Hastane Çantaları Hazır mı?

Başlatan ღ°cerenay.♥., 30 Ocak , 2007, 01:44:25

« önceki - sonraki »

adalet

kizlar sagolun liste guzel oldu ben zaten unutkan biriyim bu liste benim cok isime yaricak

Almiş'inAnniş'i

al benden de o kadar adalet. int. buldum yazmıştım kendime size de vereyim dedim. eksik kalanları birlikte ekleriz üzerine. mesela makyaj malzemesini ve kırmızı bandı unutmuşum yazmayı  :occasion5:

ღ°cerenay.♥.

02 Şubat , 2007, 16:20:12 #17 Son düzenlenme: 02 Şubat , 2007, 16:31:05 cerenay
kızlar liste süper olmuş. :icon_thumright: heryeşeyi düşünmüşsünüz :)
benim  listeye göre unuttuklarımda var gereksiz bulduklarımda.ama ihtiyaçlar kişiye göre değişir tabi.
yalnız sezeryan olacaklara pijama tavsiye etmiyorum,dikişe geliyor lastiği rahatsız ediyor.

Almiş'inAnniş'i

kızlar nasıl ki bebişlerimizin kıyafetlerini yıkıyoruz aynı şekilde kendi hastaneye götüreceğimiz kıyafetlerimizi de yıkamalıymışız. daha doğrusu bebeğe temz edecek kıyafet ister kendimizin olsun ister bebeğin hepsi yıkanmalıymış. ben şimdi pijamamı geceliğimi ve sabahlığımı da yıkayacağım  :occasion14:

mia

Arkadaşlar kendimiz için koyduklarımızı anlayabiliyorum ama bebek için koyduğumuz giysiler, çoraplar falan neden hep çifter çifter? Ne kadar süre kalınıyor orda (nasıl da her şeyden habersizim.. :dontknow:)?

ღ°cerenay.♥.

çifti bırak ben 3. takımı koyayımmı onu düşünüyorum. çünkü kızım doğduğunda çişi çıkmıştı üstü ıslanmıştı.yedek takımı giydirdik.bir gece kaldık ,normal şartlarda bir günü geçmez hastanede kalmamız.

Almiş'inAnniş'i

ne kadar kalınacağı belli olmadığı için çifter çifter koyuyoruz tedbir olsun diye hayatım. :D

Alıntı yapılan: mia - 08 Şubat , 2007, 23:27:33
Arkadaşlar kendimiz için koyduklarımızı anlayabiliyorum ama bebek için koyduğumuz giysiler, çoraplar falan neden hep çifter çifter? Ne kadar süre kalınıyor orda (nasıl da her şeyden habersizim.. :dontknow:)?

Almiş'inAnniş'i

evet bir de böyle bir durum var. bebek işiyo , kusuyo ve bizim gibi değil çok daha çabuk kirletiyor üzerini :S

Alıntı yapılan: cerenay - 09 Şubat , 2007, 02:04:38
çifti bırak ben 3. takımı koyayımmı onu düşünüyorum. çünkü kızım doğduğunda çişi çıkmıştı üstü ıslanmıştı.yedek takımı giydirdik.bir gece kaldık ,normal şartlarda bir günü geçmez hastanede kalmamız.

elif

Eğer sezeryan olacaksanız 4. takım bile konabilir ben ilk doğumumda 2 tane koymuştum 1 hafta kalmak zorunda kalınca 2 tane daha getirmişlerdi kusmuktu kakaydı derken çok ihtiyaç oluyor yalnız sabahlık unutmuşum şimdi ilk işim güzel bi sabahlık almak olacak gaz çıkarmak için baya bi yürümek gerekiyor çünkü...

Almiş'inAnniş'i

SABAHLIKLAR ÇOK PAHALI GERÇEKTEN   :-\ AMA MALTEPE VEYA BOSTANCI DA OTURAN VARSA UYGUN SABAHLIK BULBİLECEKLERİ YERLER SÖYLEYEBİLİRİM!

elif

Ben istanbulda değilim ama 1 günlüğüne gelip hamile kıyafeti, gecelik sabahlık, hastane çıkışı falan almak istiyorum burda çok pahalı ve pek istediğim gibi şeyler bulunmuyor. Gerçi ankaraya ulaşmamadaha kolay olur ankaralı olanlar var mı aramızda?

mia

Bu forumu iyi ki bulmuşum. Eminim yine bir sürü şeyin eksikliğini çekeceğim zaman geldiğinde ama burayı bulmasaydım çekeceğim kadar değil o kesin.  :) Cevaplarınız için çok sağolun arkadaşlar.  :flowers:

Almiş'inAnniş'i

ben çantama göğüs pompası ve göğüs pedi de koydum kızlar. listede bunlar yoktu sanırım.

nagihan

gögüs pedi şart. ama göğüs pompasını bilmiyorummmm. :binkybaby:

Almiş'inAnniş'i

ya ben belki lazım olur diye almıştım nagiş. lazım olursa benimki bilip alamaz diye! annemler zaten ist. ibilmiyor nerden bulup alcaklar dedim. tek olunca herşeyini kendin yapmak zorunda kalıyorsun :( uygunundan manuel bir pompa almıştım chicco nunkini