Şafak Kaç ?

Başlatan helen20, 13 Haziran , 2008, 10:26:22

« önceki - sonraki »

emosum

evet canım önemli olan gönlümüz genç olması
:toothy10: :toothy10: :toothy10:
arhan küsüyo sendemi küsüyosun yoksa sevda :k06:

mavili

benim eşimle aramda 10 yaş fark var bazen bana kızınca Allahım çocuga çocuk verirsen böyle olur diyor komik oluyor

haklısın sevdacım önemli olan ruhun genç olması arhanla küsermiş 3 gün konuşmazmış  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

büyük olası tutup :ehi: :ehi: :ehi:

insan yavrusuna kıyabilirmi hiç emoş bakalım biz ne yapcaz kızlarla  :k06:

sevda

Valla bazenn küsüyoss babamız barıştırıyo bizii... :k06:

emosum

mavili

babamız bizim elimizden tutar parka götürür emoş bize dondurma alır kızlarla aynı kıyafetleri giyeriz ikiz gibi hele bir büyüsünler  :ehi:

sevda

Hayalperestim benimm... ;) inşallh diyelim nediyeyim.. :amin:

mavili

ben de gerçekten uçtum bu akşam senaryo yazıp duruyorum emoşun dogum heyecanı benide sardı sanki hiç dogurmayacakmışız gibiyken birden işin ciddiye bindigini anladım ve zamanımızın azaldıgını

artık hayaller kurup duruyorum evin içinde kızıma dair

emosum

:k06: :k06: evet bende hiç dogurmayacak gibiydim şimdi cok farklı geliyo maviş sende işin ciddiyetini benim dogumun gelmesinde anladın dimi :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

mavili

evet ya daha düne kadar şaka gibiydi herşey anca anlıyorum biz gerçekten doguracagız anne olacagız beni bir telaş bastı evi hep temiz tutmaya gayret ediyorum felan nasıl bulmak istiyorsam öyle bırakıyorum sanki heran doguma gidecekmişim gibi

emosum

bu arad benim şafak 11 oldu  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: ;)

mavili

benim daha çoooookkkkkkkkkk   bu arada bu akşam ögrendim süt ve muzu  birarada yemek ve şeftali yemek bebişe kilo aldırıyormuş akşam markete gidip hemen aldım ve yiye yiye çatlıcam şimdi  :ehi:

emosum

ben cok seftali yedim bizim evde sadece ben seviyorum aldıgımıda sadece ben yiyorum seftaliyi zaten meyveden bol bişey yemiyorum

mavili

hmmm denizin nasıl kilo aldıgı çıkıyor ortaya

bende meyveyi severim ama muz ve şeftaliyi degil di şimdi kızım için yiyorum napalım katlanıcaz

emosum

ama ben bebişe kilo aldırdıgını bilm,yodum sadece sevdiğim için yiyodum ;)

mavili

ne güzel işte bilmeden denize yarayan bişey yemişsin keşke benim de bilemden yedigim bişey yarasaymış eloşa