Hastane Çantaları Hazır mı?

Başlatan ღ°cerenay.♥., 30 Ocak , 2007, 01:44:25

« önceki - sonraki »

esra_yesiloz

biz daha 4,5 aylığız teyzeleri bişi aldırmıyolarki çanta felan daha erken ama sabırla bekliyorum heycanlı olsa gerek

Almiş'inAnniş'i

o günler de gelecek canım, dün gibi valla bu sayfayı açmamız  :D

SEVİNÇ

31 Mayıs , 2007, 12:12:55 #47 Son düzenlenme: 31 Mayıs , 2007, 16:42:22 SEVİNÇ
Çantamızdakiler
Nevresim takımı
5 er adet atlet ve iç çamaşırı
terlik
2 adet gecelik
2 adet pijama
1 adet sabahlık
3 adet emzirme sütyeni
2 adet çorap
havlu
hijyenik ped
kırmızı taç
nazar boncukları
kolonya
tarak-parfüm-çatal-kaşık-tabak-bardak son dakika koyacağım.

Çocuk bezi
Islak mendil
3 adet zıbın takımı
doğumda silinmesi için havlu
nevresim takımı
biberon
ana kucağı
tülbent
3 adet kundak örtüsü
3 adet çorap

esra_yesiloz

inşallah remziyecim ben çok heycanlıyımdır ta haziranın 8inde gideceğimiz ankara valizine bile şimdiden ne koycaklarımı hazırladım koyması kaldı bakalım hayırlısı alındığı gibi hazırlarım heralde ben hastane valizinide  :toothy10:  :ehi:

Almiş'inAnniş'i

benim hastane valizim doğuma 2 ay kala hazırdı  :k06:

SEVİNÇ

esra_yesiloz

DOĞUM VALİZİMİ HAZIRLADIM HANIMLAR ARTIK 7. AYIMIZ BİTMEK ÜZRE NE OLUR NE OLMAZ DİYE HAZIRLADIM  DAHA GEÇEN 4.5 AYLIĞIM DİYODUM ŞİMDİ 7 BİTMEK ÜZRE ZAMAN GEÇİYO GEÇTİKÇE BEN DAHA ÇOK HEYCANLANIYORUM KIZIMA KAVUŞMAK İÇİN

jbdun

hadi bakalım esracım, zaman giderek azalıyor, hayırlısı canım, sağsalim bebişini alırsın inşallah kucağına  :amin:

esra_yesiloz

inşallah canım gün geçtikçe bebeğimi daha çok hissediyorum ve daha çok heycanlanıyorum allah yardım eder inşallah  :amin: 

jbdun

eder canım inşallah  :amin: , sonra da senin doğum hikayeni dinleriz burdan  :hello2:

şerife Berat

hamıle kalmadan önce doğum ve hamılelık surecı coook kolaymış gibi gelirdi bana özelliklede bebek yapma işi 5 dakıkaya sıgdırıverırdım hemen  :honk:
   evlendım ılk gece stresınden sonra hamılelık surecıne gectım ılk baslarda anlamadım nası bısı oldugunu surecın nası gececegını ama sonlara dogru geldıkce zor oldugunun farkına vardım,hele de doğum anında annelik çok ktsal bişi Rabbim kimseyi bu guzel duygudan mahrum etmesin :amin:
   şimdide ne zaman bi doğum hikayesi dinlesem , okusam yada bi bebek ziyaretine gitsem hastaneye ağlıyorum çok duygulanıyorum esracım sen yazarsan ben gene aglarım ama sevıncıne buyuk bı zevkle ortak olurum  :flowers:

ღ°cerenay.♥.

Alıntı yapılan: esra_yesiloz - 28 Temmuz , 2007, 12:06:45
DOĞUM VALİZİMİ HAZIRLADIM HANIMLAR ARTIK 7. AYIMIZ BİTMEK ÜZRE NE OLUR NE OLMAZ DİYE HAZIRLADIM  DAHA GEÇEN 4.5 AYLIĞIM DİYODUM ŞİMDİ 7 BİTMEK ÜZRE ZAMAN GEÇİYO GEÇTİKÇE BEN DAHA ÇOK HEYCANLANIYORUM KIZIMA KAVUŞMAK İÇİN
canım bu başlığı açtığımda doğumuma 2 ay vardı,son güne kadar hazırlığım bitmemişti  :k06: ama artık oğlum kollarımda ve 4 aylık oldu :D
zaman nasıl geçiyor anlamıyorum :dontknow:
allahın izniyle sende yakında bebeğini kollarına alıp hayretle okuyacaksın bu satırları :D

esra_yesiloz

inşallah canlarım inşallah sağsalim onu kucağıma alabilirim bazen içime tek tük korkular giriyo ya onu göremezsem diye hep dua ediyorum allahıma sağlıkla doğsun diye bazende yeterki kızıma kavuşayım her acıyı çekerim diyorum ne bileyim 3 haftadır yeğenim burda onu gördükçe benimde olcak diye bi hevesleniyorum sabırla bekliyorum inşallah günler çabucak geçerde anımı sizlerle paylaşırım..  :amin:  :k06:

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

Kızlar bende bu  zamana kadar geçen süreyi çabuk atlattım ama bundan sonrası hiç geçmeyecekmiş gibi geliyor.  :cildir: Hemen şu Kasım gelsede kızıma nazıma kavuşsam  :love7:

nihalim

merhaba arkadaslar karnim cok buyumedigi icin sanirim ben hala hamileligimin ciddiyetini anlamis degilim 7 aylik oldum inanamiyorum benim tecrubeli arkadaslara sorum var ben artik hazirlamalimiyim cantami yoksa erkenmi nedersiniz sizden alacagim cevaba gore bebisimin giysilerini yikayip hazirlanicam tesekkur ederim gorusmek uzere