_nil_ Doğum Yapmış Kızlar :)))

Başlatan CAN TANEM, 21 Mart , 2012, 18:21:36

« önceki - sonraki »

CAN TANEM

21 Mart , 2012, 18:21:36 Son düzenlenme: 21 Mart , 2012, 18:25:08 moonlight
Kızlar yaklaşık 1 saat önce nil mesaj attı doğum yapmış çok şükür herşey yolundaymış size mesajını aynen yazıyorum :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

Ben doğum yaptım arkadaşlar 1 gibi. 3.600 gr ve 51 cm doğdu kızım. Bende kızımda iyi. Sütüm hemen geldi çok şükür. Kızım emdi ve koynumdan başka yerde uyumuyor. Ameliyatta herkese dua ettim bol bol. Daha sonra görüşmek üzere.... :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Minik Durumuzda hayata gözlerini açtı çok şükür Rabbim hayırlı ömürler versin :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

destina06

Allah anasına babasına hayırlı evlat eylesin gözün aydın :nazar: :nazar:

KONYALI

konuyu benden once acmıssın cnm ben acacaktım yaaa...neyse buradanda tebrık edıyorum cnm allah sağlıkla analı babalı uzun ömurler nasıp etsın..hosgeldın duru bebekkkk

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

:occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14:
:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
çok sevindim  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
Allah analı babalı büyüsün inşallah  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

elfo

Tebrik ediyorum çok sevindim devamı da gelsin en güzel şekilde.

Rabbim ne kadar büyük ne mucizevi bir olaydır bebek karından alınıyor hemen süt geliyor.  :amin:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

melek100lü

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: MAAŞALLAH SİZE ŞİMDİ AKLIMDAN GEÇMİŞDİNİZ DOĞDUMU ACABA DİYE ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN İNŞALLAH PRENSESİNİ   :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:   :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: ÇOK DUYGULANDIM GÖZYAŞLARIMI TUTAMIYORUM  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

kelebegimm

tebrik ederim gozun aydin canimm :opucuk: :opucuk: cok sukur sende saglikla kavusdun yavruna
bol sutluu gazsiz gunleriniz olsun ins... allah anali babali buyutsun :amin: :amin: :amin:/b]

]

DENİZGÖZLÜM81

21 Mart , 2012, 19:43:32 #7 Son düzenlenme: 21 Mart , 2012, 19:45:09 DENİZGÖZLÜM81
 yeni anne ve bebeğimizi :nazar: :nazar:nazarlardan korusun rabbim analı babalı büyüsün inşallah gözünüz aydın canım benim :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

ツgöçmen_54 ツ

çok şükür sende kurtardın nilcim.rabbiim analı babalı büyütsün.annesine babasına hayırlı bi evlat olsun  :amin:

burcum

ALLAH analı babalı büyütsün :amin:  :nazar:

Yaşamsebebim

ne güzel allahim anali babali büyütsün koklasirlardir anali kizli ... :love8: :love8:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

heyyyyttt beeeeeeeee sonunda kizimin duru arkadasida dünyaya merhaba dedi  :occasion14: :occasion5: :muzz: :hello2: :hieyt: :love9: :k06:
gözünaydin cnm insallah agrilarin hemencik gecer  :opucuk: kendine bebisine cok iyi bak yakinda görüsmek üzere  :opucuk: :opucuk:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

kuzucuk

gözün aydın nilcim  çok sevindim çok şükür kavuştun bebişine :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt: Allah analı babalı büyütsün canım  :amin:  :amin:  :amin:

Lă_Tăhzen!

Çok şükür aldı kucagına yavrusunu bol sütlü az gaz sancılı gunler  :)

Allah analı babalı buyutmeyı nasip etsin geçmiş olsun  :flowers:

Aytii

gözün aydın canım Allah analı babalı büyütsün  :flowers: :opucuk: