Bebek Arabası Alıcam Arkadaşlar Önerilerinizi Paylaşırmısınız Lütfen:(

Başlatan helinn_n, 23 Mart , 2012, 10:45:54

« önceki - sonraki »

helinn_n

Merhaba 5 haftalık anneyimBütceme göre bebek arabası almak istiyorum ne çok pahalı nede çok ucuz olsun orta yollu bişe istiyorum Kraft markasını çok duyuyorum sitelerden de araştırdım hem kaliteli hem de diğer markalara göre daha düşük fiyalarda...Birde sizin önerilerinizi almak istedim yardımcı olursanız çok sevinirim.

muhribe

canım ben kraft atlanta modeli kullanıyorum. 270 liraya almıştık.

çok memnunum. ön tekerler 360 derece dönebiliyor. çift taraflı kullanabiliyosun kolunu. yani bebeğin ister karşıya ister sana bakıyor. hem de diğer pekçok modele kıyasla çok hafif. öneririm  :icon_thumright:

bu arada tebrikler, sağlıkla al bebeğini kucağına inş.  :nazar:

aydinays

canım bende chicco liteway kullanıyorum memnunum. Bana hediye geldi fiyatı sanırım 200 lerde.
Ama çift yönlü kullanılanlar bana dah arahatmış gibi geliyor.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

helinn_n

Benimde zaten marka olarak ilk tercihim Kraft'dı  twist modellerini çok duymuştum geçenlerde merak ettim baktım e bebek sitesinden çok hoşuma gitti chiccoyu da hiç tavsiye den olmadı bilmiyorum,bebekler için o kadar araç gereç var ki insanın nevri dönüyo seçim yapmak gerçekten zor ama twist'i beğendim..

tulayysl

BEN DE DAHA YENİ COSATTO ALDIM. sadece 5 kg baston araba. henuz kullanmadıgım için şimdi bişi diyemicem. gorunusu guzel yenidoğandan itibaren kullanılıyo. tek yönlü

ღ♥ Nilda♥ღ

peg perego kullanıyorum çokta memnunum tavsiye ederim alacaklara  :icon_thumright: :icon_thumright:
.   

efsunn

Bende pegperego nun pliko switch modelini kullanıyorum doğumdan itibaren kullanılabiliyor bu model kesinlikle bakmanızı öneriyorum. ;) ;)

muhribe

geçen hafta tatildeydik, günlerce dışarlarda dolaştık ve bebek arabası seçiminde çok haklı olduğumu gördüm. kraft atlanta. çift yönlü. alacaksanız mutlaka çift yönlü alın. rüzgarın nerden eseceği belli olmuyor. çok koruyucu  :icon_thumright:

Balböceği

bir tane sağlam düzgün kullanışlı alacan ömür boyu kullanacan.
Benimki hdiye geldi hiç memnun değilim  :cildir: tek yönlü çok kotu  :cildir: bu gibi eşyalar hediyelik olmayacak.
Benim oğlan oturamiyor kalkamiyor.  :cildir:   

minis33

ben chicco litte way aldım kullanıyorum memnunum e-bebekten 299 tl ye aldım

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: tulayysl - 05 Nisan , 2012, 19:34:45
BEN DE DAHA YENİ COSATTO ALDIM. sadece 5 kg baston araba. henuz kullanmadıgım için şimdi bişi diyemicem. gorunusu guzel yenidoğandan itibaren kullanılıyo. tek yönlü

bizimde araba cosatto.oğlum 2.ayından beri kullanıyor.süper rahat ve kullanışlı.biz kesinlikle çok memnunuz  :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

zeyno_61fb

kraftı kesinlikle öneriyorum modelini hatırlayamıyorum ama oldukça dayanıklıydı,biz iki sene

kullandık daha sonra bıraktırdım bir senesinde köye gitmiştik taş toprak demeden 4x4 gibi dağ bayır

kullanmıştık :ehi:

eylemmm

canım ben kraft kullanmıştım yarı yolda bırakmadı hiç birsürü modeli var bakmanı isterim :hello:

nehirmiray

ben kızıma baby max in arabasını aldım çok memnunum...hem fiyat olarak da gayet uygun...