HOŞGELDİN BEBEĞİM NE OLUR ANNECİĞİNE SIMSIKI TUTUN :)))))

Başlatan serserim, 21 Mart , 2012, 14:30:05

« önceki - sonraki »

kuzucuk

:nazar:  :nazar:  :nazar: gözün aydın canım Allah sağlıcakla kucağın almayı nasip etsin inş  :amin:  :amin:  :amin:  :flowers:

serserim

Alıntı yapılan: kuzucuk - 21 Mart , 2012, 16:50:21
:nazar:  :nazar:  :nazar: gözün aydın canım Allah sağlıcakla kucağın almayı nasip etsin inş  :amin:  :amin:  :amin:  :flowers:

çok sağol canım darısı tüm isteyenlerin başına  :amin: :amin:

senayy88

gözünaydın canım  çok sevindim inşallah Rabbim dualarını kabul etsin iyi düşün iyi olsun sıkıca tutunsun meleğin sana inşallah ne güzel peş peşe güzel haberler geliyo :hieyt: :hieyt:

serserim

Alıntı yapılan: senayy88 - 21 Mart , 2012, 17:31:55
gözünaydın canım  çok sevindim inşallah Rabbim dualarını kabul etsin iyi düşün iyi olsun sıkıca tutunsun meleğin sana inşallah ne güzel peş peşe güzel haberler geliyo :hieyt: :hieyt:

amin canım inşallah isteyen herkesler tez vakitte kavuşur bebişlerine sen nasılsın canmım nasıl gidiyor hamilelik

destina06

Alıntı yapılan: serserim - 21 Mart , 2012, 16:39:30
Alıntı yapılan: destina06 - 21 Mart , 2012, 16:19:44
:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:tebrik ederim buse sağlıklı bir hamillelik geçirmen dileğiyle :opucuk: bizlere de dua et

amin canım dualarım hep sizlerle  :amin: :amin: :amin: :amin: sen nasılsın varmı bir belirti sanırsam beklemedeydin canım

tatlım hastalandım dün ben de ikinci aşılama için yarın gidicem doktora hayırlısı bakalım

serserim

Alıntı yapılan: destina06 - 21 Mart , 2012, 18:25:12
Alıntı yapılan: serserim - 21 Mart , 2012, 16:39:30
Alıntı yapılan: destina06 - 21 Mart , 2012, 16:19:44
:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:tebrik ederim buse sağlıklı bir hamillelik geçirmen dileğiyle :opucuk: bizlere de dua et

amin canım dualarım hep sizlerle  :amin: :amin: :amin: :amin: sen nasılsın varmı bir belirti sanırsam beklemedeydin canım
hadi hayırlısı canım her işte bir hayır vardır hayırlısıyla sağlıklı gelsin bebişlerimiz inşallah aşılamanda tutar canım emeklerinin karşılığını alırsın :amin: :amin: :amin:
tatlım hastalandım dün ben de ikinci aşılama için yarın gidicem doktora hayırlısı bakalım

destina06

inşallah canım inşallah cümelsiyle beraber kimsenin emeği boşa çıkmasın :amin:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

melek100lü

buse hayırlı olsun canım ALLAH  ayırmasın bebeğinle seni inşallah sıkısıkı tutunur bebeğin çok sevindim canım :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: bizede dua etmeyi unutma olurmu canım :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

melek100lü

inşallah mercimeğin sağlıcakla büyümeye devam eder canım senin için dua etmeye devam edeceğim dikkat et kendine artık sen :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: HAMİLESİN :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

serserim

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 21 Mart , 2012, 18:36:11
GÖZÜN AYDIN CANIM ALLAH TAMAMINA ERDİRSİN

çok sağol canım aminnnn Allah bebişinide uzun ömürler versin çok tatlıymış maşallahhh :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

serserim

Alıntı yapılan: melek100lü - 21 Mart , 2012, 18:38:36
buse hayırlı olsun canım ALLAH  ayırmasın bebeğinle seni inşallah sıkısıkı tutunur bebeğin çok sevindim canım :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: bizede dua etmeyi unutma olurmu canım :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

çok sağol meleğim etmemmi hiç dua canım benim hep dualarımdasınız inşallah tez vakitte hayırlısıyla darısı hepinizin başına inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: dikkat ediyorum kendime ama arada kasık ağrılarım oluyor batmada oluyor insan endişeleniyor gebelik kayıpların olunca herşeyin hayırlısı Allah herkesin yüzünü güldürsün inşallah sen nasılsın canım :flowers: :flowers: :flowers:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: serserim - 21 Mart , 2012, 18:44:58

çok sağol canım aminnnn Allah bebişinide uzun ömürler versin çok tatlıymış maşallahhh :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
AMİN ŞEKERİM RABBİM SANADA BÖYLE BİR PAŞA VERSİN İNŞALLAH YADA PRENSE HANGİSİ OLURSA OLSUN YETERKİ CAN OLSUN HEPSİ AYRI AŞK

serserim

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 21 Mart , 2012, 18:49:24
Alıntı yapılan: serserim - 21 Mart , 2012, 18:44:58

AMİN ŞEKERİM RABBİM SANADA BÖYLE BİR PAŞA VERSİN İNŞALLAH YADA PRENSE HANGİSİ OLURSA OLSUN YETERKİ CAN OLSUN HEPSİ AYRI AŞK

amin canım hiçççççççççç farketmez paşada olur prenseste olur hiç önemli değil ne eşim  ne benim için tek isteğimiz sağlıklı olması bu zamanda bile şu cinsiyete takılan insanlara sinir oluıyorum Allah sağlıklısını versin hepsi kabulumuz çok tatlı maşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

melek100lü

canım doktorun ilaç vermişdir değilmi ALLAH KORUSUN BEBEĞE BİŞEY OLMASIN DİYE İŞTAHIN İYİYSE BOL VİTAMİN AL BAKARSIN SENİNKİ YARAMAZ ÇIKARDA YEDİRMEZSE SANA  :hungry: :hungry: :hungry: