HOŞGELDİN BEBEĞİM NE OLUR ANNECİĞİNE SIMSIKI TUTUN :)))))

Başlatan serserim, 21 Mart , 2012, 14:30:05

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

tatlım daha erken de iğne yeterli geliyor mu diye gitcem
zaten sürkeli kontrole gitcem iğnede sıkı takip ediyorlar

serserim

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 26 Mart , 2012, 12:45:21
tatlım daha erken de iğne yeterli geliyor mu diye gitcem
zaten sürkeli kontrole gitcem iğnede sıkı takip ediyorlar

hadi hayırlısı canım yumuşların büyümesi içinmi iğne olucan  :love3: :love3:

HASRET!M S@N@

evet cnm 4 gündür vurdum kendime bugün gitcem kontrole
ancak yarın girebilirim cünkü ordan eve gecicem

serserim

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 26 Mart , 2012, 13:00:11
evet cnm 4 gündür vurdum kendime bugün gitcem kontrole
ancak yarın girebilirim cünkü ordan eve gecicem

inşallah büyümüştür yumoşlar aşılama yapıcan canım sen :flowers: :flowers:

HASRET!M S@N@

canım asılama demedi doktorum galiba bu ay takip yapacak olmazsa zaten bende isticem asılama diğer ayy madem ilaç alıyoruz sansı yükseltelm
sen asılamada hangisini kullanmıstın ben gonal f kullanıyorum

serserim

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 26 Mart , 2012, 13:02:54
canım asılama demedi doktorum galiba bu ay takip yapacak olmazsa zaten bende isticem asılama diğer ayy madem ilaç alıyoruz sansı yükseltelm
sen asılamada hangisini kullanmıstın ben gonal f kullanıyorum

ben ilk aşılamamda onu kullandım ama ikincisinde farklıydı ama dr a sorduğumda ikisinin içeriğide aynı demişti bende il iğnemi aldığımda doğal yolla denedik olmadı ikincisinde aşılama yapalım tam aşılama yapıcakken başka bir dr polip gördü rahimde ama maden bukadar iğne aldın aşılaman yapılsın demişti umudum yoktu yani ilk aşılamada sonra polip ameliyatı oldum çok şükür 2.aşılamam tuttu seninde doğal yolla olr inşallah Allah gönlüne göre versin canım :amin: :amin: :amin: :amin:

sabır

mrh maşallah değerin artmış buse bıdaha ne zaman tahlıl yaptırcaksın allahım inş kucağına almayı nasip eder hamiş olan herkesin tabi bizede inş nasip eder allah inş hamiş kalmayı :amin:

sabır

serserim

Alıntı yapılan: sabır - 26 Mart , 2012, 14:05:11
mrh maşallah değerin artmış buse bıdaha ne zaman tahlıl yaptırcaksın allahım inş kucağına almayı nasip eder hamiş olan herkesin tabi bizede inş nasip eder allah inş hamiş kalmayı :amin:

aminnn canım isteyen herkeslerin kucakları dolsun inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: birdaha yaptırmana gerek yok dediler çarşamba günü gidicez canım keseyi görmek için inşallahhhhh :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

sabır

ben aşılama yaptırdım ama umutsuzum biraz çünkü spermler yıkandıktan sonra çok az kaldı haraketliliği yüksek ama totaldeki sayı az duyunca hayallerim yıkıldı  ama gene allahtan umut kesilmez daha bir hafta oldu gerçi hiç belirti yok yada daha erkenmi bilmiyorum

serserim

Alıntı yapılan: sabır - 26 Mart , 2012, 14:16:37
ben aşılama yaptırdım ama umutsuzum biraz çünkü spermler yıkandıktan sonra çok az kaldı haraketliliği yüksek ama totaldeki sayı az duyunca hayallerim yıkıldı  ama gene allahtan umut kesilmez daha bir hafta oldu gerçi hiç belirti yok yada daha erkenmi bilmiyorum

canım kimisinin eşinde 0 sperm sayısı çıkıyor ama hamile kalabiliyor sakın endişelenip strese girme biliyorsun gıdım sperm bile hamile kalmaya yeterli aşılamada da doğal yoldan şansı daha fazla inşallah güzel haberini alırız ne zaman test yaptırıcan canım

sabır

çok var daha dr 6 nisanda istedi test 18 gün daha bugün tam bir hafta oldu beklemek zor  :'(

serserim

Alıntı yapılan: sabır - 26 Mart , 2012, 14:27:30
çok var daha dr 6 nisanda istedi test 18 gün daha bugün tam bir hafta oldu beklemek zor  :'(

seni okadar iyi anlıyorumki beklemenin nekadar zor olduğunu çok iyi biliyorum bol bol dua et canım ama 14. yada 15. günde yaptırdığında çıkıyor canım yaptırabilirsin

sabır

bol bol dua ediyorum ama korkuyorum tutmazsa nasıl tepki veririm diye o yüzden bekliye bilirsem beklicem sabır artık ya sabır ya rabbi

serserim

Alıntı yapılan: sabır - 26 Mart , 2012, 14:41:22
bol bol dua ediyorum ama korkuyorum tutmazsa nasıl tepki veririm diye o yüzden bekliye bilirsem beklicem sabır artık ya sabır ya rabbi

zaten en büyük imtihanımız sabır canım beklemekten başka yapıcak bişyimiz yok hayırlısı herşeyin aklını dağıtmaya çalış evdemisin çalışıyomusun