Gönlümün sultanı, minik prensesim, Asya Nil'imle yepyeni hayat ...

Başlatan <<AyBüKe>>, 20 Mart , 2012, 23:32:53

« önceki - sonraki »

<<AyBüKe>>

20.03.2012

Minik sevgilim bu zamana kadar hep yazmak istedim sana ama olmadı yaşına giriceksin neredeyse ben daha yeni yazıyorum günlüğüne  :k06:
    Bugün 9 ay 20 günlüksün meleğim gözümün önünde günbegün büyüyorsun. Yepyeni şeyler öğreniyorsun  :love9: 
    31 mayısta geldin , hayatımıza güneş gibi doğdun. O gün değişti hayatımız . Annenin gurbette yanına arkadaş oldun , yalnızlığına ortak oldun yavrum.
    En güzel günlerimiz asıl şimdi başlıyor kuzum, herşeyden anlar oldun artık. Havalarda güzelleşti 3 gündür geziyoruz seninle. Bugün babannen sen ve ben çıktık dışarı, simidimizi de aldık güvercinlere simit attık onları etrafımızda gördükçe sevincinden çıldırdın resmen.  :nazar:
   Bu nasıl bi sevgi, nasıl bi aşk Asya'm  :love7:  Sanki ben seninle tekrar varoldum, bazen babana da diyorum anne olmak için yaratılmışım sanki ben diye  :)
   Artık bi günlüğümüz olduğuna göre hergün yazmaya çalışıcam buraya bebeğim ...  :love9:  Anne seni canından çok seviyor kuzucum  :love9: :love9: :love9:

KONYALI

gunlugunuz hayırlı olsun,hep guzel anılar yazın inşallah

ღ♥ Nilda♥ღ

.   

<<AyBüKe>>

Teşekkür ederiz teyzeleri  :opucuk:
   Allah'ım güzel şeyler yazmayı nasip etsin hep  :amin:

Balböceği

Canim hayirli olsun gunlugunuz, simdiye kadar acmadigin hata zaten  :caca:

gecmisi okumak kadar eglenceli birsey yok..

bazen boyle geceleri bende oglusumun gecmisini okuyorum  :k06: :k06:

inan cok zevkli oluyor..  :love9: :love9:

insallah sende asya'yla en guzel anilarinizi yazarsiniz.  :amin: :amin:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

aydinays

Canım günlüğün hayırlı olsun. İnşallah; Hep güzel şeyler paylaşırsın Asyayla.  :amin: :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

muhribe

canım günlüğünüz hayırlı olsun,

güzel şeyler paylaş hep inş.  :opucuk:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

Mavikelebek

:nazar: :nazar: bu mutlu günlerinizi bozmasın rabbim  :love9: hayırlı olsun günlüğünüz  :flowers:

<<AyBüKe>>

Canlarım çook teşekkür ederim  :opucuk:
   Gerçekten bu zamana kadar açmadığım hata  :caca:
   Olsun Allah ömür verirse çook paylaşıcak şeyimiz olur kısmetse  :amin:
   Tekrar teşekkür ederiz güzel teyzeleri  :opucuk:

<<AyBüKe>>

21.03.2012

Canım kızım;

Bugün anneyle baba sabah erkenden hastaneye gitti , seni yatağında mışıl mışıl uyurken bıraktık yavrum o kadar zor geldi ki  :y25:  Çalışsam ne yapardım acaba, ne kadar zor bişeydir kimbilir  :sad1:  İşimiz erkenden bitti de koşarak geldim yanına meleğim  :love9:  Sen hala uyuyordun uykucu şirinim benim  :k06:  Gelirken babayla da simit aldık, kahvaltıda kemirdin durdun simidini  :k06:

Öğlende yine çıktık dışarı, iyice gezenti olduk ana-kız napıcaz bilmem güzel kızım  ;D  Bi güzel güneş banyonu yaptın , gezdik sonra evimize geldik . Dışardan eve girince hep huysuzlanıyosun canın eve mi gelmek istemiyo acaba  :laughing7: 

Yoruldun sanırım prensesim hala uyuyosun :)  Uyanda anne balık yedirsin sana ağzını yediğimmmm  :love7: 

<<AyBüKe>>

30.03.2012

Gül yüzlüm  :love9:  :love9:  :love9:

Bol tempolu günlerimizden sonra anca yazıyorum günlüğümüze  :k06:
   Bu saat oldu hala uyumadın be böcüğüm neden anneyi üzüyosun tam gece kuşu oldun artık  :k06:
   Şimdide oturmuş 1 kadın 1 erkeği izliyosun  :ehi:
   Bu gün ilk defa kendi odanda uyudun meleğim o kadar sevindim ki  :)
   Gittim geldim izledim seni uyurken  :love9:
   Sen daha karnımdayken o kadar çok hayal ettim ki o yatağın içinde seni bebeğim  :y25:
   Bal küpüm , şeker kızım, boncuk gözlüm aldığın her nefes benim için mutlulukların en büyüğü minik sevgilim  :love7:
   O babababa dededede diyen dillerini ısırır koparırım ben şimdiiii  :hungry: :hungry:
   Allah'ım sana güzel yazılar yazsın canım yavrum o güzel gözlerin hep neşeyle baksın  :amin: :amin:

°•.ℓανιηуα.•°

:hieyt: :hieyt: :hieyt:

canım hayırlı uğurlu olsun günlüğünüz. ama neden hiç yazmamışsın :caca: çabuk yaz bakayım. asya nilimi merak ediyorum  :love9:  :opucuk:

<<AyBüKe>>

Kuzuşum ;

Ahh bu annen tam sopalık senin  :caca:  Kaç zaman olmuş yazmamışım  :y25:

Ama evimizde değildik kuşum deden kalbinden ameliyat oldu onun yanına gittik . Allah'ımıza çok şükür ameliyatı iyi geçti dedoşunun eve de çıktı şimdi bol bol yürüyüş yapıyomuş  :nazar: Her gün konuşuyoruz dedoşla telefonda  :love9:

Gelelim sana minik prensesim  :love7:

Doğum günümüze tam 7 gün kaldı heyecan dorukta  ama perşembeye geldiği için o gün yapmıycaz pazar günü yani haziranın 3 'ünde yapıcaz kuzum.

Eksiklerimizi de tamamladık. Senin doğum günü cicilerini aldık tam bi prenses olucak benim kibar kızım  :love9:

Süslerimizi de aldık bir sürü "1" yazan balonumuz var sen zaten bayılıyosun balonlara o günde çıldırıcaksın sevincinden hepsini görünce ballı lokumum  :)

Anne sana rakamları öğretmeye çalışıyo sen 2 ye kadar sayıyosun daha doğrusu ben söylüyorum sen tekrarlıyosun papağanımmmm  :k06:  Biy, ki diyosun o minnak ağzınla yerim yerimmm  :binkybaby:

Birde Asya kaç yaşına giriyor annem diyorum o minik işaret parmağını kaldırıp "1" yapıyorsun maşallah benim  güzel kızıma  :nazar: :nazar:

Yürümen biraz aksadı kuzum bu sıralar çünkü annecik 1 kere düşürdü seni  :icon_pale: :icon_pale:  Sende korktun ağladın şimdi yürüyeceğin zaman hemen elime yapışıyosun kıyamam sana kuzum  :y25:

Artık burayı ihmal etmek yok hergün yazıcam yavrumun günlüğünü .

Allah'a emanetsin minik prensesim. Canımdan değerli evladım  :love9: