kızlar tecrübelerinize dayanarak bir sorum var??

Başlatan alanyam07, 16 Mart , 2012, 15:10:11

« önceki - sonraki »

alanyam07

sn adet tarihim 28 ocaktı ben şimdi hamileyim ve ara ara açık pembe lekelenme oluyor dr. a sordum sürekli yatarak dinlen dedi ilk dr. gittiğimizde bana progestan verdi düşük olmasın diye bu lekelenmeler normal mi yani bu ayın 26sında kalp atışlarını dinlemeye gideceğiz..sizce bebeğimde bi sorun yaratırmı bu lekelenmeler?

Sır_Çiçegi

cnm doktorunu dinle we sürekli yat sadece wc için kalk inş. kötü bişe olmaz korkma
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

HASRET!M S@N@

hemen doktora gitmeni tavsiye ediyorum
hamilelikte her leke ciddiye alınmalı agrım yok cok gelmniyor dememeli
ben öyle kaybettim bebeğimi ya ara yada git cnm

kelebegimm

]

alanyam07

Alıntı yapılan: kelebegimm - 16 Mart , 2012, 15:14:48
progestoronu kac tane aloyosun canim
sabah akşam alıyorum ilaçın yan etkisindede yazıyor du galiba şuan içindeki kağıt kendi evimde kalmış ben annemde yatıyorum o bakıyor bana

kelebegimm

canim bende iki tane aliyodum gecmemisdi lekelenmelerim 4 e cikarmisdi 2 sabah 2 aksam oyle durdu tabi benim kanamalarimda olmusdu dokdorunu ara sor

]

ayy

Alıntı yapılan: alanyam07 - 16 Mart , 2012, 15:10:11
sn adet tarihim 28 ocaktı ben şimdi hamileyim ve ara ara açık pembe lekelenme oluyor dr. a sordum sürekli yatarak dinlen dedi ilk dr. gittiğimizde bana progestan verdi düşük olmasın diye bu lekelenmeler normal mi yani bu ayın 26sında kalp atışlarını dinlemeye gideceğiz..sizce bebeğimde bi sorun yaratırmı bu lekelenmeler?
canım kötü şeyler düşünme meleğinide kendinide üzme ama kızlara katılıyorum dr hemen ara ya da git..yapılması gereken bşka şeyler varsa geç kalmamış olursun yoksada için rahatlar strese girmezsin canım.

serserim

CANIM BENCEDE DR A GİT SONRADAN ÜZÜLME AMA SAKIN PANİK OLMA BİLİYOSUNKİ HER KANAM DÜŞÜK BELİRTİSİ DEĞİL BELKİ YERLEŞME KANAMASIDIR CANIM

RosE27

cnm bencede doktora gıtmelısın bnde progeston kullandım ama hıc lekelenmem falan olmadı doktor onlem olsun dıe wermıstı sbh aksam ama yan etkısı coktur uyku halsızlık we mıde bulantısı yapar  :'(

muhribe

ben de hamileyken lekelenmem oluyordu sık sık. 16. haftaya kadar ara ara oldu hep lekelenmem.

progestan kullandım bi dönem, rapor alıp evde dinlendim.

ama doktorum çok rahatlatmıştı benim, bebeğin kalp atışlarını gördükten sonra bebek büyüyor, büyüfdükçe de rahimdeki kılcal damarları patlatıyor o da lekelenme olarak sızıyor demişti. ben dinlenince ve progestan yardımıyla geçti lekeler. oğlum doğdu da 7 aylık oldu bile teyzesi  :nazar:

endişelenme ama dinlenmeye devam et. ev işi falan yasak bak  :caca:

alanyam07

Alıntı yapılan: muhribe - 16 Mart , 2012, 18:51:17
ben de hamileyken lekelenmem oluyordu sık sık. 16. haftaya kadar ara ara oldu hep lekelenmem.

progestan kullandım bi dönem, rapor alıp evde dinlendim.

ama doktorum çok rahatlatmıştı benim, bebeğin kalp atışlarını gördükten sonra bebek büyüyor, büyüfdükçe de rahimdeki kılcal damarları patlatıyor o da lekelenme olarak sızıyor demişti. ben dinlenince ve progestan yardımıyla geçti lekeler. oğlum doğdu da 7 aylık oldu bile teyzesi  :nazar:

endişelenme ama dinlenmeye devam et. ev işi falan yasak bak  :caca:
cnm arkadaşım yer senin oğlunu teyzesi :) ara ara oluyor zaten lekelenmem mesela şimdi yok oda senin dediğin gibi sızıntı gibi geliyor ama ara ara haft randevu alabildim anca dr.um perşembe günü gelecekmiş kalp atışlarını dinleyeceğiz teyzesi mercimeğimin :) :nazar: inşallah bi sorun olmazda dinleriz  :amin: :amin: :nazar: :nazar: