HOŞGELDİN BEBEĞİM NE OLUR ANNECİĞİNE SIMSIKI TUTUN :)))))

Başlatan serserim, 21 Mart , 2012, 14:30:05

« önceki - sonraki »

sabır

normalde çalışıyorum ama rapor aldım 10 gün dinlenmek için perşembe başlıcam allah izin verirse  ayıp olmazsa sana enjekte edilen sperm sayını söylermisin

serserim

Alıntı yapılan: sabır - 26 Mart , 2012, 14:52:06
normalde çalışıyorum ama rapor aldım 10 gün dinlenmek için perşembe başlıcam allah izin verirse  ayıp olmazsa sana enjekte edilen sperm sayını söylermisin

HİÇ AKLIMDA DEĞİL CANIM YA SAYISI AMA DR A SORDUĞUMDA İYİ BİR DEĞER DEMİŞTİ KISMET CANIM TUTUCAĞI VARSA 1 LOKMADADA TUTUYOR

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

tebrikler sağlıcakla kucağına alırsın inşallah  :amin:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

serserim

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 26 Mart , 2012, 15:51:47
tebrikler sağlıcakla kucağına alırsın inşallah  :amin:

çok sağol canım darısı tüm isteyenlerin başına :amin: :amin: :amin: :amin:

°•.ℓανιηуα.•°

serserim

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 27 Mart , 2012, 10:36:23
tebrikler canım  :opucuk:

çok sağol canım darısı tüm isteyenlerin bekleyenlerin başına Allah kimseyi evlat hasretiyle acısıyla sınamasın :amin: :amin: :amin: :amin: maşallah bebiş seninmi canımm :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

°•.ℓανιηуα.•°

amin canım amin  :amin:

onlara hiç bişi olmasın,ben her şeye razıyım diyorum :-[

evet canım, o fındık kurdu benim canımın canı, ay parçam,oğlum  :love9:

melek100lü

maaşallah  :nazar: :nazar: :nazar: kart postal gibi  :nazar: :nazar: :nazar: nazar değmesin inşallah  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

°•.ℓανιηуα.•°

teşekkür ederim melekçim  :opucuk:

inşallah siz de alın bebişlerinizi kucaklarınıza da sağlıcakla.. ..  :amin:

serserim

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 27 Mart , 2012, 10:40:22
amin canım amin  :amin:

onlara hiç bişi olmasın,ben her şeye razıyım diyorum :-[

evet canım, o fındık kurdu benim canımın canı, ay parçam,oğlum  :love9:

anammmm lokum lokum maşallah  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: Allah esirgesin darısı başımıza canım  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

alanyam07

CNM TEBRİK EDERİM,ALLAH SAĞLICAKLA KUCAĞINA ALMAYI NASİP  ETSİN :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

serserim

Alıntı yapılan: alanyam07 - 27 Mart , 2012, 11:52:04
CNM TEBRİK EDERİM,ALLAH SAĞLICAKLA KUCAĞINA ALMAYI NASİP  ETSİN :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

çok sağol canım darısı tez vakitte tüm isteyenlerin başına inşallahhhhhhh :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

serserim

kızlar ben bugün en sevdiğim yemeklerden birini sipariş ettim ama çok zor yedim yahuu midem almadı resmen biraz bulanıyor ama inanamadım normalde götürürdüm ben o yemeği  :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:

^Sükeyna^

Tebrikler Allah kucagına saglıklı bir sekilde almak da nasip etsin inşaAllah  :amin:
MutLuLuk ; Elimizde Olmayanı Elde Etmekle Değil , Elimizde Olanı Anlayıp Kanâat Etmekle Olur . . .

serserim

Alıntı yapılan: ^Sükeyna^ - 27 Mart , 2012, 16:11:09
Tebrikler Allah kucagına saglıklı bir sekilde almak da nasip etsin inşaAllah  :amin:

çok sağol canım darısı tüm isteyenlerin başına inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: