29 Nisan , 2024, 14:26:08

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Şafak Kaç ?

Başlatan helen20, 13 Haziran , 2008, 10:26:22

« önceki - sonraki »

Nezo

Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 23 Mayıs , 2012, 16:30:26
Bizim isimlerde belli oldu kararımız değişmezse Büşra-Kübra  :love9: :love9: isimlerimizide listeye ekleyebilirmisiniz  :opucuk:
Kesinleştimi Aman Benim Boncuklarımmmmmm  :nazar: :nazar: :nazar:

aydolunayda

:k06: :nazar: :nazar: 32 :nazar: :nazar:    :flowers: :flowers: son ayımız :flowers: :flowers:   listede 5. sıradayım sıra bana geliyo yavaş yavaş ilk fire ayşe adaydı galiba:) :k06:

Nezo

Ayşe ne kadar kalmıştıda doğurdu ya. Onunda 1 Ay falandı dimi  :icon_scratch:

@Melek Yüzlüm@

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 23 Mayıs , 2012, 16:41:39

evet canım tam bir ay kala erken doğum yaptım... :( :( :(

@@@gözde@@@

Alıntı yapılan: (A)yşe (D)eniz (A)da - 23 Mayıs , 2012, 18:19:22

canım hyırlı olsun Allah kızınızla sağlıkla evinize gitiiğiniz günleride göstersin  :amin: şuanda nasıl ada prensesimiz sen nasılsın tatlım..

@@@gözde@@@

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 23 Mayıs , 2012, 16:34:20

Tuğba ikiside çok uyumlu ben oldu bitti severim :)

Değiştirme güzel isimler :nazar: 

sağol edacım bizde çok sevdik büyük ihtimal değiştirmeyiz  :opucuk:
Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 23 Mayıs , 2012, 16:36:38
Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 23 Mayıs , 2012, 16:30:26
Bizim isimlerde belli oldu kararımız değişmezse Büşra-Kübra  :love9: :love9: isimlerimizide listeye ekleyebilirmisiniz  :opucuk:
Kesinleştimi Aman Benim Boncuklarımmmmmm  :nazar: :nazar: :nazar:
evet nezom sonunda verdik kararımızı  :opucuk:

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 23 Mayıs , 2012, 18:26:26
Alıntı yapılan: (A)yşe (D)eniz (A)da - 23 Mayıs , 2012, 18:19:22

canım hyırlı olsun Allah kızınızla sağlıkla evinize gitiiğiniz günleride göstersin  :amin: şuanda nasıl ada prensesimiz sen nasılsın tatlım..

çok teşekkür ederim canım ben iyiyim sezeryan sıkıntısı dışında bir problemim yok. Kızımda yenidoğan yoğun bakımında yatıyor doktorlar bir problem yok sadece kontrol altında tutuyoruz diyorlar ama ben hiç rahat olamıyorum :) bugün görmeye gittiğimde sarılık olduğunu öğrendim ağlamaktan mahvoldum... Böyle beklemek ne kadar zormuş :( :(

@@@gözde@@@

canım ikinizinde iyi olmasına sevindim bak doktorlarda hiç bi problem yok diyomuş çok şükür annelik duygusu tabi normeldir endişe etmen  :) sarılık genelde çoğu yeni doğanda oluyo diye duymuştum.. Allah sağlıkla evinize gittiğiniz günleride göstersin  :amin:  :opucuk:

RosE27

cnm isimleriniz cok guzel benim yengem 21 senelik ewli 21 senedir ayni seyi der iki kizim olsaydi busramla kubram olsaydi iki oglu war  :nazar: banadadiodu bk busra kubra koycaksin  :k06:

@@@gözde@@@

:k06:  :k06: gelinlerini büşra kübra olandan seçsin artık :) evet eşimde çok beğeniyo bu isimleri Tuğba Büşra kübra ilerde iki tanede oğlumuz olursa Tuğra Şura  koyarız Tuğba ve takımı  olursunuz diyo  ;D

Balböceği

:k06: :k06:

Tuğba harikasiniz, bende aynı seyi düşünmüştüm iki oğlum daha olsa

Tuğra Buğra koysam dedim  :ehi: tabi nasip Allah çift vermez tek tek belki verir :)  

RosE27

abowww tubisim 2 tane daha mi yapicaksin  :k06: :k06: :k06:

@@@gözde@@@

:k06: :k06: edoş sizdede bi takım potansiyeli görüyorum  ;D Öyle canım Allah sağsalim kızlarımızı kucağımıza almayı, bütün bebeklere hayırlı sağlıklı ömürler nasip etsin  :amin: ilerde 3. düşünürmüyüz zaman ne gösterir bilmiyorum  ama eşimin konuşmalarına bakarsam elinden gelse bizden takım değil futbol takımı kurmaya kararlı gibi   :laughing7: gül şimdilik öle bi düşüncemiz yoktu taki eşim o sözleri söyleyene kadar  :suclu: Allah hakkımızda hayırlısını nasip etsin  :amin:

Sır_Çiçegi

maşallah tugba  :nazar: isimlerde bulunmuş  :nazar:

cinsiyeti bi belli olsaydı isim koysaydım bende :(
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...