Şafak Kaç ?

Başlatan helen20, 13 Haziran , 2008, 10:26:22

« önceki - sonraki »

cumbba

İlknurcumm tebrik ederim canım, inş. güzel bir doğum gerçekleşirde çarçabuk ayağa kalkarsın. Şimdiden Allah analı babalı büyütsün canım. :nazar: :nazar: :nazar:

sunga25 ((( Serpil )))

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

İSMAİL POYRAZZ ANNE VE BABASINA MERHABA DEDİİ   :basardim: :basardim: :hieyt: :hieyt:
DARISI BENIM BASIMAA

ırmak184

ayyy cok sevindim ilknurcum  :hello2:  :hello2:  ne güzel yavrunu kucagına almıssın,allah analı babalı büyütsün  :nazar:  :nazar: darısı hepimizin basınaaaaa  :amin:  :amin:

yasmin35

amin ırmak darısı bizlerin başına
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

Sheida

az kalmışş doğumunza:) inşallah allah sağlıkla kucaklamayı nasp etsin bnim daha cok var:)     :tongue3:

ırmak184

Alıntı yapılan: yasmin35 - 19 Ocak , 2010, 18:00:16
amin ırmak darısı bizlerin başına
amınnn canım inşallah hayırlısyla  :amin:  :amin:

мiŁenα.

ismail bebek doğmuş ilknur ve bebek iyimiş....ama ilknurla konuşamadım :-[

:love9: :love7: :love9:

vadi= muge & melis

ayyyyyyyyy ne müthiş HOŞ GELDİN DÜNYAYA İSMAİL POYRAZ

< ESLAL >

hoşgeldin ismail poyraz  :hello2: :hello2: :hello2:

canım benim yavrusu şimdi misler gibi kokuyodur canım benim çok şaşkındır bu gece oyyyy kıyamam

ilknurum gözünn aydın hayatım çok şükür hayırlısıya aldın paşanı,meleğini kucağına  :opucuk: :opucuk:

zelis

ayy kizlar ilknurun ve bebegin iyi olmasina cok sevindim ,  :basardim: :basardim:
pasamiz hos gelmis safalar getirmis.... :basardim: :basardim: :flowers: :flowers: :flowers:

tabi bu arada benide ayri bi heyecan basti , listede baya  bi ust siralardayim ,  :love9:

βαlκιz

19 Ocak , 2010, 20:38:40 #8005 Son düzenlenme: 20 Ocak , 2010, 00:50:44 BaLkIzZzZ
hoşgeldin ismail poyrazzz  :opucuk: :opucuk: :opucuk: ilknur hayırlı olsun gözün aydınn  :opucuk: :opucuk:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

betüs26

evet doğmuş ilknurun tatlı oğluşuben aradığımdada daha narkozun etkisindeymiş annesiyle konuştum ikiside çok iyiymiş maşallah :nazar: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

HOŞGELDIN İSMAİL POYRAZ  :hello2: :hello2: :hello2: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :love9: :love9: :flowers: :flowers: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
İLKNURCUM TEBRIK EDERIM CANIM  :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :love9: :love9: :love9: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

ALLAH ANALI BABALI BUYUTMEYI NASIP ETSIN  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar:

KybeLe

Hoşgelmiş poyraz... hadi bakalım gecmis olsun ilknurcum. allahım analı babalı büyütsün.. bize de versin rabbim insallahhh
Oğluşuuumm :)

✿sweet_sweet✿

gozun aydin ilknurcumm.. cokk sevindirici bir haberdi.. saglicakla buyut bebegini.. darisi bizim basimiza insalahh... :amin: :nazar: :nazar: