serserim

Alıntı yapılan: <<<peri masalı >>> - 26 Mart , 2012, 17:29:18
Alıntı yapılan: serserim - 26 Mart , 2012, 17:15:32

teşekkürler canım kalkmıyorum canım işte yatıyorum bende inşallah bişi olmaz senin bebeğinede  :amin:

insanları anlamıyorum ki amaçları ne bilemiyorum ki  :caca:

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 26 Mart , 2012, 17:16:51

inşallah canım ya bişi olmasın bebeğimi kaybetmek istemiyorum  :y25:

canım Allah ın izniyle birşey olmicak sakın hareket etme ne dediyseler yap çalışmıyosun sanırım çalışmıyosan çok iyi bir avantaj iyi değerlendir canım bol bol dua ey yolu yarılamışsın çok şükür bebeğin Allah a emanet ama Allah ından bulsun şaka yapanınnnn :BangHead: :BangHead: :BangHead:

<<<peri masalı >>>

[
[/quote]

canım Allah ın izniyle birşey olmicak sakın hareket etme ne dediyseler yap çalışmıyosun sanırım çalışmıyosan çok iyi bir avantaj iyi değerlendir canım bol bol dua ey yolu yarılamışsın çok şükür bebeğin Allah a emanet ama Allah ından bulsun şaka yapanınnnn :BangHead: :BangHead: :BangHead:
[/quote]

yapıyorum zaten canım inşallah bişi olmaz dua ediyorum zaten tek sığındığım şey dualar gerisi ne kadar olursa olsun geri planda kalıyor  çünkü hakkımızda ne hayrılıysa rabbim onu nasip ediyor ama tek isteğim şu anda bebeğimi kaybetmekle sınamasın inşallah beni  :amin: :amin: :amin:  :crybaby2: :crybaby2:

elfo

düşünemeden yaptıysa bişey diyemem ama bu nasıl şakadır yaa  :cussing: üzülme canım elini karnına koy bol bol dua oku
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

tuba_alanya

geçmiş olsun canım ben öyle misafiri varya :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: sende ona vursaydın şöyle bi girseydin ağız burun  :ehi: :ehi: :ehi:  bişey olmaz dikkat et kendine

RuHGuZeLi

geçmiş olsun canım. Var öyle dengesiz elinin ayarını bilmeyen insanlar. Geçti mi kanaman ?

doruk38

ay olcayım çok geçmiş olsun tatlım. bebeğin büyük ve yukarda artık. alttan baksada allahın izniyle artık bişi olmaz. benimde senini gibi bir dengesiz misafirim geldi. kapıyı açar açmaz güya şaka yapamıyormuş tam bebeğimin kafasına gelecek şekilde göbek deliğimin sol tarafına yumruk vurdu. çok korktum çığlık alttım ama çok şükür sıkıntı olmadı. güya hamile olduğumu unutmuş. nasıl unutursun ya kocaman göbeğim var. ay ben bu insanları hiç anlamıyorum.   :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: