29 Nisan , 2024, 17:21:42

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Şafak Kaç ?

Başlatan helen20, 13 Haziran , 2008, 10:26:22

« önceki - sonraki »

unicorn

şafaklar iyice azaldı 17 oldu  :nazar: 5. sıradayım   :nazar:
ezoo ve sulugöz siz normal doğumu bekliyosunuz dimi hayırlısıylan Allahım hepimizi sağlıkla kurtarsın deneyimlerinizi hemen paylaşın bizle .....

< ESLAL >

şafaklar için mersi  :flowers:

:love9: :love9: sadece 7 kaldı  :love9: :love9:

Alıntı yapılan: unicorn - 18 Aralık , 2009, 23:42:29
şafaklar iyice azaldı 17 oldu  :nazar: 5. sıradayım   :nazar:
ezoo ve sulugöz siz normal doğumu bekliyosunuz dimi hayırlısıylan Allahım hepimizi sağlıkla kurtarsın deneyimlerinizi hemen paylaşın bizle .....

evt tatlım normal doğumu bekliyorum hayırlısı ile bi atlatalım hemen anlatıcam size inş. hepimiz için herşey çok kolay ve güzel olur  :amin: :amin: [/b]

tılsım

selam kızlarr ezoo az kalmış canım rabbim hayırlısıyla kurtarsın

arkadaşlar rabbim hepinizi sağsalim kurtarsın  :amin: :amin:

çok çabuk geçiyo bende şafak saymıştım nasıl geçicek diyodum ama öyle bi geçtiki paşam 1 hafta sonra 6 aylık olucak allahın izniyle  :amin: :nazar: :nazar:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

AککORTįє

Alıntı yapılan: ѕωєєт_ѕωєєт - 18 Aralık , 2009, 23:36:07
yazdiklarinizi okudukca bir taraftan heyecan basti bir taraftanda korkmaya basladimm.. :y25: :y25: :y25: kacinci haftadan sonra agrilar articakk?? yazarmisiniz lutfen :sad1:

kişiden kişiye değişiyor canım ben 7 ye doğru ağırlaştım ve bu kadar erken olmasının sebebi aldığım kilonun fazlalığıydı  :y25:

Alıntı yapılan: ezoo - 19 Aralık , 2009, 00:05:59
şafaklar için mersi  :flowers:

:love9: :love9: sadece 7 kaldı  :love9: :love9:

Alıntı yapılan: unicorn - 18 Aralık , 2009, 23:42:29
şafaklar iyice azaldı 17 oldu  :nazar: 5. sıradayım   :nazar:

evt tatlım normal doğumu bekliyorum hayırlısı ile bi atlatalım hemen anlatıcam size inş. hepimiz için herşey çok kolay ve güzel olur  :amin: :amin: [/b]

aminnn canım inş  :amin: :amin:

AککORTįє

Alıntı yapılan: tılsım - 19 Aralık , 2009, 00:22:47

çok çabuk geçiyo bende şafak saymıştım nasıl geçicek diyodum ama öyle bi geçtiki paşam 1 hafta sonra 6 aylık olucak allahın izniyle  :amin: :nazar: :nazar:

AMİNNNNNNNNNNNNNN  :amin: :amin: :amin: :amin:

< ESLAL >

Alıntı yapılan: tılsım - 19 Aralık , 2009, 00:22:47

AMİİNNNNNN canım sağol gerçekten çok az kaldı heycan dorukta  :love9: :love9:

ayyy kızlar bu gece buraya çok kar yağdı heryer bembeyaz şimdi sakinledi baya ama ödüm koptu yollar filan kapanacak die  :-ooo :-ooo

AککORTįє

HASTANE UZAKMI CANIM

< ESLAL >

yok tatlım uzak değil araçla 10-15 dk filan ama yürüyerek asla gidilmez  :-\ Allah korusun yollar kapanmasın die dua ettik  :amin:

son günler artık heran herşey olabilir  :dontknow:

AککORTįє

aminn canım inş Rabbim kolaylık nasip etsinn  :amin:

tılsım

aminnnn 

ezoo demek kar yağdııı  inş.. sağsalim gidersiniz hastaneye yollar kapanmasın inş.... :amin: :amin:

evet son günerin her an bebek gelebilir :hello2: :hello2:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

< ESLAL >

kızlar dün gece,gecenin bir yarısı uykumun en derin yerinde bir sancı girdi oturdum yatağa ama ağrı hem belimde hem karnımda bacaklarımda bi ateş

ayy adet oldum galiba dedim uyku semesi koca göbemi bile unutmuşum  :k06:  :k06:

ve bu ağrı sabaha kadar düzensiz aralıklarla devam etti kızımda son zamanlarda hiç olmadığı kadar harekliydi onun hareketleri daha bir canımı yaktı  :honk:

ya bu ağrılarla son bir haftayı tamamlıycam yada bugün yarın doğurcam  :dontknow:  :dontknow:

eşim benden daha sabırsız kızımı nie doğurmuyosun demeye başladı  :k06:

AککORTįє

ah canım benim yaaa ben bile heyecalandım kuşum  :D nolur haberdar et bizi ve o öküz doktoruna da mutlaka söle canım bunları olağan şeyler deyip geçme he  :-*

мiŁenα.

ayy benım basur cok fena kızalr...

safakları ıcın mersı :flowers:

:love9: :love7: :love9:

AککORTįє

ayşecim çok geçmiş olsun hayatım  :opucuk:

dediğim gibi küvet yada leğen hangisi uygunsa sıcak suyla dokldur ve malum yeri içine sok ölece bekle hayatım . umarım en kısa zamanda geçer. doktorunu arayıp ta danışabilirsin de, çünkü kontrolüne daha var

< ESLAL >

Alıntı yapılan: iLkNuRR - 19 Aralık , 2009, 16:22:50
ah canım benim yaaa ben bile heyecalandım kuşum  :D nolur haberdar et bizi ve o öküz doktoruna da mutlaka söle canım bunları olağan şeyler deyip geçme he  :-*

bende hala heycan yok canım  :D ama galiba benim doğum ağrılarım başladı bu gece yada yarın giderim gibi geliyor  :honk: ama kimseye söylemedim

daha panik yapıp benide heycanlandırmasınlar die  :suclu: şimdilik sessizce beklemedeyim  :D

doktora pazartesi sabah gidicem tatlım o zamana kadar olmazsa oküz doktoruma hepsini söyliycem hatta artık bi çaresine bakmasını söyliycem  :director:

ağrı biyana karnım acıyo artık iice büyüdü yavrum onada banada fenalık geldi  :-\