ALLAH'IMA BİNLERCE ŞÜKÜRLER OLSUN DEĞERİM ARTMIŞŞŞ :))))))))))))))))

Başlatan serserim, 23 Mart , 2012, 11:26:34

« önceki - sonraki »

serserim

slm herkese kızlar değerim bugün 163.3 olmuş çok şükür artmış :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: tüm bekleyenlerin değerleri artar inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: çarşamba günü dr a gidicem keseyi görmek için inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

elfo

tam da soruma cevap olmuş  :basardim:  :basardim:  :basardim:  :basardim:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

serserim

sağol canım çok şükür biraz rahatladım bakalım şimdi çarşamba gününü iple çekiyorum inşallah keseyide görürüz :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:  darısı tüm isteyenlere canımmmmmmmmmmmm

serserim

Alıntı yapılan: güzgüneşim - 23 Mart , 2012, 11:39:17
gözün aydın  :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5:

çok sağol canım darısı herkeslerin tüm isteyenlerin başına inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhh :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

_inci_tanem_

gözün aydın canım RABBİM yüzünü güldürdü sonunda inşallah hayırlısıyla keseyide görürsün pıt pıtlarıda duyarsın  :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

@@@gözde@@@

:hello2:  :hello2: :hello2:canım benimmmmmm çok sevindim Allah tamamına erdirsin  :amin: :nazar: :nazar:

serserim

Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 23 Mart , 2012, 11:58:09
  :hello2:  :hello2: :hello2:canım benimmmmmm çok sevindim Allah tamamına erdirsin  :amin: :nazar: :nazar:

çok sağol canım aminnnnnnnnnnn :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: Allah tüm isteyenlere yaşatsın bu güzel duyguyu :amin: :amin: :amin: :amin: sen nasılsın canım :flowers:

serserim

Alıntı yapılan: yyeeliz - 23 Mart , 2012, 11:52:04
gözün aydın canım RABBİM yüzünü güldürdü sonunda inşallah hayırlısıyla keseyide görürsün pıt pıtlarıda duyarsın  :amin: :amin: :amin:

çok sağol canım Allah tüm isteyenlerin yüzünü tez vakitte güldürsün inşallahhhhhhhhhhhhhhhh :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: serserim - 23 Mart , 2012, 12:17:12
Alıntı yapılan: yyeeliz - 23 Mart , 2012, 11:52:04

çok sağol canım Allah tüm isteyenlerin yüzünü tez vakitte güldürsün inşallahhhhhhhhhhhhhhhh :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
aminnnnnnnnnnnnnnnnnnn canım hayırlısıyla inşallahhhhhhh :amin: :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

gökçe58

canımm çok sevindim gözünaydın. pzt bende gidecem ultrasonla bakacam dedi benimkide görünür mü acaba?

serserim

Alıntı yapılan: gökçe58 - 23 Mart , 2012, 12:57:53
canımm çok sevindim gözünaydın. pzt bende gidecem ultrasonla bakacam dedi benimkide görünür mü acaba?

ÇOK SAĞOL CANIM SENİN DEĞERİN KAÇTI KAÇ HAFTALIKSIN :flowers:

gökçe58

Alıntı yapılan: serserim - 23 Mart , 2012, 13:16:25

değerim 956 ama bilmiyorum kaç haftalık bişey demedi doktor.

serserim

Alıntı yapılan: gökçe58 - 23 Mart , 2012, 13:28:45

CANIM GÖRÜRSÜN İNŞALLAH DEĞERİN YÜKSEKMİŞ ADETİN KAÇ GÜN GEÇMİŞTİ TEST YAPTIĞINDA BENİM ELİMDEKİ TESTE GÖRE 5 HAFTALIĞIN İÇİNDESİN CANIM ALLAH TAMAMINI ERDİRSİN İNŞALLAHHHHHHHHHH :amin: :amin: :amin: :amin:

gökçe58

Alıntı yapılan: serserim - 23 Mart , 2012, 13:34:39
Alıntı yapılan: gökçe58 - 23 Mart , 2012, 13:28:45

CANIM GÖRÜRSÜN İNŞALLAH DEĞERİN YÜKSEKMİŞ ADETİN KAÇ GÜN GEÇMİŞTİ TEST YAPTIĞINDA BENİM ELİMDEKİ TESTE GÖRE 5 HAFTALIĞIN İÇİNDESİN CANIM ALLAH TAMAMINI ERDİRSİN İNŞALLAHHHHHHHHHH :amin: :amin: :amin: :amin:

20 şubat son adet tarihimdi dün verdim kan testini bugünle 4. gün oluyor