HOŞGELDİN BEBEĞİM NE OLUR ANNECİĞİNE SIMSIKI TUTUN :)))))

Başlatan serserim, 21 Mart , 2012, 14:30:05

« önceki - sonraki »

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: serserim - 22 Mart , 2012, 16:42:51
Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 22 Mart , 2012, 16:00:01
:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
busecim nasıl sewindim anlatamam siteye girer girmez bu sayfaya girdim we hamiş oldugunu görmek beni cok ama cok mutlu etti rabbime şükürler olsun sıra ile hepimizin meleği geliyor cok dikkat et kendine cnm
:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

darısı tüm isteyenlere inş.  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: aLLAH HERKESLERE NASİP ETSİN İNŞALLAH SEN NASILSIN CANIM

amin cnm  :amin:

biraz iyi biraz kötü idare ediyoruz cnm sen nasılsın :)
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

serserim

Alıntı yapılan: ƓĤ♡SƬ - 22 Mart , 2012, 16:44:25
tebrikler cnmm sağlıkla kucağına almayı nasip etsin rabbimmm :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

amin canım Allah herkese yaşatsın bu güzel duyguyu  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

bihterp3416

TEBRİK EDERİM CANIM ALLAH KUCAĞINA ALDIĞIN GÜNLERİ DE GÖSTERİR İNŞŞ :amin: :amin:

xxcansuxx

:nazar: :nazar: :nazar: tebrik ederim sağlıkla kucağında da gör inş. arkadaşım   :amin: :amin: :amin:
bu ay güzel haberler aldık inş. devamı gelir  :amin: :amin: :amin:

suzannn

tebrik ederim canım inşallah sağlıklıca kucağına aldığın günleride görürüz inşallah

HASRET!M S@N@

canım cok sevindim
güzel haber vermene rabbim salıcakla kucagına almayı nasip etsin

serserim

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 26 Mart , 2012, 09:49:26
canım cok sevindim
güzel haber vermene rabbim salıcakla kucagına almayı nasip etsin

çok sağol canım isteyen bekleyen herkesler inşallah tez vakitte kavuşur bebişlerine sen nasılsın canım iyimisinnnn :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

HASRET!M S@N@

iyiyim sükür tatlım
bos bir zaman buldumda bir bakayım dedim
ne güzel haberler gördüm sen nasılsın
dikkat ediyorsun değil mi kendine

Nezo

aaay Çok Sevindim Tebrik Ederim Allah Kucağına Almayıda Nasip Etsin İnşallah  :flowers:

serserim

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 26 Mart , 2012, 09:56:10
iyiyim sükür tatlım
bos bir zaman buldumda bir bakayım dedim
ne güzel haberler gördüm sen nasılsın
dikkat ediyorsun değil mi kendine

iyi yaptın canım ne zamandır girmiyodun siteye dikkat ediyorum zaten eşim ve ailem seferber oldu onu yapma bunu yapma diye bakalım inşallah çarşamba günü keseyi görürüz  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: sen durumdasın canım varmı beklentin bu ay :flowers: :flowers: :love7: :love7:

serserim

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 26 Mart , 2012, 09:58:19
aaay Çok Sevindim Tebrik Ederim Allah Kucağına Almayıda Nasip Etsin İnşallah  :flowers:

amin canım sağol Allah isteyen herkese versin tüm bekleyenlere inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhh :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

HASRET!M S@N@

tatlım ben adet oldum
tedaviye basladık bugün kontrolüm var hayırlısıı artık

RuHGuZeLi

tebrik ederim canım. Sağ salim allahım kucağına almayı nasip etsin. Bizlerinde göbüşünü doldursun inş.  :amin: :nazar:

serserim

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 26 Mart , 2012, 10:27:03
tatlım ben adet oldum
tedaviye basladık bugün kontrolüm var hayırlısıı artık

hadi hayırlısı canım inşallahh yumoşların sağlıklı büyür bebişin gelir canım inşallahhhhhhhhhhhhhhhhh :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: haberdar et canım bizi bugün  :love7:

serserim

Alıntı yapılan: begum0101 - 26 Mart , 2012, 10:34:04
tebrik ederim canım. Sağ salim allahım kucağına almayı nasip etsin. Bizlerinde göbüşünü doldursun inş.  :amin: :nazar:

çok sağol canım isteyen özlemle bekleyen herkeslerin göbişleri tez vakitte dolsun inşallahh darısı tüm isteyenlere :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: