Şafak Kaç ?

Başlatan helen20, 13 Haziran , 2008, 10:26:22

« önceki - sonraki »

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

ılknurcum gözün aydın olsun cnm hemsom benım rabbım analı babalı büyütsün ıns.

arkadaslar bebısın resmını nerden gördünüy bende merak edıyom banada söyleyın....

мiŁenα.

ımzamı canım...

:love9: :love7: :love9:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

aysecım ısmaıl poyrazın resmını nerden baktınız onu merak etdım bnde...

betüs26

CANIM FACEBOOKTAN NASILSIN SİVASLIM

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

ıyım betüscüm senden nbr nasıl gıdıyor ***
FACEBOOK ısım ne olarak bakım
ben facebookda kayıtlı degılım ama yınede bakabılırmıyım resıme

betüs26

benim eşimde izin vermediği için bende üye değilim canım ya ayşe bilir onu ona özelden yaz sor istersen

batın

batın

şubatın 5şinde doguma gidecem kızımız olacak çok heycan var bizde songünlerim

****EMOŞİNN****

Alıntı yapılan: iLkNuRR - 24 Ocak , 2010, 18:33:51
kızlar herkese merhaba   :)

en nihayetinde fırsat buldum, oda kısa sürelik  :D

önce herkese çok teşekkür ederim Allah hepinizden razı olsun ben kurtuldum Rabbim gün sayanları hayırlısıyla kurtarsın inş  :amin:

biliyorsunuz ki kontrol günümdü. bebeğim ultrasonda 3.800 çıktı. bi kaç gündür zaten korkunç ağrılarım vardı belim de.

ve Allahın izniyle  ve paşam  19.01.2010 salı günü saat 13:59 da 4.260gr ağırlığında dünyaya geldi  :nazar:

ayrıntıları müsait olduğum zaman yazıcam şimdilik bukadar hepinizi kocaman öpüyorum  :opucuk:

Allah analı babalı büyütsün gözün aydın darısı tüm hamilelerin başına. :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

ırmak184

NAZAR DUASI

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْنا""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

MELEKLER HEP SİZİNLE OLSUN...

ALLAH 'A EMANET OLUN

ANNELERİDE, MELEKLERİ DE...                                                                          

KUZEY................................6_erkek  :nazar:               ilk sıran hayırlı olsun...                                      

zeliş......................................21_ :nazar:                                                

elif eflal................................30_erkek   :nazar:        

ırmak...................................37_kız  :nazar:            CANIM KIZIM BENİM  

duygu..................................64_ Kız  :nazar:                            

ayse...................................65_erkek   :nazar:          (Allah'a emanet ol oğluşum..._EYMEN ÇAĞAN_ )        

fenci10................................68 :nazar:          

mavibalon.............................73_erkek  :nazar:                                                                        

Başak.................................85_erkek  :nazar:                        (annesinin ve babasının minik bıcırığı._YALÇIN BORAN_ )    

Karamel....................................93_erkek   :nazar:           нσş gєℓ∂ıη ¢αηıмıη ¢αηı σgℓυм EGE BATU αℓℓαgıм ѕєηι вαηα вαgışℓαѕıη)    

burcu310.............................96_kız  :nazar:                                            

deryatilgan..........................100_erkek  :nazar:                      

Sivaslım...............................107_kız  :nazar:                  (Allah'ım minik mercimeğimi koru)  

mavişimmm............................107_kız   :nazar:    

yasemelis............................112_erkek    :nazar:            

melis26..............................125 :nazar:                

betüş..................................134_erkek   :nazar:          

bahar..................................145 :nazar:             (Rabbim miniklerim sana emanet)    

iremcemre (gules) ...............146_ erkek   :nazar:        

betulyagmur .......................148 :nazar:          

yasmin35.............................150_ erkek   :nazar:                (rabbım yavrumu korusun)          

VADİ..................................155_kız :nazar:                                          

elifyus................................157_kız   :nazar:                                                                              

pınar.....................................177 :nazar:                       (meleğim rabbime emanet)            

nermin.................................190 :nazar:              

emoşınn...............................209 :nazar:                                  

αℓℓαнα ємαηєт σℓυη güzєℓ αηηєℓєя νє вєвιşℓєяι      

αℓℓαнıм тüм αηηєℓєяιмιzι кσяυѕυη

[/quote]

✿sweet_sweet✿

ohh ohhh masallahh annelerimizz doguran doguranaaa :nazar: :nazar: :nazar:
benimde 13 haftam kaldii  :nazar: zaman yaklastikca heyecan artiyorr bu ne guzel birr duyguymuss boylee.. Allah tum isteyenlere nasip etsinnn :amin: :amin:

мiŁenα.

şafaklar için mersi. :-*

65 gü kaldı....50 den sonrası cabuk gecer....helede hafta olarak 36 sonrası goz ac kapa mısalı :muzz: :muzz: :muzz:
:muzz:

eymenımm az kaldı oglusummmm :nazar: :nazar: :nazar:

--elif--

cnm içini karartmak gibi olmasın ama asıl ondan sonra geçmiyo  :ehi:

мiŁenα.

:k06: :k06: :k06: bence öle baksana 40 bekelmeden dogdu yakındakı bebekler.. :k06: :k06: :k06:

asıl oncesı gecmıyor yaaa :y25:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

herseyın hayırlısı arkadaslar ınsallah hepımız saglıklı sekılde bebıslerımızı kucaklarımıza alırız ıns. :amin:

bende sabırzızlanıyorum artık kucagıma alıp sevmek ıstıoyorum bebısımı  :binkybaby: :binkybaby: