HOŞGELDİN BEBEĞİM NE OLUR ANNECİĞİNE SIMSIKI TUTUN :)))))

Başlatan serserim, 21 Mart , 2012, 14:30:05

« önceki - sonraki »

serserim

çok şükür en nihayetinde bende bu sayfaya katılabildim  :alkış: :alkış: :alkış: :wav: :wav: :alkış: :alkış:,isteyen bekleyen herkesler tez vakitte bu sayfaya giriş yaparr inşallahhhhhhhhhh  :amin: :amin: :amin: Allah ım güzel Allah ım bebeğimi bana yolladı inşallah sağlıklı bir şekilde benden ayrılmamak üzere yollamıştır  :amin: :amin: :amin: :amin: bana sımsıkı tutun bebeğim ne olurrr beni bırakma  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

burcum

ALLAH sağlıkla ve sağlıklı yavrunu kucağına almayı nasip etsin :amin:

kelebegimm

canim tekrar gozun aydin artik booolll booooll dinlen yat hatta bebegin SIKICA tutunsun sanaaa

]

@@@gözde@@@

busecim canım benim çok sevindim kaç gündür sayfana girip girip bakıyodum haber varmı diye  Allah tamamına erdirsin darısı bekleyen bütün arkadaşlarımızın başına  :love9:  :nazar:

serserim

Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 21 Mart , 2012, 14:33:23
busecim canım benim çok sevindim kaç gündür sayfana girip girip bakıyodum haber varmı diye  Allah tamamına erdirsin darısı bekleyen bütün arkadaşlarımızın başına  :love9:  :nazar:

çok sağol canım tez zamanda tüm isteyenlerin bekleyenlerin başına inşallahhhhhhh sen nasılsın canım iyimisinnn :flowers: :flowers:

serserim

Alıntı yapılan: kelebegimm - 21 Mart , 2012, 14:33:17
canim tekrar gozun aydin artik booolll booooll dinlen yat hatta bebegin SIKICA tutunsun sanaaa

çok sağol canım iki gün yattım ama şu an işteyim ama rahattayım çok şükür darısı tüm isteyenler inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh :amin: :amin: :amin: :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım inşallah sağlıklı bir bebeğin olur... tebrikler :flowers:

cute552

busecim tekrardan tebrik ederim allah sağlıkla kucagına almayı nasip etsin inşallah  :amin:

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

beynâ

serserim

Alıntı yapılan: cute552 - 21 Mart , 2012, 14:40:34
busecim tekrardan tebrik ederim allah sağlıkla kucagına almayı nasip etsin inşallah  :amin:

canım benim çok sağol senin hamişliğinide yeni okudum canım hayırlı olsun çok sevindim gözün aydın  :wav: :occasion16: :wav: :occasion16: :wav: :occasion16: :wav: :occasion16: tebrikler canım Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin canım darısı tüm isteyenlerin başına  :amin: :amin: :amin:

serserim

Alıntı yapılan: beynâ - 21 Mart , 2012, 14:46:24
canım tekrardan tebrik :opucuk: :opucuk: :opucuk:

böyle de devam eder inşallah :amin: :amin:

inşallah canım darısı tüm isteynlerin başına :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

serserim

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 21 Mart , 2012, 14:58:09
CANIM İNŞALLAHH SAGLIKLI SIHATLI BEBEĞİN OLURR  :amin: :amin: :hello2: :hello2:

amin canım inşallah tüm isteyenlerin sağlıklı bebişleri olur  :amin: :amin: :amin:

olvido

GÖZÜN AYDIN CANIM İNŞAALLAH SAĞLIKLICA ZAMANINDA DOĞUM YAPTIĞININ MÜJDESİNİDE OKURUZ BU SAYFALARDA :) RABBİM İSTEYEN HERKESE VERSİN  :amin: