KIZIM ÜRTİKER (KURDEŞEN) OLMUŞ:(:(:(:(

Başlatan ¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨, 25 Mart , 2012, 13:21:10

« önceki - sonraki »

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

kızlar kızımın vücudunda kızarıklıklarla birlikte kabarıklıklar çıkmıştı konu açmıştım hatta alerji diye,geçmedi hatta kızım gece hiç uyuyamıyordu megerse kaşınıyormuş yavrum doktora götürdük ürtikermiş halk arasında kurdeşen olarak biliniyor.herhangi bir besin yada herhengi bişeyin neden oldugu alerjıyle başlarmış kaç gündür çok bozuk morelım allerset adlı bir şurup verdi doktor kullanıyoruz o şurubu kullanınca bişey yok 2 -3 gun kullandım akşam bıraktık bakalım durum ne dıye yıne uyuyamadı yavrum yıne kabarıklıklar çıktı çok kötüyüm bu hastalığı bilen yada yakınlarının bebeği falan geçiren varmı acaba,geçmeyecek bişeymi :y25:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

aydinays

ay canım çok geçmiş olsun. Ben hiç bebekde duymadım. Benim bildiğim büyüklerde sıkıntıdan çıkar diye biliyorum. Çok geçmiş olsun canım. Kıyamam ona ben. Peki neyin alerji yaptığını biliyormusunuz?
Doktor bu hastalıkla ilgili snei nasıl bilgilendirdi canım?
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

nazo-58

çok geçmiş olsun..RABBİM şifa versin..inş en kısa sürede iyilerşir miniğin..RABBİM korusun tüm bebişleri.. :amin: :amin: :amin:

muhribe

canım çok geçmiş olsun. hamileyken ben de geçirmiştim onu, 10 haftalıktı yiğit daha. doktor birkaç merhem ve hap vermişti ama ben onları kullanmamıştım belki bebeğe zararı olur diye. ona rağmen bir-iki gün içinde iyileşmiştim. ama bebeklerde nasıl olur bilmiyorum  :dontknow:

sAĞOLUN KIZLAR,ALLAH RAZI OLSUN HEPİNİZDEN :amin:doktor herhangi bişeyin alerji yaptığını söyledi ama yok yokkk yokkkk....bulamadım hala ne çilek ne kivi gibi alerji riski yüksek olan bişeyde vermedim çocuguma herzaman yediği şeyler şurup kullanıyoruz suan akşam vermeyım bakalım ne olacak dedim tekrar nüksetti çok bozuk morelim umarım çabuk gecer internettede arastırdım çok uzunda sürebılıyormuş :(dualarınıza ihtiyacım var 
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

tulayysl

canım ben cocuk hemşiresiyim. bazı çocujklarda olur bu. sen doktorun onerdiği kadar kullan allerseti. o da allerji şurubu zaten. kullan ki kuzun biraz rahat etsin.bi kaç gune kadar da GECER ZATEN. MERAK ETME CANIM

burcum

Aytii

ahh kıyamam yaa  :'( çok geçmiş olsun canım  :'(

kaşıntı yapıyor kısmına tüylerim diken diken oldu  :sad1: minnakım kaşınamazda  :(

doktorun verdiklerini iyi kullan bari pisiciğim geçsin inşallah yavrumun kaşıntıları  :amin:

haber ver bize  :opucuk:

HASRET!M S@N@

cok gecmiş olsun cnm
evet o alerji surubu sen düzenli kullan gecene kadar
inş en kısa süredede gecer

dirim

canım  inşallah düzelir çok geçmiş olsun.
Allah acil şifalar versin yavruna

Allah razı olsun canlarım,şuruba devam edıyoruz bakalım inşallah düzelir geceleride sık sık uyanıyor süreklı başındayım neredeyse  :dontknow:

°•.ℓανιηуα.•°

of ya şimdi gördüm canım çok geçmiş olsun  :-[

kimbilir nasıl kaşınıyodur kuzucuk. kaşıyamıyodur da  :(
Allah yardımcısı olsun mink elifin ya...  :amin:

arzu_ilkin

canım çok geçmiş olsun sırf sana cevap yazmak için kayıt oldum bu siteye benim oğlumda yeni ürtiker geçirdi hatta ürtiker vasükilitten şüpelendiler ve 6 gün sürdü ve bende ço üzüldüm hatta ağlamaktan mahvoldum bi de ben ardahandayım burada imkanlar yok karsa sevk etti karsadada test yapılamadı ilaçlar verdi geçmesse erzuruma gidin dedi çok şükür 3 gün sonra gecti hafif izler kaldı ama doktor gecer dedi

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

özgemm

canım benim
benim kızımda şuan aynı durumda önce boynunda başladı tek tek su çiçeği zannettim sonra toplu halde 5-6 tane olmaya başladı kollarında ve omuzunda sonra onlar kabardı kızarık kızarık kollarında özellikle eklem yerlerinde çok yogun sırtında ve bacaklarında yok denecek kadar az doktora götürdüm alerji gibi dedi tavegyl diye bi şurup verdi 2 gündür kullanıyorum kızarıklıklar azaldı kararmaya başladı
inşallah bir an önce geçer yavrularımıza RABBİM şifalar versin