Hastane Çantaları Hazır mı?

Başlatan ღ°cerenay.♥., 30 Ocak , 2007, 01:44:25

« önceki - sonraki »

Tebessüm :)

merhaba nihal, bence artık başlamalısın çantanızı hazırlamaya. önümüzdeki aylar ebat olarak büyüyeceğin için zorlanabilirsin, hazırla sen çantayı, koy bi kenara kafan da rahat olur. :icon_thumright:

esra_yesiloz

ben 7.aya girdiğimde hazırladm canım çantamı sanada tavsiye ederim sık sık çıkartıp bakıyorum giysilere ama olsun en azından çantadalar bişi olsa hazırım. 7.aya grildiğinde hazırlanmayı söylüyolar çünü erken doğum gibi bişi olursa diye sende yavaş yavaş başla canım  :hieyt:

nihalim

tesekkur ederim arkadaslar bende en kisa zamanda minik kizimin giysilerini yikayip hazirliyim bari haklisiniz ciddi ciddi 7 aylik olduk inanamiyorum zaman ne kadar hizli geciyor aslinda ama bundan sonrasi nasil gecer bilmiyorum sabirsizlaniyoum bende cunku biran once kavusmak istiyorum kizima gorusuruz arkadaslar by

esra_yesiloz

sorma nihalim yaa hamilemiyim diye test peşinde koşarken şimdi 8.ayıma girdim en fazla 2ay var doğuma ama bu son günler geçmiycek gibi çok uzun geliyo neyse inşallah geçicekk :hello2:

gülen

inşallah sorunsuz 2 ayı daha atlatırsın  ;) çarçabuk sorunsuz bebişine kavuşursun  :nazar: esracım bekledikce zaman geçmez şimdi ama neyse sayılı gün çabuk geçer bir bakmışızki yaramazı anlatırsın bize  :k06:

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

Esracım seni çok iyi anlıyorum canım   insan bebişini düşündükçe sabırsızlanıyoo.  :muzz:  Az kalmış işte allah sana kolaycık sağlıklı doğum nasip etsin  :amin:

esra_yesiloz

inşalah hanımlar sağolun  :k06: allah hepimize nasip etsin  :amin:

Ben çok rahatım nee??  ??? Daha çantamı hazırlamadım inşallah bu hafta sonu hazılarım. Geçen gün yalancı sancılarım vardı birde lekelenme oldu işte o zaman çok kızdım kendime ama neyse önemli bişey yokmuş dr bebişi kontrol etti herşey yolunda dedi.  :hieyt:

ARMAĞAN

ZUZU İHMALE GELMEZ ARTIK BAK. PAT DİYE DOĞURUVERİRSİN MAZALLAH. SEN TEDBİRİNİ AL. YOKSA SEN HASTANEDEYKEN TUNÇ EVE GELİP ÇANTA HAZIRLICAM DİYE EVİ DAĞITABİLİR  :toothy10: :toothy10: DEMEDİ DEME BAK. :ehi: :ehi:

Valla doğru söylüyon Armağan 2 dk da savaş alanına döndürebilecek kabiliyete sahip benim kocam  :ehi:  :ehi:  :ehi:

esra_yesiloz

zuhalcim hazırla canım çantayı bianönce bak benim çanta 2aydır hazır ama bebek hazır değil işte gelmiyo zilli içerde rahat heralde sen hazırla ne olur ne olmaz

Hazırlıcam artık bu kadar rahatlıkta iyi değil valla....  :ehi:  :ehi:

esra_yesiloz

ARMAĞAN

:alkış: :alkış: BRAVO KIZLAR.
EE HAZIRLANDIMI ÇANTİŞLER

Armağan utanarak söylüyorum ben daha hazırlayamadım zaten vaktim yokya sen biliyorsun akşam eve git bi de Tunç oruçlu olunca onunla ilgileniyorum sonrada gümm uyuyorum demiyorum bak bayılıyorum yorgunluktan sahur falan derken inşallah bu hafta sonu gerçi yine olmaz bebişimin odası ile ilgilenicem ama yine hazırlamaya çalışıcam. Mesela canım bu hafta sonu cmrtesi bürodan 2 de çıktım eve git saat 3.5 oldu neyse bi üsten temilik yaptım yemek yaptım saat 10 benim halim kalmadı pazarda Rukiyenin gazabına uğradım iftara misafiri varmış ona yardım ettim iftara oraya kaldım yine gün bitti sonrada iş iş iş ....