29 Nisan , 2024, 02:18:33

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Eve düşen Yıldırım

Başlatan Balböceği, 24 Mart , 2012, 01:37:38

« önceki - sonraki »

Balböceği

kızlar bu diziye bakiyormusunuz  :ehi:

Mecbur kaldım baktım.. Saçma sapan birsey  :ehi: 

Lă_Tăhzen!

Geçen hafta 2.bölümüne baktım her nekadar gıcık olsamda güzel bir dizi izlenebilir

Balböceği

cuma aksami feriha cok cabuk bitiyor, akabinde bu basliyorya mecbur bakiyorum  :k06: :k06:

cunku baska birsey yok, ama acayip sinirleniyorum  :ehi:

muhribe

filmin tanıtımında neden sütyenli mi atletli mi bi kadın kullanıyorlar ki?  :-\

HASRET!M S@N@

cuma günleri yalan dünya o bitincede beyaza bakıyorumm
ama bazen uyuyamadıgım gecelerde denk gelirse izledim bu filmii
ama kız gercekten cok güzel galiba bir güzellik yarısmasında 2. mi olmus ne avrupada
erkekler işte eslerine ne kadar baglıda olsalar güzel bir kız gördüler mi

hopppppp

iklima

izlemiyorum bazen tekrarlarına rasgeliyorum şahesteye acayip gıcığım kazulet gibi kadın :caca:
şuanki halinden haberim yok ama az cilve işve yapaydı ya kocası o sarı çiyana kaptırdı mı bilmiyorum adamın da içinde varmış.
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

Balböceği

saheste gibi kadinlarda vardir elbette, adam firsat ariyormus baksana  :k06: :k06:

rümeysaa

tanıtımlarından  belliydi saçma bir dizi olduğu hiç izlemedim izlemeyi de düşünmüyorum..

iklima

geçen gece uyku tutmadı baktım birazbaşroldeki büyük erkek kardeşi kınasam da ağlayan eşini omzuna yatırıp;
taşıyamadığın sana ağır gelen yükleri benim omzuma bırak ben taşırım (gibi birşey) demesi çok etkileyiciydi
keşke gerçekten kalıbının adamı olsan da karına sahip çıksan,tamam sen de haklısın odun gibi ruhsuz bi eşin var ama kaç senelik hayat arkadaşın bu insan.
bu adamı diğer oynadığı dizilerden beri sevmezdim her oynadığı karakter böyle,rol yapışmış adama.
sarp mıydı neydi o küçük kardeş muazzezi  maşalı saçlarından tutsun kaçırsın evlensin,yurt dışına yerleşsinler.sarpın kart sevgilisi bebeğini düşürsün.tüm bunlara baba beyin kalbi dayanamasın ölsün gitsin.şaheste hamile kalsın kaypak kocası artık karısına sahip çıksın.ama anne oldum diye iyce kocasını daha daha boşlamasın,annesinden azcık kadınlık dersi alsın.evdeki fitne yardımcıyı kovsunlar.anne ve kardeş de otursun minik bebişi büyütsünler.
bitirin gitsin artık zaten o kızın okuyacağı yok ucuz entrika çevircez diye kasmayın daha fazla

Hepsi Bu..!

elif35

Alıntı yapılan: iklima - 27 Nisan , 2012, 11:12:03
geçen gece uyku tutmadı baktım birazbaşroldeki büyük erkek kardeşi kınasam da ağlayan eşini omzuna yatırıp;
taşıyamadığın sana ağır gelen yükleri benim omzuma bırak ben taşırım (gibi birşey) demesi çok etkileyiciydi
keşke gerçekten kalıbının adamı olsan da karına sahip çıksan,tamam sen de haklısın odun gibi ruhsuz bi eşin var ama kaç senelik hayat arkadaşın bu insan.
bu adamı diğer oynadığı dizilerden beri sevmezdim her oynadığı karakter böyle,rol yapışmış adama.
sarp mıydı neydi o küçük kardeş muazzezi  maşalı saçlarından tutsun kaçırsın evlensin,yurt dışına yerleşsinler.sarpın kart sevgilisi bebeğini düşürsün.tüm bunlara baba beyin kalbi dayanamasın ölsün gitsin.şaheste hamile kalsın kaypak kocası artık karısına sahip çıksın.ama anne oldum diye iyce kocasını daha daha boşlamasın,annesinden azcık kadınlık dersi alsın.evdeki fitne yardımcıyı kovsunlar.anne ve kardeş de otursun minik bebişi büyütsünler.
bitirin gitsin artık zaten o kızın okuyacağı yok ucuz entrika çevircez diye kasmayın daha fazla

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:   senaryo müthişşşş kızzzz bayıldımmm büyük bir zevkle okudum  :k06: :k06: :k06: :k06:

iklima

Sagol canım bi de senarist okuyup insafa gelse tam süper olucak :)

Hepsi Bu..!

Balböceği

Balböceği

bu dizide kimseden yana değilim herkes birbirine yükleniyor ya hoşuma gidiyor  :ehi:  

ღ♥ Nilda♥ღ

yaşanmış bi olay sanırım yaprak dökümü gibii  :-\

ilginç bi yaşanmışlıkk  :-[ :-[
.   

HASRET!M S@N@

yasanabilecek bir olay eminim o kadar cok kişi yasamıstır ki erkek milleti azıcık güzel ve bakımlı bir bayan görmesinler yeterki hemen baslıyorlar onu sevmeye
sahesteye acıyorum ne olursa olsun bir bayan ve kocası baskasını seviyor kac yas küçük birini yerinde olsam bende öyle br kızla aynı evde yasamak istemem kendi bebek için ugrasırken adam amca kızına sünüyor
sahestenin tek hatası kıza kötü davranıp herkesin gözünde düşmesi
egerki yerinde olsam kızla kardes gibi olur kocamı püskürtmezdimmm