Şafak Kaç ?

Başlatan helen20, 13 Haziran , 2008, 10:26:22

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

geçiyor geçiyor :k06: :k06: saydıgımız ıcın gecmyor gıbı gelsede emın ol cok cabuk gecıyor zman ::)

:love9: :love7: :love9:

yasmin35

geçsin aslında sanki daha dün gibi burda hamileyim demişim baksana 5 aylık olduk ama :) allahım herkezin bebişini sağ salim kavuştursun işallah
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

мiŁenα.

yasmin35

ayşecim senin yaramaz ne yapıyo canım benimki yavaş yavaş kendini hissettirmeye başladı sabahları benden önce uyanıyo velet
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

мiŁenα.

:k06: :k06: daha dur benım ogla cıkcak gıbı oluyor ayagını falan tutuyorum babası basını sevıyor acayıp net hıssedıyorum!! hıssettırıyor :D :D

zelis

Alıntı yapılan: betüs26 - 02 Şubat , 2010, 22:38:47
ZELİŞÇİM ALLAH KURTARSIN CANIM NORMAL Mİ SENİN DOĞUN NASİPSE SENDE HAYIRLISIYLA ALICAKSIN YAVRUNU İNŞALLAH

canim benim cok sagol , simdilik planlanan normal dogum canim , burda zaten kolay kolay sezeryan yapmazlar ,.......

****EMOŞİNN****

ayşecim şafaklar için teşekkür. :flowers: :flowers: :flowers:

zelis

Alıntı yapılan: iLkNuRR - 03 Şubat , 2010, 15:53:25
serpilciğim Allah analı babalı büyütsün hayatımm  :opucuk:

zelişciğim ilk sıran hayırlı olsun canım, az kaldı azz  :muzz: :muzz: :muzz:

geçecek kızlar geçecek sabredin Allah ın izniyle sırayla alacaksınız yavrularınızı kucağınıza

cok sagol ilknurcugum , hakkatten az kaldi ..

seni ve pasani kocaman opuyorum canim  :opucuk:

****EMOŞİNN****

Alıntı yapılan: iLkNuRR - 03 Şubat , 2010, 17:24:48
aminn canım  :amin:

sanada,

gün sayan herkese de  :amin: :amin: :amin:

canım Maşallah çok tatlı bebişin Allah nazarlardan korusun. :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

zelis

aysecim safaklar icin cok tesekkurler canim , gunlerimizin bir bir eksildigini gormek cok guzel..

az kaldi melegime kavusmama  :love9: :love9:

bizimkininde ayagini tutuyoruz biz bazen , simdi birde hickirik tutmaya basladi yavrumu , acayip guzel bir duygu , Rabbim herkese yasatsin insallah ....

AککORTįє

ağlamıyor ayşe teyzesi maşallah suphanallah benim oğluma  çok uslu bir bebek benim oğlum. :nazar: :nazar: :nazar:
gece emiyor yatıyor gazını bile kendi çıkarıyor. 2 saatte bir bazen 3 saatte bir kalkıyor gece emip hemen uyuyor ağlaması yok. bi tek altını açtığımda çığlıklar atıyor  :D gündüz tabi daha sık emziriyorum uyusa bile en geç 1 saat sonra kaldırıyorum emiyor tekrar uyuyor.ağrım sızım hiç olmadı çok şükür keyfimiz gayet yerinde, umarım senin oğluşunda uslu olur  ::)

AککORTįє

Alıntı yapılan: zelis - 03 Şubat , 2010, 20:15:00
Alıntı yapılan: iLkNuRR - 03 Şubat , 2010, 15:53:25
serpilciğim Allah analı babalı büyütsün hayatımm  :opucuk:

zelişciğim ilk sıran hayırlı olsun canım, az kaldı azz  :muzz: :muzz: :muzz:

geçecek kızlar geçecek sabredin Allah ın izniyle sırayla alacaksınız yavrularınızı kucağınıza

cok sagol ilknurcugum , hakkatten az kaldi ..

seni ve pasani kocaman opuyorum canim  :opucuk:

bizde seni canımm  :opucuk:
Alıntı yapılan: ****EMOŞİNN**** - 03 Şubat , 2010, 20:18:12
Alıntı yapılan: iLkNuRR - 03 Şubat , 2010, 17:24:48
aminn canım  :amin:

sanada,

gün sayan herkese de  :amin: :amin: :amin:

canım Maşallah çok tatlı bebişin Allah nazarlardan korusun. :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

sağol hayatımm Rabbim sizlerede nasip etsin inş  az kaldı

мiŁenα.

Alıntı yapılan: iLkNuRR - 03 Şubat , 2010, 20:48:08
ağlamıyor ayşe teyzesi maşallah suphanallah benim oğluma  çok uslu bir bebek benim oğlum. :nazar: :nazar: :nazar:
gece emiyor yatıyor gazını bile kendi çıkarıyor. 2 saatte bir bazen 3 saatte bir kalkıyor gece emip hemen uyuyor ağlaması yok. bi tek altını açtığımda çığlıklar atıyor  :D gündüz tabi daha sık emziriyorum uyusa bile en geç 1 saat sonra kaldırıyorum emiyor tekrar uyuyor.ağrım sızım hiç olmadı çok şükür keyfimiz gayet yerinde, umarım senin oğluşunda uslu olur  ::)

41 kere maşallah :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: hep böle olur üzmez yormaaz anneyi babayı :amin:

ırmak184

Alıntı yapılan: iLkNuRR - 03 Şubat , 2010, 20:48:08

:nazar:  :nazar: maşallah ilknurcum oglusuna inşallah hep böyle devam eder  :D  :D

ırmak184

NAZAR DUASI

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْنا""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

MELEKLER HEP SİZİNLE OLSUN...

ALLAH 'A EMANET OLUN

ANNELERİDE, MELEKLERİ DE...                                                                         

zeliş......................................12_                ilk sıran hayırlısı olsunnn                                                 

elif eflal................................21_erkek           

ırmak...................................25_kız              CANIM KIZIM BENİM 

duygu..................................55_ Kız_?                               

ayse...................................56_erkek             (Allah'a emanet ol oğluşum..._EYMEN ÇAĞAN_ )         

fenci10................................59           

mavibalon.............................64_erkek                                                                           

Başak.................................76_erkek                          (annesinin ve babasının minik bıcırığı._YALÇIN BORAN_ )   

Karamel....................................84_erkek              нσş gєℓ∂ıη ¢αηıмıη ¢αηı σgℓυм EGE BATU αℓℓαgıм ѕєηι вαηα вαgışℓαѕıη)     

burcu310.............................87_kız                                             

deryatilgan..........................91_erkek                       

Sivaslım...............................98_kız                    (Allah'ım minik mercimeğimi koru) 

mavişimmm...........................98_kız       

yasemelis............................103_erkek               

melis26..............................116                 

betüş..................................125_erkek             

cumbba...............................130_erkek       

bahar..................................136              (Rabbim miniklerim sana emanet)   

iremcemre (gules) ...............137_ erkek           

betulyagmur .......................139           

yasmin35.............................141_ erkek                   (rabbım yavrumu korusun)         

VADİ..................................146_kız                                           

elifyus................................148_kız                                                                                 

pınar.....................................168                        (meleğim rabbime emanet)           

nermin.................................181               

emoşınn...............................200                                   

αℓℓαнα ємαηєт σℓυη güzєℓ αηηєℓєя νє вєвιşℓєяι       

αℓℓαнıм тüм αηηєℓєяιмιzι кσяυѕυη

[/quote]