ben yeniden geldim :))

Başlatan RosE27, 16 Mart , 2012, 10:51:03

« önceki - sonraki »

RosE27

_inci_tanem_

hoşgeldin gül  :hello: nasılsın ??

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

RosE27

tşk ederım cnm çok şükür sen nasılsın

_inci_tanem_

bende iyi hamd olsun ALLAHA canım bildiğin gibi eee nasıl gidiyo hamilelik ? ne kadarlık oldu bebiş ?

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

RosE27

hamılelık zor geçiyo cnm biraz mide bulantıları iştah hiç yok çarşm gunu 9 saat hastanede yattım ilaçlı serum werdiler beslenemıyorum hiç yemıyorum 2 lokma ysem vıkarıyorum dıe 2.5 lt serumdan sonra dun bugun ıyı sayılırım azda olsa yıyorum mıdem okdr cok şiddetli bulanmıyo doktor kusman başlayınca gel serum werelım dedı bebiş çok şükür ALLAH ıma cnm suanda tehlıkelı bı durum yok dedi doktor :nazar: :nazar: :nazar: 11 haftalık olduk :nazar: :nazar: 2 hafta sonra kontrolümüz war sen nasılsın neler yapıosun

_inci_tanem_

inşallah atlatırsınız hayırlısıyla canım..RABBİM sağlık versin dikkat et kendine bünyen zayıf demekki o yüzden ağır geçiyo maşallah bebişe 11 haftalık olmuş :nazar: :nazar:  :y25: yanlış anlama canım baya büyümş aynı zamanda öğrenmiştik ya o yüzden tuhaf oldum biraz...RABBİM sağlıkla hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah  :amin: :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

RosE27

:y25: :y25: :y25: biliyorum cnm RABBIM inş tez zamanda aynı mutluluğu tekrar yaşatır 11 haftalık oldu :nazar: ama bende neler çektim ne korkular halada öyle dıorum ALLAH ım sana emanet sen koru  :amin: :amin:

sen naptın cnm baya zaman geçti başladın mı tedawi sürecine falan

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: gulokan27 - 16 Mart , 2012, 11:15:04
:y25: :y25: :y25: biliyorum cnm RABBIM inş tez zamanda aynı mutluluğu tekrar yaşatır 11 haftalık oldu :nazar: ama bende neler çektim ne korkular halada öyle dıorum ALLAH ım sana emanet sen koru  :amin: :amin:

sen naptın cnm baya zaman geçti başladın mı tedawi sürecine falan
aminnnnnnnn canım  hayırlısıyla sağlıkla olur RABBİMİN iziniyle inşallah  :amin: :amin: doktora gidip geliyorum ama kandan testler yaptırıcam salı günü randevum var 2 düşükten önce yapmıyolar genel olarak özellikle sskda denedim şimdi bir doktor sskda çalışığ özeldede görev yapıyomuş ona gideceğim bakalım yoksa özelde önümüzdeki hafta yaptıracağım testlerimi ondan sonrada ALLAH yardımcımız ne zaman olursa bakalım stresli doktora git geller başlar yine  :'(

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

RosE27

hiç öyle düşünme cnm herseferınde aynısı oluyo bebek yokkende warkende yokken olucak mı sıkıntırı stresı olduktan sonra acana kalbı atıcak mı kalbı atıyo acaba gelişicek mi inan her süreçte yaşıyosun değişik sıkıntılar güçlü olmaya çalış cnm benim testlerini yaptırmadan düşük sebebini bulmadan tekrar gebe kalmak için uğraşma baştan önleminı alkı cnm yıne üzülme ALLAH ım en kısa zamanda hayırlı test sonuçları we pozitif bir gebelikle yüzünü güldürsün inş  :amin: :amin:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: gulokan27 - 16 Mart , 2012, 11:22:56
hiç öyle düşünme cnm herseferınde aynısı oluyo bebek yokkende warkende yokken olucak mı sıkıntırı stresı olduktan sonra acana kalbı atıcak mı kalbı atıyo acaba gelişicek mi inan her süreçte yaşıyosun değişik sıkıntılar güçlü olmaya çalış cnm benim testlerini yaptırmadan düşük sebebini bulmadan tekrar gebe kalmak için uğraşma baştan önleminı alkı cnm yıne üzülme ALLAH ım en kısa zamanda hayırlı test sonuçları we pozitif bir gebelikle yüzünü güldürsün inş  :amin: :amin:
[/quo

aminnn  canım ALLAH razı olsun inşallah bende öyle istiyorum ama eşim bu konuda çok sabırsız hakkımızda hayırlısı salı günü doktora gideceğim kısmet olursa çarşamba perşembede o testler yapılır sanıyorum hayırlısıyla bakalım inşallah daha geçe kalmaz.1,5 ay oldu haklısın canım 15 günlük süreçte acayip korkular endişeler yaşadım o zmanda dedim kendi kendime hamile kalmakla bitmiyomuş RABBİM hepimizin yüzünü güldürür inşallah tez vakitte mübarek cuma günü yüzü suyu hürmetine  :amin: :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

RosE27

melek100lü

:love9: :love9: :love9: :love9: gülüm hoşgeldiniz :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: özledik seni çok geçmiş olsun  buarada inşallah tekrarlamaz   :igrenc: beni soracak olursan  :love9: :love9: :love9:çalışmalara  :love9: :love9: :love9:devam :k06: :k06: :k06:  :opucuk: : :love9: :love9: :love9: :love9:

RosE27

hoşbulduk canımcım nbr çalıs çalıs ııdır  :k06:

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

<<<peri masalı >>>