Şafak Kaç ?

Başlatan helen20, 13 Haziran , 2008, 10:26:22

« önceki - sonraki »

sevda

Emoşum sağol hayatım inan bana bebeğin hastalığı daha çok üzüyor bir anneyii... :-[

Mavişim benimm çok teşekkür ederimmm sağol hayatım allahtan iyi şimdilik ve birdaha olmaz diye dua ediyorum... :amin:

mavili

inşallah canım benim kardeşim hastayken annem hep ben hasta olsamda o olmasa derdi zor geçiriyordu hastalıkları

birde bebek olunca konuşamaz derdini anlatamaz sadece tek silahı var aglamak garibimin ya

sevda

Evet daha arhan 12 günlükken idraryolları enfeksiyonu olmuştu ve ben günlerce ağlamıştım ben nasıl anneyim bakamdım çocuğuma diyee...ama benden kaynaklanan bir durum olmadığını anlayınca yinede çok üzülmüştüm onu öyle görüncee... :-[

mavili

anne yüregi işte bakalım ben nasıl olacagım

mavili

zaten ya idrar yolu enfeksiyonu yada kulak iltihabı bebişleri çok rahatsız ediyor bende çok korkuyorum

sevda

Yaa ben çok ama çok sulu gözlü bir aneyim desem her şeyine ağlıyorum halenn...düşüyorr canı yınıyor diyee önceden hasta oluncaydıı sanırım bu ömrümün sonuna kadar devam edicekk... :suclu:

Bu arada erkek olursa bir dahaki bebeğim mutlaka doğar doğmazz sünnet ettiricem bitikti çünküü vee 4,5 aylıkken sünnet oldu kurtuldu yavrum... :amin:

mavili

dogar dogmazmı 4.5 aylık iyiymiş ya nasıl dayanır yavrucak

gerçi ne kadar küçük olursa okadar çabuk iyileşiyor bebişler ve idrar yolu enfeksiyonu riskinden kurtuluyor sık sık bezini de degiştirince sorun olmuyor sanırım ama ben kıyamam ya dogar dogmaz :y25:

emosum

maviş ben cocukların aglamasına bile dayanmıyorum heralde deniz aglasa bende aglarım ;)

mavili

birde çocuk aglar anne susturamaz derdini anlayamazda çocuk bir yanda aglar anne bir yanda koca eve gelir bakar herkes aglıyor o da oturup aglar
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

ne senaryo ama kendi gelecegimi yazmış gibi oldum

sevda

İnan bana dayanırdım ozaman çünkü 4,5 aylıkken okadar zor olduki anlatamam sana o içerde ben dışarda salya sümüktükk yanii... :-[ :-[ o susudu ben devam ettim 2 gün boyunca ben hiç dayanamıyorum bebeklerin ağlamsına ... :-[

sevda

Seni senaryocu seniiii.... ;D ;D yerim senii hamiş hamişş bak ona göree... :hungry:

emosum

mavili

birde bana sen kendin daha çocuksun bakalım o çocuga nasıl bakacaksın diyorlarya bende o aglarsa aglarım o gülerse gülerim ikimiz bir arada büyürüz diyorum  :k06:

emosum

:toothy10: :toothy10:  maviş aynı seyi bana diyolar
eşimde diyo ben ikisini birden büyütürüm :toothy10:
belki genç anne olduk daha 21 yasındayız ama ben memnunum ;)

sevda

E ee ben halen çocuğummm....yaşa bakmıyorr bu işlerr kalp yaşın önemlii hayatımm bende bebeğimlee bebek gibi oluyorum bazenn bir küsmelerimizz varr bazenn çok komikk... :k06: :k06: