27 Nisan , 2024, 13:14:17

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

bu kabızlıgın bı çaresı yok mu:(

Başlatan RosE27, 16 Mart , 2012, 21:34:09

« önceki - sonraki »

RosE27

arkadaslar ıkı gundur bagırsaklarım cok fena :( karnım cok agrıyo kabızlıktan wc de mecbur ıkınıyorum ama sonrada cok korkuyorum suan o nlardan bırını yaşıyorum napıcam ben :( :y25:

KONYALI

cnm hamıleysen sakın ıkınma bence...doktoruna söle cok zorda kaldıgında ilaç veriyorlar..ama tabı basta kuru kayısı,kuru erik,elma,armut,bol sebzeyle işi çözmeye çalış..

RosE27

ewet cnm 11 haftalık hamileyım  :y25: :y25: :y25: dun aksam oldu buaksamda oldu ıkınmam cok aşırı ıkınmasamda oldu yanı hemen bacaklarımı dıkıp yattım dun gece sbha kdr kabus gordum korkarak yatmıstım aynısı nuaksamda olur kesın offoff  :y25:

KONYALI

cnm bu sıkıntıların 9 ay surebılır...o yuzden fazla dusunmeyeceksın..evet cok zor ama anne olmak hıc kolay değil..
bir ilaç var hiç aklıma gelmiyor ama doktoruna sor...

RosE27

:y25: :y25: :y25: ınss bıse olmaz yarın ılk ısım doktoru arayıp ayrıca dogal yollarıda denemek sımdı yedım kayısı 4 5 tane uzerıme ılık su ıctım ben hıcbıse yemıyorum cnm mıde bulantılarımdan serumla beslıyolar ara ara oyuzden calısmıyo bagırsaklarım  :y25:

KONYALI

CNM KURU KAYISIYI AKSAMDAN SUYA KOY..SABAHA KADAR ŞİŞİYORLAR..SABAH AÇ KARNINA YE...İŞE YARIYOR...BİRDE SANIRIM SENECODDU İLACIN ADI DOKTORUNA SOR

nazo-58

Alıntı yapılan: gulokan27 - 16 Mart , 2012, 21:34:09
arkadaslar ıkı gundur bagırsaklarım cok fena :( karnım cok agrıyo kabızlıktan wc de mecbur ıkınıyorum ama sonrada cok korkuyorum suan o nlardan bırını yaşıyorum napıcam ben :( :y25:

bende cok kötüyüm..doktora söyledim..kayısı felan ye dedi..geçmezse ilaç yazarım dedi...benimki cok kötü ama ıkınıyorum korkuyorum,kanıyor...inş en kısa sürede geçer..yoksa hamişlik ilerledikçe oda ilerlicek ve ben napcamı bilmiyorum... :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

RosE27

bu sbh kalktım zorlada olsa yedım 4 kayısı uzerınede ılık su içtim şimdide cacık yedim bol salatalıklı inş işe yarar yemek yıyebılsem belkı bukadar kabız olmıcamda yemek yıyemıyorum ben  :crybaby2: :crybaby2:

sende doktoruna sor cnm  kanaman oluyosa canın çok yanıodur  :y25: :y25: :y25: :y25:

ยรlคภ๓คz göภlüm

sabahları ılık ballı süt iç... 3-4 kuru kayısıyı geceden azcık suda beklet sabah açken  ye üzerine ılık su iç... gün içinde incir ye